Coronavirus: Orange County شده است انتظار نزدیک به یک ماه برای یک میلیون N95 ماسک آن دستور

اورنج کانتی مقامات دستور داد تا 1 میلیون N95 ماسک ماسک در مارس 16, اما بیش از سه هفته بعد با خواسته برای دنده محافظ در سطح بی سابقه ای را تامین نمی توانید می گویند که آنها ممکن است تحویل داده می شود.

از 1,203,000 N95 ماسک دستور داد از اواسط ماه مارس 200,000 باید تحویل در آوریل 13. اما این شهرستان هنوز برای دریافت بقیه به دلیل فروشندگان در حال تلاش برای پیدا کردن آنها مراقبت درمانی اورنج کانتی مدیر نظارتی/پزشکی و خدمات بهداشتی استیو Thronson گفت.

سازمان های دولتی در سراسر کشور در حال تلاش برای امن N95 ماسک – که ارائه حفاظت بیشتر در برابر coronavirus از ساده ماسک صورت – برای توزیع به بیمارستان های محلی اولین پاسخ دهندگان و دیگر بحرانی بهداشت و درمان کارگران در آنچه که یک مشاور به عنوان یک “کل رایگان برای همه” مسابقه.

“آن را عرضه و تقاضا” Thronson گفت. “دولت فدرال تلاش می کند, دولت تلاش می کند و ما سعی می کنید به استفاده از همان منابع و وجود دارد بسیاری از آنها.”

این شهرستان پرداخت تا آنجا که $6 هر کدام برای یک N95 ماسک که به طور معمول هزینه 60 سنت افزایش به $1.30. از چند هفته پیش این شهرستان بود و حتی به دنبال خرید 200,000 ماسک برای $11 یک قطعه و یا بیش از 2 میلیون دلار – قبل از اینکه حتی مطلع بود که کافی نیست, Thronson گفت.

“این غم انگیز است. که در پایان بالاتر و اگر آنها را از دست داده به دلیل آن را به اندازه کافی بالا پیشنهاد آن را فقط غمگین گفت:” رن Keber یک مشاور بهداشت و درمان برای کاردینال گروه مشاوره در لس آنجلس.

شهرستان دریافت کرده است بیش از 1.3 میلیون N95 ماسک از دولت و دولت فدرال استراتژیک ملی ذخایر. اکثر توزیع شده به بیمارستان های محلی و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی نیاز Thronson گفت.

“ما شده اند در ادامه برای دریافت ماسک تحویل از دولت فدرال و ذخایر,” او گفت:. شهرستان درخواست 2.4 میلیون بیشتر N95 ماسک از دولت, در علاوه بر این به 1.2 میلیون ماسک دستور داد خود را از فروشندگان که Thronson گفت که او اعتماد به نفس می رسند.

این شهرستان نیز در تلاش برای پیدا کردن بیشتر, فروشندگان, او گفت:.

هنوز نارنجی مقامات شهرستان در حال تلاش برای پیدا کردن فروشندگان و آنها را به کشتی ماسک. مقامات شهرستان باید بررسی بیش از 100 کنندگان Thronson گفت: اما در مسائل بسیاری از جمله قابلیت اطمینان و هزینه و اینکه آیا آنها فقط ممکن است یک کلاهبرداری است.

“ما باید مطمئن شوید که ما آن را تحویل داده و در یک قیمت مناسب ظرف مناسب عبارت” او گفت:.

نیک Valenta از بنیانگذاران و رئیس اجرایی از Dallas-بر اساس پاسخ فوری محصولات, که کشتی های N95 ماسک به ایالت از جمله کالیفرنیا گفت: شرکت خود را قفل شده است تا قرارداد در قیمت های پایین تر با چند تامین کنندگان در چین و مکزیک چند هفته پیش. اما برای تحقق هجوم جدید درخواست حتی شرکت خود را می یابد خود را خرید ماسک در 3 $به $4 هر کدام در زمان, او گفت:.

“تقاضا بیشتر از عرضه احتمالا 500-to-one,” او گفت:. “وجود دارد یک تقاضا است.”

وجود دارد چهار نوع از خریداران همه در رقابت برای همین عرضه Valenta گفت: دولت فدرال آمریکا و دیگر دولت های محلی در بیمارستان و سیستم های ضروری کسب و کار.

“وجود دارد یک مقدار عادلانه از سردرگمی در سراسر کشور و نه فقط در کالیفرنیا در مورد کسی که در اول وقتی که می آید به تهیه این منابع” Keber گفت.

متحده و دیگر دولت های محلی ندارد و تضمین چگونه بسیاری از ماسک های آنها ممکن است از دولت فدرال به طوری که آنها سعی کنید به آنها را خرید در خود Keber گفت. بیمارستان و نیز ترس آنها ممکن است به اندازه کافی از منابع معمول خود را منبع دولتی نیز شروع تلاش خود را به خرید و ماسک از بازار آزاد, او گفت:.

که ایجاد کرده است یک “کل رایگان برای همه” بازار برای ماسک, او گفت:. “در محیط امروز لیست قیمت پوچ و باطل است. این یک موضوع رایگان-بازار کار سحر و جادو خود را.”

اورنج کانتی نیست جای پای کل لایحه برای خرید آن از N95 ماسک – Thronson گفت: کسانی که در سیستم بهداشت و درمان دریافت ماسک زمین خواهد شد در. دولت های فدرال و دولت نیز باید با ارائه برخی از بازپرداخت, او گفت:.

یک countywide تماس برای کمک های مالی از ماسک ها و لوازم دیگر از منطقه کسب و کار نیز دیده می شود موفقیت است.

اما کنگره کتی پورتر (D-ارواین) می خواهد دولت فدرال به بیشتر نقش او پیشنهاد کرده است لایحه ای را برای وادار کردن مقامات فدرال برای خرید 300 میلیون N95 ماسک ماسک برای توزیع.

“این کار از رئیس جمهور برای هماهنگ کردن پاسخ تلاش های میان دولت های ایالتی و محلی برای اطمینان از تامین هستند تحویل داده شود که آنها بیشتر مورد نیاز و در یک قیمت عادلانه” او در بیانیه ای گفت.

و اورنج کانتی قانونگذاران فدرال در نامه ای در مارس 3 به وزارت امنیت داخلی و وزارت بهداشت و خدمات انسانی, دعوت از آژانس های فدرال به استفاده از هر آنچه که مقامات آنها را به امن به عنوان مقدار تجهیزات حفاظتی به عنوان ممکن است در سطح فدرال به توزیع به استانها و شهرستانهای استان است.

“در میان این بی سابقه جهانی همه گیر ما شهرها و استان ها و ایالات متحده نباید به شرکت در یک جنگ مناقصه برای زندگی-صرفه جویی در لوازم” کنگره گیل Cisneros, D-یوربا لیندا در بیانیه ای گفت. “ما قرار بود با هم کار برای مبارزه با این بحران با یکدیگر رقابت میکنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>