Coronavirus: وزارت امور خارجه منتشر شده در دستورالعمل برای مدارس ابتدایی چشم پوشی

ساکرامنتو – کالیفرنیا وزارت بهداشت در روز دوشنبه پرده برداری بسیار پیش بینی روند برای مدارس ابتدایی به درخواست چشم پوشی به رزومه فرد آموزش در استان ها در دولت coronavirus فهرست پیگیریهای.

چشم پوشی در دسترس هستند فقط برای نمرات انتقالی مهد کودک-6 و ممکن است درخواست شود توسط یک سرپرست منطقه خصوصی مدیر مدرسه یا سر و یا مدیر اجرایی منشور مدرسه CDPH گفت: در یک بررسی اجمالی از روند. متقاضیان باید تأیید آنها مشورت با پدر و مادر و کار و سازمان های جامعه است.

این نرم افزار چشم پوشی همچنین باید شامل تایید که مدرسه بازگشایی برنامه های منتشر شده در سایت های محلی آموزشی سازمان یا مدرسه خصوصی.

این CDPH گفت: بازگشایی برنامه باید آدرس حداقل برنامه ای برای تمیز کردن و ضد عفونی cohorting جنبش درون مدرسه پوشش صورت و تجهیزات حفاظت نمایش فیلم سلامت, بهداشت, شیوه های, تماس, ردیابی, فیزیکی, فاصله, کارکنان آموزش و پرورش خانواده, تست ارتباطات برنامه ها و محرک برای آموزش از راه دور.

برنامه های کاربردی خواهد بود reviewed by بهداشت محلی افسران را در نظر بگیرید, در میان چیزهای دیگر در دسترس شواهد علمی در مورد COVID خطرات مربوط در مدارس ابتدایی خدمت-سن دانش آموزان; آیا فرد آموزش می تواند ارائه شده در ثبات بود; محلی داده های اپیدمیولوژیک; شرایط محلی و یا اطلاعات کمک برای گنجاندن در فهرست پیگیریهای; و در دسترس بودن تست منابع CDPH گفت.

این CDPH گفت: بهداشت محلی ماموران پلیس پس از آن انتظار می رود به مشورت با CDPH در مورد اینکه آیا رد یا قبول یک نرم افزار. این افسران CDPH افزود: ممکن است مشروط اعطای یک برنامه با محدودیت در تعداد مدارس مجاز به بازگشایی و یا اجازه بازگشایی در فاز برای نظارت بر هر گونه تاثیر در جامعه است.

ده ها تن از منطقه خلیج مدارس باید پرسید با بهداشت محلی افسران در مورد چشم پوشی از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom حکومت که K-12 آموزش begin آنلاین در شهرستانهای استان در فهرست پیگیریهای. با استثنا از سانتا کروز هر شهرستان در منطقه خلیج بیشتر است در فهرست پیگیریهای.

“COVID-19 همچنان به گسترش در کالیفرنیا و برای کمک به کاهش انتقال ما باید تمرکز اساسی بهداشت عمومی دستورالعمل برای حفاظت از خانواده و جوامع ما و دانشجویان ما از این ویروس گفت:” دکتر سونیا آنجل, دولت بهداشت عمومی افسر و CDPH مدیر, در بیانیه ای. “امروز هدایت تضمین می کند که مهم بهداشت عمومی اقدامات در محل برای کاهش خطر در تعدادی از مراکز آموزشی و جوانان تنظیمات.”

بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر