Coronavirus: ملوانان تشویق آنها سرنگون کاپیتان

توسط Zachary کوهن و رایان براون | ایسنا

ملوانان روی عرشه ناو یو اس اس تئودور روزولت هواپیما حامل تشویق برای سروان. برت Crozier او به عنوان متحرك کشتی برای آخرین بار به نمایش در حمایت از رهبر خود را که برطرف شد از دستور خود را پس از صدور استارک هشدار در مورد شیوع کروناویروس پردازنده.

ویدیو جدید به دست آمده توسط سی ان ان نشان می دهد که جمعیت زیادی جمع شده بودند به Crozier گرم و با صدای بلند ارسال کردن کف زدن و شعار نام خود را به عنوان او به سمت چپ کشتی. آن را واضح و روشن بیان قدردانی خود را از فرماندهان سابق که برداشته شد برای چه این اقدام وزیر نیروی دریایی به نام “قضاوت ضعیف.”

“امروز در جهت من افسر فرمانده ناو یو اس اس تئودور روزولت کاپیتان برت Crozier شد رها از دستور با اعتصاب حامل فرمانده گروه Rear Admiral استوارت بیکر” وزیر نیروی دریایی توماس Modly اعلام کرد روز پنج شنبه

این تصمیم روز پس از Crozier نوشت یادداشتی هشدار نیروی دریایی رهبری که اقدام قاطع مورد نیاز بود برای نجات جان خدمه کشتی. “ما در جنگ. ملوانان لازم نیست برای مردن. اگر ما نمی کنند در حال حاضر ما در حال شکست به درستی مراقبت از ما اعتماد ترین دارایی ما ملوانان” را بخوانید سه دفاع آمریکا گفته به سی ان ان.

اخبار Crozier را حذف می آید پس از یک دفاع آمریکا گفت: با توجه به سی ان ان جمعه صبح که 137 ملوانان از روزولت را آزمایش مثبت برای این ویروس به نمایندگی از بیش از 10 ٪ از تمام موارد در سراسر آمریکا.

افزایش شیوع

شیوع بیماری در کشتی به سرعت در حال افزایش است. هفته گذشته پنتاگون تایید کرد سه ملوانان در روزولت تا به حال آزمایش مثبت و این تعداد افزایش یافته بود به 25 دو روز بعد. این افزایش برای حداقل 70 روز سه شنبه و بیش از 100 روز پنج شنبه. روز دوشنبه گروهی از ما دفاع رسمی سی ان ان گفت که دومین ناو هواپیما بر یو اس اس رونالد ریگان مواجه است “تعداد انگشت شماری” از موارد مثبت.

در یادداشت Crozier التماس رهبران نیروی دریایی به اقدامات فوری برای رسیدگی به این وضعیت است.

“اقدام قاطع لازم است. از بین بردن اکثریت پرسنل از مستقر هسته ای آمریکا ناو هواپیمابر و جداسازی آنها را برای دو هفته ممکن است به نظر می رسد فوق العاده و اندازه گیری” یادداشت خود گفت.

“این یک خطر لازم. آن را قادر خواهد ساخت حامل و هوا بال برای بازگشت جریان به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است در حالی که اطمینان از سلامت و ایمنی ما ملوانان. نگه داشتن بیش از 4000 زنان و مردان جوان در هیئت مدیره TR یک خطر غیر ضروری و معافیت ایمان با کسانی که ملوانان سپرده به مراقبت از ما,” Crozier اضافه شده است.

اما با وجود گفت: پنج شنبه که Crozier درست بود به منظور بالا بردن نگرانی های خود را Modly به خبرنگاران گفت که کاپیتان حذف شد برای نشان دادن “بسیار ضعیف قضاوت” و ایجاد یک “طوفان” توسط بیش از حد به طور گسترده ای انتشار این یادداشت جزئیات نگرانی های خود را کپی از 20 تا 30 نفر است.

او گفت: Crozier حذف نشده بود چرا که از هر گونه شواهد نشان می دهد او به بیرون درز این یادداشت به مطبوعات بلکه برای اجازه دادن به “پیچیدگی چالش خود با Covid برک آوت در کشتی به پایمال کردن توانایی های خود را به عمل حرفه ای زمانی که بازیگری حرفه ای بود و آنچه مورد نیاز بود بیشتر در زمان.”

“من هیچ اطلاعات نه من تلاش برای نشان می دهد که او به بیرون درز اطلاعات. منتشر شد در سان فرانسیسکو کرونیکل. این همه آمد و به عنوان یک شگفتی بزرگ برای همه ما است که آن را در این مقاله که اولین بار من تا به حال آن را دیده,” او اضافه شده است.

کسانی که می دانند Crozier مانند بازنشسته Cmdr. مرد Snodgrass که فرماندهی یک اسکادران F-18s اعزام به یو اس اس رونالد ریگان که Crozier بوده که کشتی را اجرایی می گویند که در حال حاضر اخراج کاپیتان را نوشته حرف او بودند نه احساس خطر برای سلامت و رفاه از آن تحت فرمان خود و خانواده خود را.

“او در مورد مراقبت از سلامت و رفاه از ملوانان خود را اولین و مهمترین Snodgrass گفت. “یک افسر فرمانده به راحتی نتیجه گیری کرد که اگر خود و یا اقدامات او منجر به شتاب پاسخ به آنچه که در نظر گرفته شد به سرعت رو به وخامت وضعیت پس از رهایی از فرمان بود به راحتی به ارزش آن است.”

Modly در روز پنج شنبه نیز اذعان کرد Crozier محبوبیت در میان هواپیماهای حامل خدمه.

“من کاملا متقاعد شده است که خود را افسر فرمانده شما را دوست دارد و او تا به حال شما در مرکز قلب و ذهن در هر تصمیم گیری است که او ساخته شده است. من نیز می دانم که شما از محبت و عشق به او را به عنوان خوب,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>