Coronavirus: مقامات اصرار شهرستان سانتا کلارا برای معکوس کردن ممنوعیت در فروشگاه های تفریحی شاهدانه فروش

ایالتی و محلی قانونگذاران اصرار شهرستان سانتا کلارا مقامات معکوس تصمیم گیری ساخته شده در هفته گذشته به ممنوعیت فروش تفریحی شاهدانه در فروشگاه ها.

زمانی که منطقه خلیج مقامات نهاد اقامت در خانه سفارش در اواسط ماه مارس در سانتا کلارا کانتی تلقی درمانگاه حشیش شدند ضروری کسب و کار و به عنوان مثل, مجاز به باز باقی می ماند.

اما فقط دو هفته بعد زمانی که آن را هفته گذشته اعلام کرد که این منطقه را پناهگاه در خانه سفارش خواهد بود تمدید مه 3 شهرستان جدید اضافه شرط که تنها اجازه داده درمانگاه به فروش ماری جوانا دارویی در فروشگاه ها و نیاز است که تفریحی شاهدانه فروش می رسد از طریق تحویل.

شهرستان سانتا کلارا به نظر می رسد تنها منطقه خلیج شهرستان به معرفی این تمایز به عنوان املای در یک صفحه پرسش و پاسخ در وب سایت خود را.

این تصمیم نه تنها موجب واکنش شدید از صاحبان و اپراتورهای درمانگاه اما همچنین نگرانی برای برخی از محلی و مقامات دولتی که به نمایندگی از شهرستان ساکنان.

سن خوزه اعضای شورای Pam, فولی, Magdalena Carrasco و مایا اسپرزا گذراند در نامه ای به سانتا کلارا کانتی بهداشت عمومی افسر سارا کودی روز دوشنبه درخواست کرد که او “تجدید نظر تنها اجازه می دهد شاهدانه دارویی خریداری شده در یک فروشگاه منظقه و یا تحویل.”

“امروز ساکن می توانید راه رفتن از یک فروشگاه مواد غذایی با یک بطری تیلنول اما همان فرد قادر به جلو و منظقه برای تسکین درد از نفت CBD. این افراد نیاز به امداد نباید محروم از دسترسی امن به حشیش در طول این زمان بحرانی” از اعضای شورای نوشت: در نامه خود.

به جای محرومیت درمانگاه از فروش تفریحی ماری جوانا در فروشگاه های این مقامات در حال پرسیدن این شهرستان برای اجرای “کنترل الزامات” عنوان جدید اجتماعی فاصله پروتکل هایی است که همه دیگر ضروری کسب و کار شده اند که مجاز به باز بماند باید اتخاذ کنند. کسانی که از پروتکل های عبارتند از محدود کردن تعدادی از مشتریان در یک فروشگاه در یک زمان راه اندازی ایستگاه های کاری حداقل شش فوت از هم جدا و انجام روال بهداشت برنامه.

قانونگذاران مجلس خاکستر Kalra و سناتور جیم Beall به دنبال آن در سن خوزه اعضای شورای’ قدم به قدم و همچنین در نامه ای به شهرستان در روز دوشنبه پرداختن به مسائل خود را با تغییرات به منظور.

Kalra و Beall مطرح شده تعدادی از نگرانی های از جمله امکان هل دادن مشتریان به بازار سیاه دراز مدت اثرات بر زنده بودن درمانگاه برای دیدار با شاهدانه دارویی نیاز و عدم وضوح برای اجرای این شهرستان را به طور کلی پناهگاه در محل سفارش.

“از زمان سفارش تا ناخواسته منجر به سردرگمی و مکان های اضافی مورد نیاز در حال حاضر نازک مستقر اجرای قانون و صدور مجوز پرسنل اجرای” آنها نوشت: در نامه خود.

Hirsh جین مدیر امور دولتی برای San Jose داروخانه Caliva به نام عدم شفافیت “تاسف” و اضافه کرد که آن را “قرار می دهد هر دو درمانگاه ها و کسانی که با تکیه بر آنها برای پزشکی خود را در یک موقعیت دشوار است.”

این شهرستان را می گوید که تنها “شاهدانه پزشکی” می تواند خریداری شده در فروشگاه, اما تعریف یک “شاهدانه پزشکی” خرید است.

شهرستان سانتا کلارا وکیل جیمز ویلیامز گفت: در یک ایمیل دوشنبه شب که سفارش می کند دولت است که مردم نیاز به ماری جوانا پزشکی کارت برای خرید محصولات شاهدانه در درمانگاه. اما او گفت: برخی از سازمان های اجرای قانون هستند “انتخاب به استفاده از [کارت] به عنوان یک پروکسی برای اینکه آیا یک فرد است که به دنبال دسترسی برای اهداف پزشکی است.”

ویلیامز نگفت که آیا بخش پشتیبانی تصمیم گیری توسط برخی از سازمان های اجرای قانون به درخواست برای یک کارت ماری جوانا پزشکی در بدو ورود به درمانگاه.

اما او در دفاع از شرط ضمن عقد است که هدف آن در راستای اهداف کلی پناهگاه-در-سفارش — کاهش تعداد افراد جمع آوری و در یک محل خاص است.

“توجه داشته باشید بسیاری از حروف توجه داشته باشید که تعداد زیادی از مردم که ممکن است به دنبال فرد در دسترسی به درمانگاه” ویلیامز نوشت: در یک ایمیل. “حتی برای خدمات ضروری هر کس است که به شدت خواست به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است و برای کاهش و تحکیم سفر به منظور به حداقل رساندن تماس به بیشترین درجه ممکن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>