Coronavirus: Richmond موافق برای جلوگیری از افزایش اجاره تکذیب اجاره تعلیق

ریچموند — در ستیز جلسه شورای شهر ریچموند توافق برای جلوگیری از افزایش اجاره را تکذیب کرد اما حرکت رو به جلو با تعلیق اجاره بطور کامل در COVID-19 بحران است.

روز سه شنبه اعضای شورای تصویب اصلاحات مربوط به در حال حاضر موجود اخراج توقف تصویب در اوایل این ماه است که در حال حاضر شامل یک توقف به هر گونه افزایش اجاره در شهر برای املاک مسکونی و تجاری. حرکت به تصویب رسید اما با شهردار تام کون, عضو شورای Demnlus جانسون رأی “نه” و معاون شهردار ناتانیل بیتس پرهیز از رای دادن.

در طول بحث Johnson متهم councilmen ملوین ویلیس و ادواردو مارتینز که به معرفی این پیشنهاد به شورای بودن آمادگی برای ارائه چنین موضوع و پس از انجام تحقیقات کافی است. در اوایل روز دوشنبه در شهرستان کنترا کوستا ایالت هیئت ناظران تصویب مشابه countywide فرمان که شامل اخراج توقف و افزایش اجاره یخ. شهرها در شهرستان را شامل می شود, در شهرستان, فرمان, مگر اینکه آنها انتخاب کردن و یا خود را ایجاد کنید.

جانسون استدلال کرد که وجود دارد هیچ نیازی نیست برای این شهرستان به تصویب خود فرمان. نکات اصلی را داشتند در برابر ویلیس که پیشنهاد کرد که شهر همچنین برقرار کردن یک 180 روز مهلت برای مستاجرها به backpay اجاره خود را برای هر ماه در این شهر بود و در زیر پناهگاه در محل سفارش. به عنوان مثال اگر سفارش به طول انجامید برای ماه های آوریل و مه مستاجرها را یک سال تمام به backpay اجاره بدهکار برای این ماه. جانسون استدلال وجود دارد هیچ مدرکی برای این 180 روز سیاست.

“ما فقط قرار است به کلمه خود را برای آن؟” جانسون گفت: به عنوان ویلیس همچنین بیش از صحبت او در طول تصویری-کنفرانس جلسه شورای.

ویلیس پاسخ داد که این یک روند دموکراتیک باز برای بحث و عذرخواهی کرد. “بدون نیاز به عذر خواهی خود را عدم آماده سازی برای خود صحبت می کند” جانسون پاسخ داد.

اکثریت شورا با این حال قبول نکرده است که کارکنان باید بیشتر مطالعه پیشنهاد برای تکمیل اجاره و رهن تعلیق در پناهگاه در محل سفارش. دادستان شهرستان هشدار داد که می تواند آن را خلاف قانون اساسی و “کسانی که موارد قانونی بدون خطر است.”

“آنچه در این مورد را انجام دهید, صادقانه, این امر می تواند یک طرح دعوی در دادگاه گفت:” عضو شورای Jael Myrick.

Myrick و بیتس گفت: این موضوع برای مقامات دیگر را به مانند کنگره و نه دولت های محلی.

“ما یک ماهی کوچک در سرخ” Bates گفت.

مارتینز در ارائه این پیشنهاد گفت: این شهرستان تحت یک وضعیت شدید و آن را خواستار شدید راه حل. “ما در حال کسب و کار به طور معمول” او گفت:.

سن خوزه شورای شهر به تازگی در نظر گرفته شده مشابه اجاره تعلیق به مدت سه ماه برای مستاجران قادر به پرداخت به دلیل coronavirus. پیشنهاد خود را رها مستاجران خود را از تعهد به پرداخت اجاره بها پس از پناهگاه در محل برداشته شد. این شورا پیشنهاد انصراف پس از آن دادستان شهرستان هشدار داد که این می تواند در نظر گرفته خلاف قانون اساسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>