Coronavirus: شروع COVID-19 نیز, پخش, آنلاین, تلفن, کلاهبرداری

شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس در منطقه خلیج و در سراسر کشور به ارمغان آورده است با آن اضافی جوانه برای مقامات برای نظارت بر.

بر روی خط تلفن و کلاهبرداری هستند به سرعت در حال گسترش است.

“متاسفانه” U. s. دادستان دیوید اندرسون گفت: “وجود دارد کلاهبرداران وجود دارد که سعی خواهد کرد برای استفاده از این اضطراری برای بهداشت عمومی به کلاهبرداری و کسب سود در این بیماری همه گیر.”

مشکل شایع تبدیل شده است به اندازه کافی به عنوان COVID-19 گسترش یافته است که مقامات در سراسر کشور باید هشدارهای صادر شده.

“همیشه وجود دارد scammers که سعی می کنید به استفاده از مردم در طول زمان آسیب پذیر دوره” سان متئو کانتی دادستان منطقه استیو Wagstaffe در بیانیه ای گفت جمعه. “در حالی که ما باید به هر حال نمی موارد ارسال شده به ما برای چنین جعلی رفتار ما همچنان نگران شهروندان استفاده از گرفته شده است توسط COVID-19 کلاهبرداری است.”

آخرین میان آنها می تواند متصل به 2 تریلیون دلار بسته امداد به تصویب سنای آمریکا و مجلس نمایندگان و امضا جمعه توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به گفته استیو مک فارلند, رئيس جمهور و مدیر عامل از اداره کسب و کار بهتر. این بسته شامل ارسال هر آمریکایی یک بررسی برای جبران درآمد از دست رفته در طول بحران.

“سازمان دیده بان برای …. ساختگی کمک های مالی دولت است که برای درخواست شخصی و اطلاعات بانکی” مک فارلند گفت.

با توجه به مکفارلاند وجود خواهد داشت چندین نسخه از این کلاهبرداری اما اشتراکات این است که آن آغاز خواهد شد با یک پیام دریافت در رسانه های اجتماعی ادعا می کنند که یکی واجد شرایط به صورت ویژه COVID-19 گرانت دولت است. آن را معمولا با یک لینک که با کلیک کردن می توانید افشای اطلاعات شخصی کاربر را.

“به یاد داشته باشید” مک فارلند ، سازمان های دولتی ارتباط برقرار نمی کند از طریق رسانه های اجتماعی راه مانند Facebook.”

رئیس در میان دیگر کلاهبرداری هستند که طعمه عمومی تمایل برای ماسک صورت شهربابک گفت. BBB را ردیاب دریافت گزارش های متعدد در مورد وب سایت های کلاهبرداری این ادعا به فروش آنها را آنلاین.

برخی از این سایت همچنین با استفاده از ترفندهای مانند ارائه محدود به زمان معاملات گفت.

یکی دیگر از کلاهبرداری طول می کشد استفاده از یک تمایل به کمک کردن. دولت دادستان کل خاویر بکررا در بیانیه ای در اوایل این هفته نیز هشدار عمومی به آگاهی از موسسه خیریه کلاهبرداری است.

او خواست هر کسی که می خواهد به کمک پول در مبارزه با این بیماری همه گیر به بررسی یک سایت وضعیت ثبت نام و به تنها به سازمان شما در حال حاضر اعتماد. او همچنین از مردم خواست تا مانند پرسش که در آن اهدا خواهد شد. او افزود که هر گونه فشار قرار داده شده توسط فرد در خط دیگر باید در نتیجه شما حلق آویز کردن.

شبکه های اجتماعی و وب سایت crowdfunding به خصوص باید دقیق بکررا گفت: باید به عنوان سازمان هایی که نام آنها از نزدیک شبیه به کسانی که از آنهایی که بهتر شناخته شده. در امتداد آن خطوط برخی از این سایت ها فقط یک کمی متفاوت آدرس وب (URL).

“من مصرانه از همه باید مراقب باشند” بکررا گفت. “انجام تحقیقات خود را قبل از اهدا.”

مقامات گفتند که هوشیاری گسترش به چک کردن ایمیل ها به خصوص با تعدادی از سایت های فیشینگ حوادث به ظاهر در حال افزایش است. اطلس VPN یک برنامه آنلاین است که جمع آوری اطلاعات گفت: تعدادی از فیشینگ وب سایت مشخصی با 350 درصد از ژانویه هنگامی که این ویروس برای اولین بار شروع به گسترش در خارج از کشور.

با توجه به تحقیقات مشابه اینترنت در 21 مارس تا به حال بیش از 67,000 وب سایت های مشکوک حاوی قرار است اطلاعات در مورد COVID-19.

مناظر این ادعا به فروش درمان مطرح به عنوان سازمان جهانی بهداشت یا مراکز کنترل بیماری و رها کردن نرم افزارهای مخرب است که می تواند به افشای اطلاعات شخصی اندرسون گفت.

هفته گذشته اندرسون خواست عمومی به گزارش مشکوک به تقلب در طرح های مربوط به کروناویروس با تماس با مرکز ملی فاجعه تقلب تدریس خصوصی در 1-866-720-5721 و یا با تماس با NCDF از طریق ایمیل در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>