Coronavirus: مقام ارشد می گوید ورزش بعید است که قبل از روز شکرگزاری در شهرستان سانتا کلارا

سن خوزه – طرفداران که مایل به شرکت در یک 49ers بازی و یا هر رویداد ورزشی دیگر در شهرستان سانتا کلارا می تواند مایل تا اواخر نوامبر اگر نه بعد از آن.

که این پیام در شهرستان سانتا کلارا اجرایی جف اسمیت تحویل به هیئت ناظران در بحث سهشنبه در مورد زمانی که سخت پناهگاه در محل سفارشات ممکن است آرام است. سفارشات که در ابتدا صادر شده در اواسط ماه مارس در نظر گرفته شده به سرعت گسترش COVID-19.

“معذرت می گویند” اسمیت گفت: استاد راهنما مایک واسرمن “من انتظار ندارم که ما باید هر بازی ورزشی حداقل تا شکرگزاری و ما خوش شانس به آنها را با شکرگزاری.”

“این است رفتن به چیزی است که آسان به انجام” اسمیت اضافه شده است.

شهرستان سانتا کلارا همراه با بقیه دولت به نظر می رسد کاهش گسترش COVID-19 اما زندگی به احتمال زیاد نمی خواهد به حالت عادی بازگشت و بدون افزایش قابل توجهی در تست. این مسئله ای است که به گل نشسته آمریکا در پاسخ به این ویروس از شروع.

اسمیت که قدرت به نزدیک امکانات ورزشی برجسته دلایل دیگر برای نگه داشتن پناهگاه در محل سفارشات در محل. در علاوه بر این به San Francisco 49ers و San Jose Sharks این شهرستان به زلزله سن خوزه سن خوزه غول و سه دانشگاه از جمله دانشگاه استنفورد سانتا کلارا و ایالتی سن خوزه.

“زمانی که سفارشات در حال تضعیف آن تقریبا تضمین شده خواهد بود وجود دارد عفونت زیرا حداقل در این نقطه وجود دارد و هیچ گله ایمنی برای کسانی که مثلا” اسمیت گفت.

“قطعا وجود داشته باشد افرادی که مریض” او ادامه داد. “و از آنجا که افرادی که بیمار وجود خواهد داشت افرادی که می میرند پس از سفارش منتشر شده است مگر ما آمده ایم تا با یک ادم ایمن سازی است که بسیار بعید است.”

بررسی برای به روز رسانی.

کارکنان نویسندگان مایک Nowels و یوسف Geha کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>