Coronavirus: اجتماعی فاصله اقدامات می تواند دو یا سه ماه Newsom هشدار

سخت اجتماعی فاصله اقدامات به تمبر از coronavirus’ گسترش ممکن است نیاز به دو یا سه ماه در کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom پیشنهاد روز دوشنبه در کنتراست شدید با رئیس جمهور تهمت که فقط چند دقیقه زودتر پیش بینی کرده بود که اقتصاد ایالات متحده می تواند بازگشایی برای کسب و کار در هفته و ماه نیست.

در همان زمان Newsom هشدار داد که دولت نیاز به افزایش دو سوم ظرفیت خود را از تخت بیمارستان در مواجهه با این بیماری همه گیر افزایش تعداد تخت های موجود در توسط 50,000 به حساب یک پتانسیل افزایش موارد آلوده.

واگرا پیام از واشنگتن و ساکرامنتو آمد و به عنوان کالیفرنیا نقض 2,000 coronavirus موارد و آمریکا ثبت بیش از 100 coronavirus مرگ و میر در یک روز برای اولین بار تا کنون.

و به عنوان منطقه خلیج مشخص شده یک هفته در زیر پناهگاه در محل سفارشات دوشنبه و مقامات و ساکنان محکم برای تغییر آمده — از تلاش برای تبدیل یک خلیج جنوبی مرکز کنوانسیون به موقت بیمارستان به بیشتر دولت کارگران تست مثبت برای ویروس.

“اگر شما می خواهید به خم شدن منحنی ما باید به خم شدن به درک عمیق تر و دیدار این لحظه در” Newsom گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “ما باید به قانون متفاوت است.”

همانطور که از دوشنبه شب کالیفرنیا رسیده بود 2,162 تایید موارد coronavirus و 39 مرگ و میر مربوط به بیماری با توجه به تعداد تجمعی موارد گزارش شده در شهرستانهای استان است.

شهرستان سانتا کلارا را در مجموع مورد تأیید رز به 321 روز دوشنبه در حالی که سه مرگ و میر برداشته مجموع به 13. سن متعو گزارش 143 موارد سان فرانسیسکو, 131, Alameda 122, Contra Costa 71 و مارین 38. گردشگاه عمومی اعلام کرد اولین مرگ ناشی از این بیماری در دوشنبه بلند کردن مجموع مرگ و میر در منطقه خلیج به 14.

به تعداد کسانی که در ادامه به افزایش Newsom اعلام کرد دولت افزایش یافته بود طرح های خود را در مورد چگونه بسیاری از تخت های بیمارستانی مورد نیاز خواهد بود به حساب بحران به 50,000 جدید تخت — شماره متناوب با توجه به دولت 416 بیمارستان در حال حاضر ظرفیت مورد 78,000.

حدود 30000 از این ظرفیت می تواند از موجود بیمارستان با تبدیل ساختمان دانشگاه و یا پارکینگ به بیمارستان چادر و یا با فشردن بیشتر تخت به زمان و امکانات Newsom گفت. اضافی 20,000 تخت مورد نیاز برای دیدار با شکاف را مجبور به آمدن موقت از سایت ها و هتل ها در علاوه بر این به یک 1,000-تخت دریایی ایالات متحده در بیمارستان کشتی که عازم لس آنجلس Newsom گفت.

مقامات نیز کار را برای جمع آوری 1 میلیارد پزشکی دستکش 500 میلیون N95 ماسک و 200 میلیون سپر چهره تجهیزات اولین پاسخ دهندگان نیاز به محافظت از خود را از ویروس. Newsom گفت: کالیفرنیا و کشورهای دیگر بوده است بی ارزش رقابت بیش از تجهیزات موجود که منجر به جهش قیمت.

“مردم دام بیش از خود را به معاملات است که در نهایت افزایش هزینه این منابع,” او گفت:.

فرماندار تشکر بخش خصوصی به صورت پنوماتیک و گفت که تسلا بنیانگذار Elon Musk تحویل داده بود در وعده خود را به ارسال 1,000 هواکش به لس آنجلس و 25 دهندگان گفته بود دولت آنها می خواستند به کمک 3D چاپ ماسک و تجهیزات دیگر.

Newsom صحبت کرد و فقط پس از مغلوب ساختن پیشی جستن روزانه کنفرانس مطبوعاتی که در آن رئیس جمهور گفت که او نگران است که “این درمان می تواند بدتر از مشکل” — نشان می دهد که ویرانی اقتصادی ناشی از سیاست های آمریکایی ها مجبور به ماندن در خانه می تواند در نهایت صدمه زدن به کشور بیشتر از این ویروس خود را. او گفت که او و مقامات فدرال هنوز تصمیم گیری یا نه به ادامه ترغیب مردم به لحاظ اجتماعی فاصله خود را فراتر از هفته آینده و اضافه کرد که “من به دنبال در ماه” برای حفظ شیوه های آن در محل.

