Coronavirus: اجاره اخراج امداد برای منطقه خلیج مستاجران

تلاش منطقه خلیج مستاجران در حال گرفتن بیشتر در حمایت از اخراج و نرمی در پرداخت اجاره به عنوان دولت و قانونگذاران محلی coronavirus نگرانی همه گیر خواهد پایمال کردن-از-کار و بیمار مستاجرها.

اخراج و کار slowdowns را ترک کرده اند بسیاری از مستاجران در یک بحران نقدی اما سانتا کلارا, Alameda و سان ماتئو شهرستان در این هفته پیوست چندین منطقه خلیج شهرستانها عبور اخراج moratoriums. شهرستان اقدامات اضافه کردن یکی دیگر از لایه محافظ برای مستاجرها رو به صورتحساب های پزشکی برای coronavirus درمان و از دست دادن درآمد و بیکاری به عنوان دولت اجباری کارگران در خانه بمانند.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom هفته گذشته [مارس 16] اعطا شهرها و استان ها قدرت را به طور موقت به حالت تعلیق اخراج برای مستاجران رو به سختی از این بیماری همه گیر. مستاجر طرفداران خواست فرماندار به گسترش یک ایالت توقف اما فرماندار را متوقف کرده است کوتاه از یک جارو فرمان.

در چهارشنبه Newsom گفت: دولت متعلق حق تحمیل کالیفرنیا گسترده بان کی مون افزود که چنین اقدامی پیچیده بود. سناتور. اسکات وینر D-سان فرانسیسکو نیز گفت که او قصد دارد به معرفی یک لایحه با Assemblymember فیل Ting, D-سان فرانسیسکو به منظور افزایش مستاجر حمایت.

محلی و دولت اقدامات می آیند به عنوان تعدادی از coronavirus موارد افزایش و پرداخت اجاره بها آمده با توجه برای اولین بار در وسط ایالت پناهگاه در محل اورژانس سفارش.

به عنوان همه گیر راکد شده است که چندین منطقه خلیج شهرستانها گذشت اضطراری محدودیت در اخراج, از جمله سن خوزه سانتا کلارا, پالو آلتو و اتحادیه های شهر. شهرستان احکام در سن متعو و سانتا کلارا اجرا خواهد شد مگر اینکه شهرستانها تصویب دستورالعمل های دقیق حفاظت از مستاجران.

انتخاب رهبران و صاحبان اموال استرس به برنامه های طراحی شده برای سختی موارد و سالم شاغل مستاجرها باید پرداخت های ماهانه خود را. احکام اجازه می دهد برای اجاره deferrals نه لغو, برای کسانی که تاثیر این بیماری همه گیر. مستاجران نیز باید اثبات کند که آنها صدمه شده اند.

در Santa Clara County, توقف مسکونی را پوشش می دهد هر کسب و کار کوچک و مستاجر از جمله کسانی که در شهرستان های مرزی است. مستاجران خواهد شد که 120 روز به پرداخت اجاره بها با توجه به اضطراری است. مستاجران باید قادر به ارائه مدرک به صاحبخانه از درآمد از دست رفته و یا شخصی هزینه های درمانی مربوط به کروناویروس اضطراری است. سفارش به اثر رفت بلافاصله پس از تایید توسط شهرستان سرپرستان در روز سه شنبه و آخرین تا زمانی که ممکن است 31.

San Mateo County سرپرستان گذشت یک جهت مشابه این هفته اجازه می دهد مبارزه مستاجرها تا شش ماه به پرداخت اجاره.

این آالمدا کانتی مقررات تصویب به اتفاق آرا توسط شهرستان سرپرستان جمعه را پوشش می دهد ساکنان اجاره خانه و آپارتمان در unincorporated بخش های از شهرستان.

مایکل Trujillo, کارکنان, وکیل در قانون بنیاد دره سیلیکون گفت: مستاجر خطوط تماس ویژه اخذ شده است 100 تماس یک ساعت این هفته است. غیر انتفاعی است که میزبانی یک دوره آنلاین زبان انگلیسی اسپانیایی و ویتنامی جمعه با طرفداران مسکن در [email protected]صفحه اصلی پاسخ به سوالات در moratoriums و دیگر مستاجر مسائل. “وجود دارد یک نیاز فوق العاده ای در حال حاضر” تروجيلو گفت.

صاحبخانه و مدیران املاک می گویند آنها همچنین ساخت ترتیبات با مستاجران در یک مورد به مورد و بر اساس. شرکت های بزرگ صاحبخانه از جمله شرکت ایروین, Essex, اعتماد اموال و حقوق صاحبان سهام مسکونی ارائه شده برای کار با پول نقد-crunched مستاجران در گسترش برنامه های پرداخت گفت: تام Bannon, مدیر عامل شرکت کالیفرنیا آپارتمان انجمن.

برخی از صاحبخانه ها گزارش مستاجران به سادگی رها کردن کلید و گفت: آنها دیگر نمی خواهد بود قادر به پرداخت هزینه آپارتمان خود را Bannon گفت. “من نمی دانم که آنها در حال رفتن,” او گفت:.

اعضای انجمن به طور کلی دوست ندارم اخراج moratoriums اما قبول کند می تواند در کوتاه مدت ممنوعیت در طول بحران, او گفت:. صاحبخانه نیز بهره مند شوند اگر آنها داده شد پسوند به پرداخت وام مسکن. “صنعت مضطرب اما ما نیاز به اطمینان و یقین Bannon گفت. “وجود دارد هیچ یقین در حال حاضر.”

کوچکتر صاحبخانه نیز تشویق شده اند مبارزه مستاجران به صحبت کردن. آنها همچنین اصرار مستاجرها که باقی مانده اند از نظر مالی سالم به پرداخت اجاره بها — و به صاحبخانه منابع بیشتر برای گسترش برنامه های پرداخت به مبارزه همسایه.

“ما همه در این با هم” گفت Sid Lakireddy رئیس کالیفرنیا اجاره مسکن انجمن که نشان دهنده کوچکتر صاحبخانه. “همه به انجام بخشی خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>