Coronavirus: سان فرانسیسکو به هزاران اتاق های هتل برای بی خانمان خط مقدم کارگران

هزاران نفر بر هزار نفر از اتاق های هتل به طور معمول پر از گردشگران و مسافران کسب و کار نشستن خالی در سان فرانسیسکو به عنوان شهر بسته در یک ماه تحت پناهگاه در محل سفارشات.

بیش از 8000 از آنها را به زودی پر خواهد بود و پس از این شهر هیئت ناظران گذشت فرمان اضطراری روز شنبه در ملامت از شهردار لندن نژاد اصلی هتل طرح با توجه به چند گزارش های رسانه ها. آوریل 26, شهر باید امن 8,250 اتاق های هتل برای کسانی که تجربه بی خانمانی, خط مقدم کارگران و به تازگی مرخص, بیمارستان, بیماران, با توجه به فرمان بود که به طور مشترک معرفی شده توسط اساتید راهنما مت هانی دین پرستون, هیلاری Ronen و Shamann والتون.

سه شنبه این شهر را به دست آورد کسری از اتاق های هتل — در مورد 2000 — و تا به حال پر شده و حدود نیمی از آن. اصل برنامه ریزی شده بود به اولویت بندی های کوچکتر و تعداد اتاق های هتل برای کسانی که بیش از 60 یا با شرایط اساسی. طرفداران برای بهداشت عمومی و کسانی که تجربه بی خانمانی با انتقاد از طرح این ادعا آن رفتن نیست به اندازه کافی برای محافظت از یکی از شهرستان های آسیب پذیر ترین جمعیت.

“ما تلاش کرده اند به انجام این کار از طریق همکاری اما قانون کاملا مورد نیاز” هانی که نشان دهنده منطقه 6 گفت: در این جلسه با توجه به KPIX. “من می دانم که وجود دارد شده است جنبش است. من می دانم که وجود دارد تعهدات جدید از سوی دولت از شهردار. اما آن را به اندازه کافی روشن نیست آن را به اندازه کافی سریع آن را ندارد یک جدول زمانی ندارد به طور منظم گزارش و مشخص نیست به اندازه کافی در مورد جمعیت که خدمت خواهد شد.”

از محله های نزدیک از جمع-امکانات زندگی فقیر و دسترسی به بهداشت در هوای آزاد, encampments قرار می دهد هر کسی unhoused در معرض خطر بالاتر با توجه به مراکز کنترل بیماری.

روز جمعه مقامات بهداشتی گزارش شیوع ویروس در شهر بزرگترین پناهگاه — 68 مورد در چند مرکز خدمات جنوبی. سه شنبه تعداد موارد تایید شده رشد کرده بود به 102 — 92 ساکنان و 10 عضو هیات.

هر کس در کارشناسی ارشد جنوبی منتقل شده است برای اتاق های هتل ها.

در 11 روز این شهر باید به دست آوردن حدود 6000 بیشتر. فرمان می دهد نژاد اورژانس قدرت برای به دست گرفتن تسهیلات لازم باید در این شهر نه رسیدن به یک معامله با گروه هتل توسط آن است.

نژاد ذکر شده نیروی انسانی نگرانی به عنوان مانع برای مسکن خود 8,000-برخی از جمعیت بی خانمان در طول COVID-19 بحران است. اما Ronen که نشان دهنده منطقه 9 گفت: بیش از 5000 نفر از کسانی که در سان فرانسیسکو خیابان ها می تواند مراقبت از خود را. و در غیر این صورت او صحبت کرده است با تعداد زیادی از پناهگاه کارگران و بی خانمان طرفداران که ارائه شده برای کمک به کارکنان هتل ها.

“ما حدود 5600 نفر است که در حال زندگی در خیابان ها و در پناهگاه های است که می تواند مراقبت از خود” Ronen این گزارش گفت: در این نشست است. “واقعیت این است که ما نه به حال اضطرار و هزینه های زمان ما, انرژی ما … به حرکت این افراد را در یک اتاق هتل به اعتقاد من اشتباه است از هر راهی که شما در آن نگاه کنید.”

هنگامی که هتل ها به دست آورد و کارکنان تا فرمان تماس برای 7000 اتاق اختصاص داده شده به کسانی که دچار بی خانمانی و 1,250 برای خط مقدم کارگرانی که قادر به قرنطینه در خانه.

“من متاسفم که بعد از چند هفته از هشدار” پرستون, منطقه 5 نماینده گفت: “فقط با تایید شیوع در پناهگاه موجب عمل از همه ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>