Newsom, اما, با اشاره به چین و کره جنوبی مثال در مبارزه با این بیماری نشان می دهد که “ما به دنبال هشت هفته ما منحنی شاید بعد از هشت تا 12 هفته برای رسیدگی به این افزایش است.” او مشخص نیست که آیا کالیفرنیا می تواند مجبور به ماندن در خانه که برای کل دوره است.

بسیاری از کشورها به دنبال در کالیفرنیا قدم به قدم صدور اقامت-خانه سفارشات و تقریبا 4 در 10 آمریکایی ها گفته بودن نه به ترک خانه های خود به جز دلیل ضروری توسط دوشنبه شب.

دولت در حال حاضر از دیدن اقتصادی خرید اینترنتی از pandemic: در طول هفته گذشته حدود 106,000 نفر در روز را ارائه بیمه بیکاری ادعا Newsom گفت: افزایش خیره کننده از معمولی به طور متوسط 2500 روزانه ادعا می کند قبل از بحران.

در تلاش برای کمک به دیدار تخت بیمارستان شکاف Newsom گفت: دولت فدرال بود با ارسال هشت فدرال پزشکی پناهگاه به دولت آغاز شده بود به ارائه تجهیزات برای باز کردن یک در سانتا کلارا, مرکز همایش در روز دوشنبه.

مایکل کلارک سرپرست عملیات ارشد بخش برای بخش اورژانس مرکز عملیات, آیا خرید از مرکز کنوانسیون شنبه بعد از ظهر برای تعیین مقامات شهرستان خواهد تبدیل به مرکز موقت بیمارستان که در آن حدود 250 غیر کروناویروس مبتلا به کمتر آسیب های جدی یا بیماری می تواند مراقبت.

در ضمن مسافران از شاهزاده بزرگ کشتی کروز که تا به حال از منوی view در اوکلند پس از گزارش چند مورد از این ویروس روی شروع به ترک خود را قرنطینه در روز دوشنبه. مسافران در حال انتظار برای خروج از انزوای بیش از چهار روز آینده حتی اگر نه تمام آنها آزمایش شده اند برای این بیماری است.

ایالات متحده مسافران روی عرشه کشتی بزرگ شاهزاده خانم که مورد آزمایش قرار گرفتند, 78 از 469 یا 16.6%, آلوده شد. پس docking در اوکلند در 8 مارس را به مسافران منتقل شدند به تراویس پایگاه نیروی هوایی و سایت های دیگر برای 14 روز دوره قرنطینه و یا در انزوا.

مهم تر دولت کارگران در منطقه خلیج نیز آزمایش مثبت برای این بیماری در روز دوشنبه از جمله یک سرایدار در سن خوزه در تصفيه خانه فاضلاب — تسهیلات است که رفتار و فاضلاب از 1.5 میلیون نفر در سن خوزه و هفت شهر دیگر. کارخانه های عظیم واقع در Alviso تا 17 کارکنان خود در قرنطینه به عنوان یک نتیجه و در حال اجرا است و در حدود 70 درصد نیروی انسانی.

“تا زمانی که ما نمی همه مریض و هیچ فاجعه بار خرابی تجهیزات ما در حال برگزاری دژ پایین” گفت: Kerrie Romanow مدیر خدمات زیست محیطی برای شهر سن خوزه.

در مورد بدترین سناریو در انتخابات گفت: اگر COVID-19 منجر به کمبود تصفيه خانه فاضلاب اپراتورها در اطراف منطقه آن را بعید است که فاضلاب را بازگشت به خانه و کسب و کار. به جای آن می تواند درمان شود به استانداردهای پایین تر و یا شاید نه در همه در گیاهان و منتشر شد به خلیج سان فرانسیسکو.

با چشم انداز اجتماعی فاصله اقدامات ماندگار ماه جاری ماندن-صفحه اصلی سفارشات مجبور شده اند برخی از کسب و کار خلاق در مورد تطبیق با واقعیت جدید.

پرواز لس Gatos رستوران و متخصص در ظروف مانند آهی تن غذا و دیگچه مک و پنیر تبدیل به هیچ لمسی درایو از طریق فروشگاه مواد غذایی با مشتریان رانندگی پرداخت و ظاهر خود را تنه برای کارکنان برای قرار دادن کیسه های مواد غذایی و تجهیزات در.

“ما نیاز به گرد هم می آیند به عنوان یک جامعه و ارائه خدمات برای افرادی که به آن نیاز دارید” گفت: صاحب رستوران الکس Hult.

و 76 ایستگاه های گاز در غرب سان کارلوس در خیابان پرنده Ave. در سن خوزه آورده سرویس کامل گاز و لوکس است که چند نسل پیش رایج بود در ایستگاه در سراسر کشور است. کارکنان پر کردن اتومبیل و انتخاب تنقلات برای مشتریان که ماندن در وسایل نقلیه خود را تمام وقت — شدیدا کاهش تعداد افراد لمس نازل گاز در ایستگاه.

کارکنان نویسندگان Alejandra آرمسترانگ, لیزا Krieger, هریت روآن و لیندا Zavoral کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>