Coronavirus: اوکلند مقامات نشان می دهد حل و فصل در ‘شهر’

OAKLAND — در دوم در یک سری از هفتگی شهر مجازی سالن در پاسخ به COVID-19 شیوع مسئولان شهرستان و سخنرانان مهمان پاسخ بیشتر را مشاهده کنید سوال در مورد خدمات تصمیم گیری ها و گزینه های در مبارزه با این بیماری همه گیر.

که با آخرین هفته های اولیه مجازی “تاون هال” جریان برای چند سیستم عامل آنلاین, شهردار لیبی Schaaf پیوست دو بازگشت شرکت کنندگان شهرستان رئیس انعطاف پذیری افسر اسکندریه مک براید و بهداشت و خدمات انسانی مدیر برنامه Daryel Dunston. سه شرکت کنندگان در آالمدا کانتی بهداشت عمومی افسر دکتر اریکا پان کمک حقوقی در محل کار کارکنان, وکیل, Jenna جری و اوکلند اجاره adjustment program manager Chanée فرانکلین جزئی نیز پیوست پنج شنبه.

مقامات خاطر نشان کرد ساکنان به استفاده از خدمات مانند شهر 211 تعداد و همچنین به عنوان یک coronavirus بررسی تاثیر آن در کسب و کار کمک مرکز وب سایت و جمع آوری کمک در اوکلند صندوق برای نوآوری سایت که در آن Schaaf گفت: کمک های مالی به COVID-19 امداد تلاش پیشی گرفته بود 4 میلیون دلار در این هفته.

“ما در حال کار سخت را به مطمئن شوید که این صندوق کمک به آسیب پذیر ترین ساکنان و ما در حال گرفتن این ارزش وجوه را به جامعه به سرعت به بزرگترین تاثیر را بر کسانی که به آن نیاز دارید بیشتر. هیچ مقدار بیش از حد کوچک است” Schaaf گفت: توصیف جمع آوری کمک تاثیر. “این تست سایت های اضافی و بهداشت در پناهگاه بی خانمان امداد برای ما کسب و کارهای کوچک و وعده های غذایی برای سالمندان, این چیزی است که آن را ممکن است.”

مک براید دنبال کرد و اشاره کرد که این شهر به افتتاح مرکز تست برای بیش از 150 اولین پاسخ دهندگان و امیدوار به باز کردن یک دوم مرکز باز به مردم بیشتر. که مرکز بود و از آنجا وارد دو تست مثبت با آن دسته از کارکنان جدا شده در صفحه اصلی و دریافت مراقبت و مذاکرات ادامه دارد با یک “رهبر جامعه” برای یک سایت به خانه اولین پاسخ دهندگان که ممکن است نیاز به جداسازی.

پان نوعی رامی که در خدمت به عنوان آالمدا کانتی سلامت عمومی افسر خطاب انتظار می رود افزایش در بیماران مبتلا به COVID-19 علائم در بيمارستان منطقه. “دولت است که در واقع نظارت چگونه بسیاری از تخت گرفته تا با COVID-19 بيمار چگونه بسیاری از ICU تخت بنابراین ما می شود که نظارت و نگاه ما 911 تماس,” او گفت:.

اگر چه هیچ افزایش بود و در عین حال قابل مشاهده پان گفت: در بخش بهداشت و درمان کارکنان به طور فعال به دنبال سایت های جایگزین ارزیابی همکاری های دراز مدت مراقبت از امکانات و درمانگاه.

پان همچنین یادآور عمومی از اهمیت اجتماعی-فاصله اقدامات و گفت که “اگر ما نمی بینیم حق مسطح منحنی … ما ممکن است نیاز به انجام بیشتر اجرای” و اضافه کرد که او برنامه ریزی شده بود به مشورت با دیگر منطقه خلیج بهداشت عمومی افسران قبل از به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد امکان تمدید زمان اقامت در خانه سفارش صادر شده 17 مارس است.

“من می دانم که وجود دارد دیگر مقامات منتخب که می گویند در غیر این صورت اما نه مثل هر کس دیگه قادر به بازگشت به حالت عادی” پان گفت. “من فکر می کنم وجود دارد حالات مختلف بودن در واقع محدود تر و یا اجرای بیشتر است.”

