Coronavirus Q&A: Santa Clara County Health افسر سارا کودی ‘قصد ندارم به هدر دادن فداکاری

شهرستان سانتا کلارا سلامت افسر دکتر سارا کودی led منطقه خلیج فشار در اواسط ماه مارس برای اولین بار در کشور “پناهگاه در محل” منظور کنترل بیماری همه گیر کوروناویروس. آن را نگه داشته و ما را تا حد زیادی محدود به خانه های ما با موفقیت برطرف سیستم بهداشت و درمان بحران و زندگی را نجات داد اما در نصب هزینه به ما معیشت.

در حال حاضر به عنوان کودی و دیگر منطقه خلیج سلامت افسران را تمدید سفارش با برخی تغییرات از طریق پایان این ماه ما او را پرسید که چگونه استراتژی خود را دریافت خواهد کرد ما را به کار و مدرسه و برخی از حس عادی و به همین دلیل این منطقه را سفت و سخت روش این است که هنوز هم لازم است. پرسش و پاسخ ویرایش شد برای اختصار و وضوح.

Q نیم متحده در حال کاهش محدودیت به عنوان Modoc شهرستان و هر کس مذاکرات در مورد سوئد مدیریت بیماری همه گیر با یک مقدار سبک تر را لمس کنید و هیچ فاجعه تمام عیار. هستند ما زیاده در منطقه خلیج با پناه-در-محل ؟

یک از اقدامات ما به صورت جمعی گرفته شده در سراسر منطقه خلیج باید مانع از تعداد مرگ و میر بنابراین من فکر نمی کنم ما زیاده. با اقتصادی و اجتماعی و تخریب همه را تحمل من برای یک هستم برای رفتن به اسراف فداکاری همه ساخته شده است. اگر ما بلند کردن بیش از حد به زودی وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم ما نمی نمایی گسترش یافته است. ما کل جمعیت مستعد و در معرض خطر.

SAN JOSE, CA – مارس 31: شهرستان سانتا کلارا بهداشت عمومی افسر دکتر سارا کودی در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در سن خوزه, کالیفرنیا در سهشنبه, مارس 31 سال 2020 است. (Anda چو/اخبار منطقه خلیج گروهی)

س است که آن را سخت به هماهنگی با دیگر منطقه خلیج سلامت افسران?

یک زمانی که ما قرار داده و در اولین پناهگاه در محل در اواسط ماه مارس ما خودمان را در همان صفحه. که صادقانه به نظر می رسد سخت تر و سخت تر در حال حاضر به دلیل آن بسیار روشن است که آنچه مورد نیاز بود. و این موضوع در مورد چگونه شما بازگشایی جایی که شما بازگشایی, چگونه سریع شما را که در برخی از راه های به مراتب پیچیده تر است.

س پناهگاه در محل سفارش شده است در محل شش هفته در حال حاضر. است که تغییر چگونه و که در آن مردم در حال گرفتن بیمار در حال حاضر ؟

یک ما داده ها را ندارد. پس مورد شمارش شروع به سرعت بخشیدن در ماه مارس ما شده اند انجام آن مورد بررسی چگونه ممکن است شما بدست این عفونت که کل دلیل ما قرار داده پناهگاه در محل به اثر. که مدل ما نیاز به بازگشت به.

Q چگونه شما می دانید زمانی که ما به اندازه کافی تست به سهولت محدودیت ؟

یک افسران بهداشت در سراسر منطقه خلیج ما ساخته شده تلاش برای به نام, شماره, شاخص, ما همه می خواهم به دنبال. که دو آزمون در هر 1000 ساکنان یک روز. و در شهرستان ما که ترجمه به 4000 نفر در روز است. شما می توانید آن را برداشت کمی — 800 به 1000 روز است. شاید ما 20-25% از راه را به سمت هدف ما است. بیشتر ما تست بیشتر موارد ما در پیدا کردن و تست بیشتر ما نیاز به انجام با مخاطبین خود است. شاید ما نمی مجموعه هدف ما به اندازه کافی بالا است و باید برای افزایش آن است.

Q آیا شما نا امید با ناتوانی در آزمون برای COVID-19 در یک سطح بالاتر وجود دارد ؟

یک آن بوده است پاشنه آشیل از کل این پاسخ از ابتدا. ما فقط نمی تواند ببینید که چه ما نیاز به دیدن. یادگیری (در آوریل) که یک شخص که فوت Feb. 6 درگذشت COVID-19 تایید ما حدس است که ما به جامعه انتقال و قادر به آزمایش آن. ما نمی تواند انجام نظارت و نمی تواند درک دامنه و قدر مشکل است.

