Coronavirus: فکر می کنم این مستند بد است ؟ سعی کنید بدون اینترنت

توسط تالی Arbel و مایکل کیسی | آسوشیتد پرس

نیویورک — در ساندویچ, New Hampshire, یک شهر از 1200 بهترین و شناخته شده به عنوان تنظیم برای فیلم “در برکه طلایی,” پهنای باند کمیاب است. فراموش جریان Netflix بسیار کمتر مشغول به کار یا تحصیل از خانه. حتی اداره پلیس مشکل آپلود آن گزارش.

جولی Dolan 65 سال بازنشسته در ساندویچ به آسم است. شوهرش به فشار خون بالا است. هرگاه شک و تردید او عام و اینترنت به خانه می تواند مدیریت از راه دور قرار ملاقات های پزشکی و این روزها هیچ کس می خواهد به دکتر مراجعه کنید اگر آنها می توانید آن را کمک کند. است که برگ های قرن 19 تکنولوژی — تلفن. “که همه من را,” او می گوید.

به عنوان مدارس و محل های کار و خدمات عمومی تعطیل در سن coronavirus آنلاین اتصالات نگه داشتن آمریکایی ها در تماس با موسسات حیاتی و هر یک از دیگر. اما این مقدار از یک گزینه زمانی که اینترنت سریع خدمات سخت به آمده است.

اگر چه تلاش در جهت گسترش خدمات پهن باند را ساخته اند پیشرفت در سال های اخیر ده ها میلیون نفر از مردم هنوز هم از سمت چپ تا حد زیادی به دلیل تلفن و کابل شرکت دریغ به سرمایه گذاری در پرت و دور افتاده مناطق روستایی است. یارانه های دولتی در میلیاردها نیست به طور کامل ثابت مشکل است.

بسیاری از به سادگی نمی توانیم پهنای باند. ایالات متحده پهنای باند هزینه های بیشتر در قابل مقایسه با بسیاری از کشورها — به طور متوسط $58 یک ماه نسبت به $46.55 در سراسر 29 سازمان ملل با توجه به یک سال 2018 کمیسیون فدرال ارتباطات گزارش.

از جمله قطع مردم “در حال حاضر باید به کار سخت تر به آج آب” گفت: Chris میچل که طرفداران برای جامعه خدمات پهن باند در موسسه محلی اعتماد به نفس. “من فکر نمی کنم مردم قدردانی قدر مشکل است.”

حتی در شهرستانها هزینه های بالای دسترسی به اینترنت به معنی بسیاری از بدون. کم هزینه و محلی جایگزین مانند کتابخانه ها و کافه ها را تعطیل.

در St. Louis استلا Ashcraft, 63, زندگی از بررسی برای بررسی و نمی توانیم اینترنت. او ارشد مرکز که در آن او نقش یکنوع بازی شبیه لوتو می کند پازل و ناهار پنج روز در هفته بسته است. به طوری که او کلیسا و کتابخانه که در آن او چک ایمیل. او را بدست پیامک عکس از نوزاد نوه اما فراموش نکنید که در مورد زوم تماس بگیرید برای دیدن نوزاد.

“من احساس می کنم خیلی, خارج, جدا, تنهایی,” او گفت:.

وجود دارد هیچ قطعی اعداد در کسانی که بدون پهنای باند. FCC قرار می دهد و این تعداد در 21 میلیون اما اطلاعات آن معیوب است و به احتمال زیاد undercounts مشکل است. یک گروه مستقل به نام BroadbandNow گیره آن را در 42 میلیون. شکاف دیجیتال به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار مناطق روستایی آفریقایی آمریکایی لاتین تبار و آمریکایی های بومی در سرزمین های قبیله ای.

تلفن و کابل شرکت ها متعهد شده اند, نه به قطع کردن مردم اگر آنها نمی تواند پرداخت صورتحساب و باز خود را از Wi-Fi را ، برخی از آنها در حال گسترش کم هزینه برنامه برای مردم فقیر و بلند کردن داده ها کلاه به طوری که بیشتر مردم می توانند دریافت و همیشه در ارتباط ماندن.

میلیون ها نفر از آمریکایی ها کار از خانه در حال یادگیری به استفاده از ویدئو های آنلاین در محل را از چهره به چهره جلسات اما این گزینه برای کسانی که تنها با یک قطره از خدمات داده.

