Coronavirus: دیدن آب نبات تعلیق عملیات در میان همه گیر

جنوب سان فرانسیسکو – تنها برای دومین بار در نزدیک به یک قرن, دیدن آب نبات است که تعلیق تولید و حمل و نقل طبقه آن شیرینی این زمان به دلیل رمان coronavirus.

جنوب سان فرانسیسکو-بر اساس candymaker و توزیع کننده اخبار شکست در یک ایمیل به مشتریان جمعه.

“ما 99 سال سابقه, ما تا به حال تنها یک وقفه در توانایی ما برای به اشتراک گذاشتن آمریکایی ساخته شده از آب نبات خوشمزه و بود که در طول جنگ جهانی دوم با توجه به سهمیه بندی,” ایمیل گفت. “با توجه به رویدادهای جاری با COVID-19 و نگرانی ما برای سلامت و ایمنی کارکنان ما را ساخته اند این تصمیم به شروع یک وقفه یک بار دیگر.”

این شرکت ارائه شده است بازپرداخت به مشتریان است که به منظور قرار داده شده از طریق وب سایت خود را.

“لطفا می دانم که ما این تصمیم را به آرامی” ایمیل گفت. “در علاوه بر این به ساخت بهترین آب نبات شما می توانید پیدا کردن ما به دنبال بهترین خدمات به مشتریان است. ما صمیمانه قدردانی از صبر و شکیبایی شما و درک به عنوان تماس با ما مرکز به طور موقت بسته شده است. ما کار خواهد کرد برای نگه داشتن شما به روز رسانی به عنوان ما در توسعه برنامه با خیال راحت به از سرگیری عملیات.”

این حرکت به عنوان دولت پیچد تا هفته اول خود را در زیر یک سرپناه در محل سفارش صادر شده توسط رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom. بخشنامه در نظر گرفته شده است برای کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 4000 نفر از ساکنان کشته و 83 از جمله یکی غیر ساکن.

در تعلیق عملیات دیدن آب نبات می پیوندد یک لیست در حال رشد از منطقه خلیج کسب و کار نهفته ویروس. اقتصادی است که انتظار می رود به بدتر. سان متئو کانتی که در آن دیدن است که مقر آن نگاه کنید 13.8 درصد انقباض اقتصادی از دست دادن $4.3 میلیارد دلار در سه ماهه دوم با توجه به یک گزارش جدید از StratoDem تجزیه و تحلیل ترافیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>