Q چه شده است تست holdup?

یک چالش با تست تغییر کرده از فقط یک پایه ‘ما نمی به اندازه کافی از هر چیزی” به ” ما به اندازه کافی تست معرف اما ما لازم نیست که مجموعه مواد است.’ انواع مختلف تنگناها در طول زمان است. در حال حاضر ظرفیت زیادی افزایش یافته است که فوق العاده است و این چالش این است که مطمئن شوید که در هر آزمایشگاه maxes ظرفیت و maxes به آن نیاز است.

س چرا ادارات بهداشت بنابراین آمادگی در اینجا و در سراسر کشور برای مقیاس تست و تجهیزات حفاظت فردی — PPE مورد نیاز در این بیماری همه گیر?

یک تست بسیار پیچیده تر و با ریشه در تصمیمات اتخاذ شده در سطح فدرال. این PPE داستان واقعا تا حد زیادی در مورد زنجیره تامین در ایالات متحده است که به برخی از درجه است نهفته این بیماری همه گیر ابتدا در دیگر نقاط جهان.

Q چگونه تماس ردیابی — ردیابی تعاملات از ساکنان آلوده — بازی کردن ؟

یک آن را به یک ترکیب قدیمی مطابق مد روز کفش-چرم اپیدمیولوژی با کمک از فن آوری است. ما منطقه ای رویکرد بسیار مفید بوده است و در این راستا از آنجا که ما می توانیم از یکدیگر یاد بگیرند و نوآوری. هر دو سانتا کلارا کانتی و سان فرانسیسکو با استفاده از همان نرم افزار برای تماس با ردیابی.

پرسش که آیا شما انتظار تماس ردیابی برای رسیدن به نقطه ای که شما اعتماد به نفس از لغو محدودیت ؟

یک ما هستند و بدیهی است که انجام بخشی از این محدوده کار در حال حاضر نهایی برنامه برای سریع پوسته پوسته شدن به معنای واقعی کلمه صدها نفر از مردم است. ما می خواهیم به ادامه کمرویی اما ما می خواهم که قادر به باز کردن همه چیز. ما نمی توانیم اقامت پناه در محل تا زمانی که یک واکسن می رسد.

Q چه مدت تا زمانی که ما رسیدن به این مقیاس از تماس با ردیابی?

یک در هفته.

س مارس 1, کالج تصمیم روز برای دانش آموزان به اطلاع کالج های آنها شرکت خواهد کرد. شهرستان سانتا کلارا سه عمده کالج ها و دانش آموزان تعجب که آیا آنها باید این کلاس قرار می گیرند. چه چشم انداز خود را?

یک من فکر می کنم آنچه اتفاق می افتد در پاییز تا حد زیادی بستگی دارد که چگونه مراقب ما هستند و تصمیم گیری ما را در حال حاضر رفتن به جلو. پناهگاه در محل بدون هزینه. اگر وجود دارد نه پناهگاه در محل و ما اجازه دهید این ویروس rip از طریق جمعیت آن نیز مضر است. آنچه که ما در حال تلاش برای انجام کمرویی نمودار یک دوره رو به جلو است. ما نمی دانیم که آنچه ما را در بر می گیرند.

س فعلی پناهگاه در محل است که از طریق ممکن است. چه چشم انداز خود را برای آنچه در زندگی ما خواهد بود در ماه ژوئن با فرض پیشرفت در ادامه با هیچ غیر منتظره تحولات?

یک خانواده می پرسد من همان سوال است. هیچ کس این را دوست دارد. فعالیت های خارج از منزل هستند و کمتر خطرناک است چرا که آنها نه در محصور مشترک, هوا فضا. و خوب در حال حرکت به تابستان که در آن مردم می تواند به صرف زمان بیشتری را در خارج. ما با دقت تماشا برای دیدن چه کار می کند در دیگر نقاط جهان. ما سعی می کنیم به یادگیری به عنوان آنجا که ما می توانیم و نگاهی به مدارک و شواهد است که در حال توسعه و اعمال آن را به عنوان بهترین ما می توانیم برای مردم در جامعه ما است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>