Coronavirus: ‘Sesame Street’ شخصیت های کمک به بچه های مقابله با این بیماری همه گیر

شخصیت از “Sesame Street” می خواهم برای کمک به آنهایی که کمی ما را حس همه گیر.

ابی Cadabby, علم, رزیتا و استیفن گراور در حال پیوستن به نیروهای با سی ان ان برای یک شهر-سالن ویژه روز شنبه برای کمک به کودکان و پدر و مادر در برخورد با مسائل اطراف coronavirus.

برنامه “ABC از COVID-19,” خواهد شد که توسط سی ان ان رئیس پزشکی خبرنگار سانجی گوپتا و سی ان ان لنگر Erica Hill, همراه با های مورد علاقه امریکا دوست پر پرنده بزرگ. (9 a. m. ET, CNN, CNN International و CNN en Español).

سازمان دهندگان می گویند 90 دقیقه ای ویژه ارائه اطلاعات و ابزار برای خانواده و پاسخ به پرسش های بزرگ هر دو پدر و مادر و بچه ها باید در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ABC از COVID-19” نیز از ویژگی های بسیاری از “Sesame Street” Muppets و همچنین ظاهر توسط “Sesame Street”‘s آلن Muraoka و دکتر روزماری Truglio SVP برنامه درسی و محتوای کارگاه آموزشی کنجد سازمان آموزشی غیر انتفاعی پشت “Sesame Street.”

“ABC از COVID-19” به جریان زندگی می کنند و بدون نیاز به کابل و ورود در CNN.com’s صفحه اصلی و در سراسر دستگاه های تلفن همراه از طریق سی ان ان برنامه برای iOS و آندروید. آن را نیز می توان در CNNgo (در CNN.com/go بر روی دسکتاپ خود را, گوشی های هوشمند و آی پد از طریق CNNgo برنامه برای Apple TV, Roku, آمازون آتش Chromecast و Android TV).

“ABC از COVID-19” بر اساس کنجد کارگاه جدید “مراقبت از هر یک از دیگر” ابتکار فراهم می کند که محتوای رایگان طراحی شده برای کمک به پدر و مادر ارائه راحتی و مدیریت اضطراب و همچنین ایجاد روال پرورش بازیگوش یادگیری در خانه و ماندن جسمی و ذهنی سالم است.

منابع رایگان را می توان در یافت SesameStreet.org/caring است که به طور منظم به روز شده برای دیدار با نیازهای خانواده به عنوان وضعیت تکامل می یابد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>