Coronavirus: اوکلند مجازی تاون هال ارائه می دهد همه گیر منابع

اوکلند — در هفته سوم شهر مجازی سالن به منظور اطلاع رسانی به شهروندان در مورد منابع در طول COVID-19 گیر مسئولان شهرستان تبدیل شده است تمرکز خود را نسبت به کسانی که سخت ترین ضربه از coronavirus بیماری همه گیر.

دوشنبه شب جلسه ویژه شهردار لیبی Schaaf کنار شهر بهداشت و خدمات انسانی مدیر برنامه Daryel Dunston شهر اجاره adjustment program manager Chanée فرانکلین جزئی, شهرستان, اقتصادی, توسعه نیروی کار مدیر الکسا Jeffress کمک حقوقی در محل کار کارکنان ارشد وکیل جینا جری و قیصر بنیاد طرح بهداشت ارشد معاون رئیس جمهور و رئیس بهداشت افسر دکتر Bechara Choucair همراه با یک مهمان ظاهر از کنگره باربارا لی D-اوکلند.

در یک leadoff ارائه Schaaf ستایش قهوه ای و Toland, آبی, سپر و دیگر مراقبت های بهداشتی شرکت برای کمک به این شهر برای اولین بار مرکز آزمون متمرکز بر تشخیص اولین پاسخ دهندگان.

این سایت تا به حال انجام شده 225 آزمون با 202 نتیجه را ظرف دو تا پنج روز. این مرکز کار منجر به فوری برای جداسازی دو اوکلند افسران پلیس که تست مثبت Schaaf گفت:, و اضافه کرد که آن را به زودی برای باز کردن درهای خود را به منطقه دیگر اولین پاسخ دهندگان به عنوان به خوبی به عنوان CalTrans بارت و بندر اوکلند کارگران است.

او همچنین گفت: دومین مرکز آزمون خواهد باز جمعه برای مردم او را به عنوان ساکنان کار مستقیم-مراقبت در بخش خدمات.

“این بدان معناست که افرادی که کار در مراقبت های بهداشتی مواد غذایی, فروشگاه های مواد غذایی, خدمات بی خانمان ارائه دهندگان خدمات همه ما باور نکردنی سرپناه و کمک رسانی کارگران کفن ارائه دهندگان مراقبت از کودکان و کارگران و مردم است که کار در مراکز مسکونی و یا پناهگاه برای سالمندان بزرگسالان و یا کودکان” Schaaf گفت:, و اضافه کرد که سازمان با چنین کارگران به دنبال تست باید ایمیل کارکنان شهرستان در [email protected]

Schaaf وجود دارد گفت: در حال حاضر 359 تخت های موجود در, 30 فشرده-واحد مراقبت تخت 70 جداسازی تخت و 128 فن های موجود برای یک “موج” از COVID-19 افراد مبتلا به انتظار منطقه ای بهداشت و درمان افسران در عرض دو تا سه هفته.

فرانکلین جزئی به دنبال پاسخ دادن به سوالات در مورد این شهر اخراج مهلت قانونی که ممنوع مسکونی و تجاری اخراج طریق مه 31.

“دو هفته گذشته منعکس است که مستاجر در مورد چگونه آنها هرگز قادر به گرفتن و بازپرداخت اجاره خود را هنگامی که بسیاری از مردم در حال گذاشته شدن” فرانکلین جزئی گفت.

“صاحبان املاک در حال تعجب که چگونه آنها می توانند برای پرداخت وام مسکن PG&E و یا تعمیرات را اگر مستاجر نمی پرداخت اجاره خود را. و پاسخ این است که واقعا پیچیده است. … من در بر داشت که بهترین نتایج همیشه نتیجه از مردم در حال حرکت در یک روح همدلی و همکاری برای حل و فصل اهداف مشترک ما.”

او خاطر نشان کرد ساکنان به بازدید از شهر اجاره تنظیم برنامه سایت تماس بگیرید و یا مسکن و مشاوران برای کمک به با سوالات خاص. ساکنان می توانید تماس بگیرید 510-238-3721 و ترک یک پیام است که باید بازگشت و در عرض 24 ساعت و یا آنها می توانید ایمیل [email protected]

Dunston خواسته برای هر کسی که بدون سرپناه و یا کسانی که ممکن است بدانید کسی که در نیاز به استفاده از شهر 211 تدریس خصوصی در خانه به دنبال حمایت و دقیق در حال انجام تلاش های امداد رسانی. او همچنین تحت فشار قرار دادند در برابر سوال پرسیدن در مورد انتشار و یا حذف بی خانمان encampments.

“ما unhoused ساکنان در حال تجربه بسیاری از عوامل استرس زا است که ما قرار دارد ساکنان هستند. من می خواهم بگویم آن را حتی بیشتر تقویت زیرا آنها واقعا فقط و فقط تلاش برای زنده ماندن” Dunston گفت و اشاره کرد که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل هشدار می دهند در برابر چنین اردوگاه تعطیلی به خاطر ترس از گسترش این ویروس بیشتر و قطع ارتباط مردم آسیب پذیر از شبکه پشتیبانی می کند.

“ما در حال انجام تا آنجا که ما می تواند به ما اجازه unhoused ساکنان می دانم که آنها را فراموش نکرده و آنها بسیار مهم است و ما در اینجا برای حمایت از خود نیاز دارد.”

