Coronavirus اسپرز, North Dakota, مینه سوتا, کالج به لغو سفر دانش آموزان را از خارج از کشور

بیش از 50 دانشگاه ایالتی داکوتای شمالی دانش آموزان در حال حاضر در خارج از کشور گفت: Alicia Kauffman, مدیر بین المللی دانشجویان و تحصیل در خارج از کشور خدمات. برخی از این دانش آموزان در ایتالیا و کره جنوبی دو کشور در مبارزه با کروناویروس یا COVID-19 موارد با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

“ما خاتمه تمام برنامه های ما با چین و کره جنوبی و ایتالیا” Kauffman گفت.

اگر چه هیچ NDSU دانش آموزان در چین که در آن شیوع آغاز شده وجود دارد تعداد نامعلومی از دانش آموزان در کره جنوبی و ایتالیا, او گفت:, و آنها بوده ام به یاد می آورد خانه. هیچ نفر گزارش شده آلوده شده اند با کروناویروس در این زمان.

Kauffman بود مطمئن نیستید که آیا دانش آموزان به یاد می آورد که می تواند برای هر گونه ضرر و زیان مالی اما می دانستند که آنها گزینه های آنلاین از جمله مطالعات کامل لازم ترم. “آنها در حال انجام بهترین که آنها می توانند با این وضعیت به نگه داشتن در حال پیشرفت است,” او گفت:.

اضافی 100 دانشجویان در حال برنامه ریزی برای سفر در بهار و تابستان Kauffman گفت و تا کنون برنامه های آن شده اند لغو و یا به تعویق افتاد.

برنامه ریزی برای 20 نفر از دانش آموزان به سفر به کاستاریکا با مینه سوتا دانشگاه ایالتی مورهد گرمسیری, حفاظت, زیست شناسی دوره بودند nixed پس از مینه سوتا امور خارجه صدراعظم Devinder Malhotra معلق تحصیل در خارج از کشور از طریق برنامه های مارس 28 با توجه به کریستی مونسون یک MSUM سخنگوی.

MSUM را در کره جنوبی تحصیل در خارج از کشور برنامه نیز به حالت تعلیق و یک دانش آموز سفر به مطالعه در ژاپن بود به حالت تعلیق مونسون گفت.

دره شهر دانشگاه دولتی پردیس در دره شهر, N. D. در حال آماده شدن برای بدترین اما هنوز تنظیم برنامه. “ما لازم نیست که بسیاری از دانش آموزان شرکت کننده در مسافرت های بین المللی و یا در برنامه های مبادله” گفت: گرگ Vanney یک VCSU سخنگوی.

کالج راسموسن که فارگو پردیس در حال آماده سازی آن شش دانشگاه در سراسر ایالات متحده به صورت بالقوه شیوع گفت: مولی اندرسن یک مدرسه سخنگوی.

“برنامه شامل روش اجازه می دهد تا برای ادامه عملیات در صورتی که هر گونه موارد تایید شده به صورت محلی” اندرسن گفت. “دستورالعمل های اضافی در حال توسعه برای موقعیت های که در آن حضور از راه دور و یا آموزش ممکن است لازم.”

دانشگاه داکوتای شمالی در گرند فرک نظارت بر وضعیت و کار به تصمیم گیری نهایی در مورد آن در خارج از کشور برنامه های خود را. UND تکمیل برنامه ریزی احتمالی باید محلی شیوع بوجود می آیند گفت: Meloney Linder یک UND سخنگوی.

چنگال بزرگ هرالد خبرنگار سیدنی Mook کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>