پان نیز توضیح داد: این بخش با بی میلی برای به اشتراک گذاشتن سطح شهر مثبت-نتایج آزمون و با استناد به محرمانه بودن و نگرانی در مورد استفاده از داده های اپیدمیولوژیک توجه به این که محدود در دسترس بودن تست ممکن است نتایج کمتر نماینده ای از یک بیماری حضور.

جری که توصیف خودش را به عنوان یک افتخار اوکلند مقیم اشاره کرد این هفته رکورد ملی تشکیل پرونده از بیش از 3.2 میلیون بیمه بیکاری ادعا و همچنین روز جمعه انتظار می رود مجلس نمایندگان تصویب خانواده اولین Coronavirus پاسخ قانون 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی که سنای آمریکا به تصویب اوایل این هفته.

او گفت: سازمان کمک حقوقی در کار بود و آماده برای کمک به کارگران در تلاش برای حرکت به سوالات در سراسر روز پرداخت می شود بیمار از کار افتادگی بیمه و مرخصی خانواده رانده شده توسط COVID-19 عظیم تغییرات منطقه ای و دولت حقوقی واجد شرایط و ارائه مجازی و تلفن های مبتنی بر حقوق کارگران کلینیک به ارائه مشاوره های حقوقی.

فرانکلین جزئی که اشاره به شورای شهر انتظار می رود اخراج پیشنهاد توقف جمعه با تمرکز بر تلاش برای کار با “بشردوستانه همکاران” در اجاره-برنامه کمک و خواست مستاجرها به بازدید از سایت های مانند نگه داشتن اوکلند قرار دارد به استفاده از ابزار مانند قالب نامه برای ارسال به مالکان و صاحبان املاک برای باز کردن مکالمات در اطراف اجاره اجر و بازپرداخت

“ما واقعا مستاجران را تشویق به برقراری ارتباط با صاحبان اموال اگر آنها قادر به پرداخت اجاره خود را به تلاش و کار کردن برخی از نوع طرح پرداخت و ما در حال کار بر روی یک قالب نامه برای کمک به ایجاد و تسهیل در این مکالمه به عنوان” فرانکلین جزئی گفت. “ما همچنین به دنبال بالقوه مقررات که ممکن است قرار دادن برخی از نوع از مهلت درگیر با اجاره توقف.

“این شهرستان بسیار نگران و واقعا می شنود و می داند که مردم در حال, ترس از اخراج. و به همین دلیل این شورا است که به دنبال به برخی واقعا قوی اقدامات لازم برای جلوگیری از که از اتفاق می افتد و نگه داشتن مردم در خانه های خود در طول این زمان.”

Dunston کار می کرد برای رسیدگی به برخی از پرسش های اطراف این شهر بی خانمانی-تلاش های امداد رسانی با تمرکز در ابتدا در افزایش توسعه در توالت های قابل حمل و شستشو ایستگاه ها و افزایش جمع آوری زباله.

“ما تیم توسعه است که مدیریت ریشه های بهداشت و درمانگاه و عملیات کرامت آنها واقعا هنوز هم در خط مقدم تعامل مردمی به دنبال نیازهای خود را در تلاش برای درک اینکه چگونه می تواند ما را در خدمت بهتر به آنها” Dunston گفت. “آنها در حال توزیع شخصی دست عفونی آنها توزیع کاهش آسیب کیت. آنها در حال توزیع COVID-19 اطلاعاتی مواد تا مردم درک آنچه احتیاطی آنها باید مصرف شود.”

اگر چه دو دولت خریداری شده هتل ها هنوز در روند انتقال به شهرستان مالکیت یک هتل آماده بود از طریق یک فرایند ارجاع به شروع پناه ویروس در معرض مردم و Dunston گفت: متقاضیان باید با مراجعه آالمدا کانتی مراقبت های بهداشتی برای بی خانمان ها برای دسترسی به خدمات.

Schaaf اشاره کرد که اولین ساکن نقل مکان کرده بود به یکی از هتل های پنج شنبه.

کامل مجازی تاون هال تصویری دیده می شود ممکن است در Facebook و یا در شهردار Periscope صفحه.

تماس با جورج کلی در 408-859-5180.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>