Coronavirus: اوکلند برای رای دادن در اورژانس بیمار را ترک

اوکلند — اوکلند شورای شهر رای خواهد داد شنبه در اورژانس بیمار را ترک سیاست که پوشش کارگران تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“کار خانواده ها همچنان در خط مقدم هر روز” گفت: عضو شورای شنگ Tsao حامی پیشنهادی فرمان در طول یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی. “کسانی که در خط مقدم هستند نامتناسب و سیاه و قهوه ای و خانواده های مهاجر. من می دانم دست اول احساس مراقبت از یک دوست و یا مواد غذایی بر روی میز است. این مورد را باید به خصوص در زیر همه گیر.”

این قانون را فراهم 80 ساعت یا 10 روز از پرداخت مرخصی استعلاجی به کارگران است. در صورت تصویب این امر را اوکلند چهارم شهرستان در دولت — بعد از لس آنجلس و سن خوزه و سان فرانسیسکو — به تصویب یک اندازه گیری به آدرس ویرانگر اثرات این بیماری همه گیر در نیروی کار است.

در زوم کنفرانس مطبوعاتی چهار کارگر و صاحب کسب و کار کوچک — که برخی از آنها قطره قطره صحبت کرد صدای خود را ترک خوردگی با احساسات توصیف زندگی خود و تجارب پس از همه گیر رسید. عضو شورای Thao نیز صحبت کرد.

Cherri مورفی, یک, Lyft راننده و عضو فرفره کارگران افزایش و ایمان و اتحاد اخلاقی اقتصاد زندگی می کند که در فرویتول محله گفت که Lyft شده است او را منبع اصلی درآمد برای سه سال گذشته است. او گفت که او داده است در مجموع حدود 12,000 ،

“در ماه مارس نه تنها من بودن از لحاظ اقتصادی نهفته ویروس ساخت حدود 10 دلار در ساعت با اجاره و گاز هزینه های من نیز به خطر می اندازند زندگی من,” او گفت:. “من باید به صورت یک بیماری عفونی است که دارای پتانسیل برای کشتن من در تلاش برای امن خانه من و لوایح است.”

مورفی اشاره کرد که rideshare رانندگان نیست که پشتیبانی شده توسط کارفرمایان کردن اجسام و Uber “و شهرهای آنها را دوست دارم و زندگی می کنند.”

ماریا Trejo, یک مسافر خدمات کارگر در اوکلند فرودگاه بین المللی بود که گذاشته, گفت:, او, اولیه نان آور حمایت از پسرش که او نیز از کار.

“من انجام بهترین من می توانم و این سخت” ترجو گفت: توقف صدای او را ترک. “ما را به جلو رفتن تلاش هر راه و دعا.”

ادیت دیاز, هتل کارگر که از کار خود را قطره قطره بازگو چگونه او ارائه شده 80 درصد از درآمد خانواده را به حمایت از همسرش و سه فرزند. او گفت: از طریق یک مترجم که او “بسیار نگران” از آنجا که خانواده هیچ پس انداز و “من مطمئن هستم که چگونه ما می تواند همچنان به پرداخت صورتحساب خود را.”

“ما همه انسان ما در حال تلاش برای دریافت از طریق این بحران با هم” دیاز گفت. “ما در حال درخواست از شورای شهر ما در حال درخواست از مقامات ما به ما کمی از ایمان کمی امید برای دریافت از طریق این با هم.”

کیت اوهارا, مدیر اجرایی, East Bay داد برای یک اقتصاد پایدار گفت: اورژانس پرداخت مرخصی استعلاجی فرمان خواهد فراتر از فدرال خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل نیاز کارفرمایان برای ارائه پرداخت مرخصی استعلاجی — از جمله کسانی که با بیش از 500 کارمند بودند که از سمت چپ از قانون فدرال. آن را نیز به فرفره کارگران و سایر کارگران نه به عنوان کارمند تمام وقت مانند Uber و Lyft رانندگان است.

Thao را قانون co-اسپانسر شده از طرف اعضای شورای نیکی Fortunato Bas دن Kalb و لورن تیلور.

علاوه بر این در روز سه شنبه شورای شهر نیز خواهد شد و رای گیری در یک فرمان به ایجاد وزارت محیط کار و استخدام استاندارد خواهد بود که مسئول اجرای مقررات نیروی کار.

Thao گفت: “حق بازگشت” قانون خواهد بود مورد بحث در چند هفته. که قانون تضمین می کند که کارگران که گذاشته به دلیل coronavirus حق شغل خود را هنگامی که کارفرمایان بازگشایی و از سرگیری استخدام.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>