بری Morrissey که صاحب یک ساختمان مجهز به پهنای باند در دوبلین, New Hampshire, ترجیح می دهند برای حفظ فاصله اجتماعی با کار از خانه. اما او را نگه می دارد رفتن به دفتر برای اتصال و به عنوان یک نتیجه به طور مداوم تمیز کردن محل — پاک کردن دستگیره درب حمام غرق و “در هر اینچ از ساختمان,” او می گوید.

Morrissey اجتناب دیگر مستاجران و اجاره نمی فضا به هر کس دیگری. اکثر مردم بعد از بهبود از ویروس اما افراد مسن و کسانی که با بیماری های زمینه ای هستند بیشتر احتمال دارد به طور جدی بیمار و یا می میرند.

“من باید به مردم بگویید به ماندن در خانه و ما نمی تواند جای آنها را که یک چیز سخت به انجام این کار برای یک صاحب کسب و کار کوچک در یک شهر کوچک” او گفت:. “بدیهی است که شما می خواهم برای کمک به. اما دستورالعمل های زیر را معنی برای اکثر ما نمی توانیم.”

دانش آموزان در ضمن مبارزه با “مشق شب شکاف” زمانی که آنها نمی توانند دریافت و یا ارسال تکالیف بسیار کمتر دیده بان آنلاین سخنرانی و یا شرکت در بحث. آنلاین مدرسه است که در حال حاضر هنجار اما میلیون ها نفر از دانش آموزان که اصلا خانه اینترنت و یا دسترسی به رایانه در صفحه اصلی نیاز به راه حل های خلاق به عنوان مدارس تعطیل.

در روستایی غرب, آلاباما, کمتر از 1% Perry County تقریبا 9,100 ساکنان را با کیفیت بالا به اینترنت در خانه, تا درس آنلاین هستند. معلمان شهرستان صرف سه روز به صورت دستی بارگذاری تصاویر اسکن شده از math worksheets و مواد دیگر به iPads و Chromebook برای سیستم 1,100 دانش آموزان را به خانه در حالی که از کلاس گفت: سرپرست جان شنیده می شود.

شهر نیویورک خانواده سرپناه هیچ از Wi-Fi و 175 کودکان در سن مدرسه تنها 15 از آنها در لپ تاپ ها. مدارس شهرستان در حال ارسال برخی از بچه ها تبلت های مجهز به سرویس اینترنت. اما Estrella Montanez اجرا می شود که پناهگاه نگرانی که بچه ها را دچار مشکل مدیریت از راه دور کار می کنند.

“بسیاری از خانواده ها هستند تا تکنولوژی زرنگ و دانا” او گفت:.

قانونگذاران می خواهند دولت فدرال برای ارسال به مدارس و کتابخانه ها بیشتر پول به قرض کردن Wi-Fi را به دانش آموزان است. اما FCC می گوید آن را مجاز به انجام است که در قانون فعلی است و بحث در مورد یک راه حل با کنگره است.

در نوجو ملت, بزرگترین کشور, بومیان آمریکا, رزرو معمول است برای دیدن مردم نشستن در وسایل نقلیه خود را در شب خارج از دولت های محلی و مراکز فست فود رستوران ها و فروشگاه های مواد غذایی برای اتصال به Wi-Fi. دینه کالج وام لپ تاپ به دانش آموزان و درخواست ارائه دهندگان اینترنت به منظور بهبود خدمات.

دیجیتال-دسترسی به طرفداران امید که این بحران سوق دولت به انجام بیشتر به مردم متصل است. در برخی از مکان های, امداد رسانی شد و انتظار می رود بعد از این سال است. اما آن را خیلی دیر شده برای کمک به بحران کنونی است.

یک کابل شرکت قرار است برای شروع سرویس دهی Berkshires شهر پرو ماساچوست بعد از این سال. دولت Rep. پل علامت تنها اینترنت ماهواره ای در حال حاضر هر چند که اجازه نمی دهد او ویدئو کنفرانس. حتی Facebook تصویری یک سویه. و مانند بسیاری دیگر در منطقه خود او نیز غیر قابل اعتماد خدمات تلفن همراه در خانه. به کمک ترکیبات خود او در اتومبیل خود و رانندگی در اطراف برای دریافت در تماس و در محلی رادیو و تلویزیون.

“آن را بدون هیچ زحمتی او گفت:” در طول یک مصاحبه تلفنی اخیر از ماشین خود را به عنوان او سوار به بوستون خانه ملت. سپس خط رفت و مرده است.

نویسندگان AP جی ریوز کمک از بیرمنگام آلاباما; Anthony Izaguirre از چارلستون W. Va.; مایکل کیسی از بوستون; Wilson حلقه از Stowe, ورمونت; و Felicia Fonseca در فلگستفف آریزونا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>