Coronavirus Q&A: در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد منطقه خلیج جدید پناهگاه در محل سفارش

روز چهارشنبه هفت منطقه خلیج حوزه های قضایی منتشر پناهگاه در محل سفارش الزامی است که مردم در خانه بمانند طریق ممکن است با برخی تغییرات کلیدی است که کمی شل محدودیت در زندگی روزمره.

منظور صادر شده و به طور مشترک توسط افسران بهداشت در گردشگاه عمومی کنترا کوستا, شهرستان سن ماتئو, سانتا, کلارا, سان فرانسیسکو و مارین استان ها به همراه شهرستان برکلی — اثر چهار شنبه, همان روز که زمان پناهگاه در محل طرح منقضی می شود. تحت قوانین جدید مورد نیاز موجود است که مردم در عمل اجتماعی فاصله و ترک خانه برای تنها ضروری کسب و کار و سفر در محل باقی می ماند اما برخی از فعالیت و کسب و کار خواهد شد مجاز به بازگشایی شده است.

مقامات بهداشتی باید صورتحساب آن را به عنوان اولین — هرچند کوچک — گامی به سوی عادی است که همچنین محافظت از منطقه در برابر ممکن است افزایش coronavirus موارد است. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

بزرگترین تغییرات چه هستند به این منظور ؟

همه ساخت و ساز در حال حاضر مجاز به رزومه تا زمانی که سایت کار مطابق استانداردهای ایمنی (در اینجا توضیح داده شده برای پروژه های کوچک و در اینجا برای پروژه های بزرگ). فضای کسب و کار — از جمله کودکان و محوطه سازی و باغبانی و کارواش — همچنین ممکن است بازگشایی ارائه شده است که اجتماعی فاصله پروتکل ها مشاهده شده است.

برخی از امکانات تفریحی که قبلا بسته شده — مانند گلف, اسکیت پارک ها و رشته های ورزشی — نیز مجاز به باز کردن اما با برخی از محدودیت. و در آنچه که به احتمال زیاد خبر خوش برای بسیاری از خانواده های منطقه خلیج آموزشی و برنامه های تفریحی هم اکنون می توانید کار برای کودکانی که پدر و مادر کار در خارج از خانه های خود را به عنوان طولانی به عنوان آن دسته از گروه های تشکیل شده از همان 12 کودکان و نوجوانان و یا کمتر.

چه مدت طول خواهد آن را بکشد ؟

منظور می رود به اثر در 11:59 بعد از ظهر یکشنبه و باقی خواهد ماند تا 11:59 p. m. مه 31, مگر اینکه تمدید شد. و آن را نمی ارائه هر گونه جدول زمانی برای چه مدت خلیج منطقه ادامه خواهد داد تا در خانه بمانند.

شهرستان سانتا کلارا سلامت افسر دکتر سارا کودی گفت: “ما لازم نیست که یک تاریخ” که بیشتر محدودیت ممکن است برداشته شود.

ما می توانیم با هم در گروه های کوچک تر در حال حاضر ؟ چه در مورد بچه ها ؟

هیچ. اجتماعی فاصله اقدامات از سفارش قبلی — که ممنوع بوده و برخی از مردم که با هم زندگی می کنند — در محل باقی می ماند از طریق ممکن است.

می توانم به بچه های من به زمین بازی ؟

در پارک ها و دیگر امکانات مشترک مناطق تفریحی که در آن مردم اغلب لمس همان تجهیزات — از جمله زمین های بازی نقاط پیک نیک و پارک سگ — هنوز هم بسته می شود, به عنوان خواهد شد با مراکز ورزشی و ورزشگاه بالا رفتن از دیوار و استخرهای شنا.

من می توانید بازی تنیس است ؟

که بستگی دارد. در شهرستان کنترا کوستا ایالت را به منظور به طور خاص شامل “تنیس و ترشی توپ دادگاه” در میان, هوای آزاد, فعالیت های تفریحی است که ممکن است سر در روز دوشنبه. اما سان فرانسیسکو معاون بهداشت افسر دکتر سوزان فیلیپ در تضاد است که در طول یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی اشاره کرد که تنیس خواهد و نه اجازه داده می شود در سان فرانسیسکو با توجه به این ورزش استفاده مشترک از تجهیزات.

سن متعو و سانتا کلارا که به طور خاص و نه آدرس تنیس در سفارشات خود را نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

چه مقابله با مراقبت از کودکان?

به منظور اجازه می دهد تا در تابستان اردوگاه ها و مدارس آموزشی و یا تفریحی موسسات به کار — تنها اگر آنها در خدمت بچه ها که پدر و مادر ضروری کارکنان و یا کار برای کسب و کار. کسانی که پدر و مادر همچنین می توانید استخدام یک پرستار بچه یا بچه نگهدار.

خارج از این تنظیمات با این حال بچه ها و بزرگسالان از خانواده ها هنوز هم ممنوع است از جمع آوری با هم, شهرستان سانتا کلارا, سخنگوی ساناز Ho تایید کرد.

خواهد گلف بازگشایی?

اگر چه نظم جدید اجازه می دهد تا گلف به بازگشایی آن است که کاملا روشن کند که آیا گلف مجاز است تحت دولت پناه-در-محل سفارش که بدون تغییر باقی می ماند. شهرستان سانتا کلارا وکیل جیمز ویلیامز گفت که بین محلی و دولت سفارشات “را سختگیرانه تر از دو صدق می کند.”

گلف گنجانده شده است در دولت لیست بحرانی نیروی کار بخش و نه آن را به طور خاص ممنوع است. برخی از حوزه های قضایی از جمله نپا و ریورساید شهرستان — باید بهره گرفته است که منطقه خاکستری و اجازه گلف برای بازگشایی شده است. در موارد شبیه به این “وجود دارد اتاق را برای تفسیر توسط استان ها” یک سخنگوی دولت روز چهارشنبه گفت.

چگونه خلیج مساحت آینده تصمیم گیری در مورد بازگشایی?

شهرستان استفاده خواهد شد زیر پنج شاخص برای تصمیم گیری که آیا و چگونه محدودیت می تواند سست می شود:

  • تخت و یا کاهش coronavirus مورد اعداد
  • کافی ظرفیت بیمارستان برای رسیدگی به caseloads
  • حداقل 200 تست در هر 100 ، 000 ساکنان در هر روز
  • قوی تر تماس ردیابی و جداسازی اقدامات
  • 30 روز حداقل تامین تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>