Coronavirus: NY خانه های پرستاری گزارش 1,700 اضافی مرگ و میر

توسط مارینا Villenueve | آسوشیتد پرس

آلبانی, n. y. — ایالت نیویورک گزارش کرده است بیش از 1700 قبلا نامعلومی مرگ و میر در خانه های پرستاری و مراقبت از بزرگسالان امکانات دولت به عنوان چهره موشکافی بیش از چگونه از آن محافظت ساکنان آسیب پذیر در طول coronavirus بیماری همه گیر.

حداقل 4,813 اند از COVID-19 در دولت خانه های پرستاری پس از مارس 1, با توجه به شمارش اواخر روز دوشنبه منتشر شد که برای اولین بار شامل مردم بر این باور اند که توسط ویروس خود را قبل از تشخیص می تواند تایید شده توسط یک آزمایشگاه تست.

دقیقا چگونه بسیاری از ساکنان خانه سالمندان درگذشت نامشخص باقی مانده است با وجود این دولت آخرین کردهاید ، لیست منتشر شده توسط رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو دولت را شامل نمی شود ساکنان خانه سالمندان منتقل شده بودند به بیمارستان قبل از مرگ.

با گنجاندن اضافی مرگ و میر دولت در حال حاضر لیست 22 خانه های سالمندان تا حد زیادی در شهر نیویورک و لانگ آیلند به عنوان داشتن حداقل 40 مرگ و میر. و 62 خانه های پرستاری را گزارش کرده اند بین 20 و 39 مرگ و میر.

پارکر یهودی موسسه در کوئینز و ایزابلا سالمندان در مرکز منهتن ذکر شده به عنوان داشتن بیشترین مرگ و میر: 71 و 64 بود. حتی تعداد کسانی که به احتمال زیاد یک undercount. ایزابلا سالمندان مرکز مقامات علنا گفت که 98 ساکنان بر این باور هستند که فوت کرده اند, از جمله کسانی که فرستاده شده به بیمارستان.

آدری آبهای سخنگوی ایزابلا سالمندان مرکز گفت: در یک ایمیل در هفته گذشته که خانه مانند دیگران در این شهر در ابتدا محدود دسترسی به آزمون را به سرعت تشخیص ساکنان و کارکنان.

“این مانع توانایی ما برای شناسایی کسانی که آلوده بودند و بدون علامت با وجود تلاش های ما برای سریع جدا کردن هر کسی که ارائه نشانه” او گفت:.

در بسیاری از موارد دولت جدید و ارقام نشان می دهد بسیاری از مرگ و میر بیشتر از آنچه قبلا گزارش شده در خانه های سالمندان. برای مثال Ozanam سالن تسهیلات در کوئینز در حال حاضر گزارش در مجموع از 53 مرگ و میر ناشی از فقط 10.

چندین جانبازان خانه شده اند که آمار به خصوص سخت توسط ویروس. در لانگ آیلند ایالت جانبازان خانه گزارش 53 مرگ و میر از جمله 48 تایید و پنج فرض COVID-19 مرگ و میر.

پشت در مارس 2, زمانی که تنها تعداد انگشت شماری از coronavirus موارد گزارش شده بود در نیویورک کومو وعده داده شده را به یک “فرصت” برای خانه های پرستاری و جمع خانه های مسکن شهروندان ارشد. دولت به کارگردانی و خانه های سالمندان به صفحه نمایش بازدید کنندگان و در نظر گرفتن تغییر ساعت بازدید در تاریخ 6 مارس و بعد از آن به حالت تعلیق در بازدید از خانه های پرستاری در سطح ایالت مارس 12.

اما فرماندار در حال حاضر چهره سوال که آیا بیشتر می تواند انجام شود برای کمک به نیویورک دولت-تنظیم خانه های سالمندان به اندازه کافی متراکم کردن, شخصی, دنده محافظ, دسترسی به آزمایش و اطمینان از کافی نیروی انسانی.

کومو گفته است که اگر یک خانه سالمندان می شود غرق virus و نمی تواند مراقبت از تمام بیماران به درستی باید آن را برای کمک بخواهید.

دولت نیز خواست خانه های سالمندان به محلی اجازه مدیریت اضطراری مقامات می دانم که اگر آنها نیاز به شخصی دنده محافظ.

کومو گفت به اعتقاد او خانه های پرستاری در تلاش بودند تا بهترین خود را تحت شرایط سخت است.

“خانه های سالمندان گفت: ما از روز یکی از آسیب پذیر ترین مکان,” او گفت:.

خانواده های ساکنان در چندین آسیب دیده امکانات ابراز نا امیدی با گرفتن به روز رسانی در شیوع و تعداد مرگ و میر.

آدم Jankowitz گفت: او با توسل به تماس با اعضای کنگره پس از چندین تلاش ناموفق برای به دست آوردن اطلاعات در مورد ایزابلا سالمندان مرکز که در آن مادرش جوآن زندگی می کند.

به اعتقاد او وجود نداشته است و تنها تعداد انگشت شماری از مرگ تا مرکز گزارش هفته گذشته که نزدیک به 100 ساکنان آلوده با کروناویروس فوت کرده است.

“ما در حال تلاش برای به دست آوردن یک ایده روشن تر از خطر او در ماندن که در آن او است. ما همچنین در تلاش برای ترتیب یکی دیگر از محل زندگی برای او تا زمانی که آن را بی خطر است به در ساختمان و سازماندهی اطلاعات از حرکت او و گربه او را به یک محل امن تر,” Jankowitz نوشت: در یک ایمیل.

در حالی که دولت فدرال هنوز به انتشار اعداد چگونه coronavirus ویران کرده صنعت آسوشیتد پرس مدعی خود را شمارش بر اساس دولت در بخش بهداشت و درمان گزارش های رسانه ها, پیدا کردن 22,101 مرگ و میر در خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات در سراسر کشور است.

آسوشیتد پرس نویسنده جیم Mustian در نیویورک کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>