جری با اشاره به این که دولت در بخش توسعه اشتغال وارد شده 878,727 ادعا می کند از طریق پایان هفته گذشته است. “این یک 370 درصد افزایش نسبت به ادعای آنها پردازش هفته قبل,” او گفت: قبل از یادآوری ساکنان کمک حقوقی در کار مجازی و تلفن های مبتنی بر حقوق کارگران درمانگاه.

“ما یک صفحه اختصاص داده شده به پاسخ به سوالات متداول در مورد کوروناویروس در دسترس در زبان های انگلیسی و چینی” جری اضافه شده است. “علاوه بر این ما سازمان را ارائه می کند حقوقی رایگان مشاوره های حقوقی از طریق مجازی ما درمانگاه و خط تلفن. شما می توانید با ما تماس بگیرید کار خانواده تلفنی در 1-800-880-8047.”

جری ارائه شد و به طور خلاصه از خط خارج توسط ناشناس شرکت کنندگان که موفق برای به اشتراک گذاشتن یک چند خاموش-رنگ نظرات قبل از اینکه لگد کردن. Schaaf عذرخواهی برای این وقفه و گفت: “من متاسفم که این اتفاق می افتاد. اما ما را از رفتن نگه دارید چون ما نمی نیاز به هر گونه استرس بیشتر در زندگی ما در حال حاضر با نفرت و پیام هایی که … مناسب نیست برای این فروم.”

Jeffress گفت: این شهر به “شنیده می شود از نزدیک به 1 ، 000 کسب و کار و فقط داده هایی را که ما بدست در حال حاضر نشان می دهد این است که واقعا تاثیر مخربی بر روی کسب و کار کوچک جامعه و در کسب و کار و کارگر در اوکلند.”

او خلاصه چندین و اعطای وام از طریق برنامه های این شهرستان در کسب و کار-مرکز وب سایت ذکر اخیر تجدید پناهگاه در محل که مورد نیاز کسب و کار به موقف اجتماعی-فاصله پروتکل و یادآوری صاحبان املاک که آالمدا کانتی را جمع آوری مالیات خواهد چشم پوشیدن از اواخر مجازات پس از زمان مارس 10 تاریخ به علت.

Choucair که در خدمت به عنوان یک شیکاگو کمیسیون بهداشت و درمان در این شهرستان در پاسخ به H1N1 و بیماری های همه گیر ابولا گفت: قیصر مشغول به کار بود برای افزایش آن telehealth تلاش محدود کردن مردم از حضور در امکانات به منظور کمک شامل گسترش و تقویت داروخانه ها پست-تحویل به کاهش فشار از روی سایت مراقبت از تلاش.

“من فکر می کنم ما همیشه فکر می کنم از قهرمانان به عنوان پوشیدن capes اما من نگاهی به قهرمانان پوشیدن scrubs و بلندگو. هر مراقبت های بهداشتی کارگران خط مقدم کارگر که در خارج و در مورد آنها واقعا سزاوار همه ما بالاترین ستایش و من می خواهم به یاد همه است که این دوستان در حال آمدن به محل کار هر روز کار خسته کننده ساعت برای همه ما” Choucair گفت. “ما باید در خانه بماند برای آنها است.”

در حالی که انتظار برای لی به عضویت مجازی تاون هال Schaaf خاطر نشان کرد ساکنان به مراقبت از ورزش در حالی که با استفاده از پارک های شهر و فضاهای عمومی از جمله دست زدن به هر گونه ضبط کردن تجهیزات زمین بازی و یا دیگر سطوح قبل از پاسخ به یک سوال در مورد راه اندازی یک طرفه الگوی راه رفتن در اطراف دریاچه مریت به منظور کمک های اجتماعی-فاصله.

“در طول این تاون هال من پیامک سر از پارک ها و ضبط و آنها در حال رفتن به سمت راست آن را به دلیل پیشنهاد خود را امشب” Schaaf گفت. “به طوری که در زمان واقعی است دولت در محل کار! به شما پیشنهاد می آن ما در حال رفتن به آن را انجام دهد و شما باید ببینید که خیلی زود به دلیل است که پیشنهاد عالی است.”

در نهایت پس از پیوستن لی اذعان گرانش همه گیر و گفت که “همه ما باید با هم کار کنند” قبل از ترسیم های مختلف مفاد اخیرا به تصویب خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل به عنوان به خوبی به عنوان دیگر اقدامات او امیدوار بود به تصویب در امکان پیگیری بسته های مشوق.

“ما در حال تلاش برای فرار از تنگنا در آنچه اتفاق می افتد به عنوان آن مربوط به تست کیت و [تجهیزات حفاظت شخصی] و هواکش و تمام” لی گفت.

“این ظالمانه است که با تمام پولی است که ما در حال تصاحب و شما می دانید که من خدمت در [خانه] تخصیص بودجه کمیته جامعه و جوامع در سراسر کشور هنوز قادر نیست به آنچه آنها نیاز به خط مقدم ما کارگران که در حال انجام یک کار فوق العاده.”

لی بسته با یادآوری تمام به ادامه اجتماعی و فیزیکی فاصله: “این بسیار مهم است که ما آدرس این ویروس مرگبار است. همه ما می دانیم که ما را از این اما در عین حال مردم هر یک از ما مسئولیت برای کمک به ما را از آن دریافت کنید.”

کامل مجازی تاون هال تصویری ممکن است دیده شود شهردار Periscope صفحه در https://www.pscp.tv/w/1rmxPAPOoYbKN.

تماس با جورج کلی در 408-859-5180.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>