Coronavirus: San Mateo County ممنوعیت تجمع بیش از 50 نفر

سان متئو کانتی — دو روز پس از سان متئو کانتی County Health افسر اسکات فردا صادر ترتیب ممنوعیت تجمع از 250 بیشتر مردم او بیشتر محکم محدودیت به لحاظ قانونی منع تجمعات بیش از 50 نفر در این شهرستان است.

این دستور را به اثر 12:01 صبح یکشنبه و در ادامه تا 11:59 p. m. در مارس 6.

سفارش نیز بارها تجمعات کمتر از 50 مگر اینکه رویداد میزبان اجرای خاص کاهش خطر اقدامات که شامل: تضمین شرکت کنندگان می تواند ایستادن یا نشستن حداقل شش فوت از هر شخص دیگر; ارائه صابون و آب و یا ضد عفونی کننده دست; هشدار به مهمان های آینده نگر حداقل 24 ساعت قبل به صورت تجمعات مطرح اوج خطر COVID-19 انتقال و افراد مسن و افراد با شرایط بهداشتی موجود در “به خصوص در معرض خطر جدی اگر آنها قرارداد COVID-19” و باید از حضور و ضد عفونی سطوح قبل در طول و پس از این رویداد.

سفارش می کند عبارتند از: گروه living شرایطی مانند خوابگاه و یا زندگی کمک موقعیت و یا “عادی عملیات” در فرودگاه و یا حمل و نقل مراکز تجاری فضای اداری و یا هتل به طور منظم مذهبی, خدمات فروشگاه های مواد غذایی و یا دیگر فروشگاه های خرده فروشی و بیمارستان ها و تجهیزات پزشکی.

همانطور که از شنبه وجود دارد 32 تایید موارد COVID-19 در شهرستان است.

San Mateo County ممنوعیت به دنبال دیگران ساخته شده در شنبه, از جمله در کنترا کوستا و سان فرانسیسکو که در آن مقامات بهداشتی محروم تمام تجمعات بیش از 100 نفر به عنوان تعداد موارد تایید شده در ادامه به افزایش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>