Coronavirus: Newsom ارائه می دهد اجاره برخی از امداد رسانی به عنوان موارد افزایش

به عنوان منطقه خلیج سر به خود در هفته سوم از پناهگاه در محل و اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر نوردد سراسر کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز جمعه دستور داد یک ایالت ممنوعیت اخراج طریق ممکن است.

هر دو Newsom و مقامات در سخت-آمار شهرستان سانتا کلارا, است که بیشترین تعداد از موارد در منطقه خلیج خواست ساکنان به دنبال بی سابقه اجتماعی فاصله سفارشات به عنوان COVID-19 موارد همچنان به رشد همراه با مرگ و میر.

“ما باور نمی کنیم سرنوشت ما از پیش تعیین شده است” گفت: Newsom, صحبت از بندر لس آنجلس که در آن او تور دریایی ایالات متحده در بیمارستان کشتی رحمت لنگر انداخت صبح روز جمعه. “آن را در ظرفیت فردی برای ادامه به تصمیم گیری خوب در فاصله فیزیکی و در ادامه به حفظ استانداردهای سختگیرانه در ایالت کالیفرنیا به عنوان آن مربوط به اقامت ما در خانه ،

فرماندار جدید اخراج منظور ارائه بسیار مورد نیاز وضوح به یک درهم آمیخته از سرعت تصویب قانون محلی با هدف حفاظت از مستاجرها و می تواند به یک استراحت به حدود 1 میلیون کالیفرنیا در حال حاضر از کار در میان رکورد در سراسر کشور بیکاری است.

بیش از 60 حوزه های قضایی سراسر کشور از جمله سانتا کلارا, شهرستان سن ماتئو, Alameda, سونوما مارین و شهرستانهای گذشت اخراج ممنوعیت در برخی از فرم پس از فرماندار اعطا محلی حوزه های قضایی که قدرت در هفته گذشته. هر قانونی که می رود بیشتر یا عمیق تر از Newsom را در سطح ایالت به منظور دست نخورده باقی خواهد ماند, او گفت:.

مستاجرها به طور مستقیم تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس مورد نیاز خواهد بود برای اعلام در نوشتن است که آنها از دست داده اند کار بد افتاده یا مجبور به مراقبت از اعضای خانواده با توجه به سفارش. صاحبخانه در حال ممنوع از بین بردن ساکنان برای عدم پرداخت اجاره از طریق مه 31 در حالی که سازمان های اجرای قانون و دادگاه منع از انجام مشفق در آن زمان.

اما برخی از طرفداران مسکن کوچک به راحتی در سفارش جدید گفت: صاحبخانه به راحتی می تواند به دور زدن آن با تشکیل پرونده اخراج مقالات و در انتظار دادگاه به دوباره باز کردن. سناتور. اسکات وینر D-سان فرانسیسکو گفت: او را دنبال قانون با گسترده تر حمایت.

Newsom آخرین تلاش برای تسکین این بیماری همه گیر اقتصادی ویران آمد و به عنوان کالیفرنیا موارد رسید به 4,867 جمعه به مناسبت دومین بار در دو روز که دولت عبور از یک هزار مورد نشانگر با توجه به منطقه خلیج فارس اخبار گروه زنده ردیابی نقشه. در سطح ایالت 99 نفر فوت کرده اند که تا کنون از COVID-19.

منطقه خلیج موارد نیز سر به فلک کشید: از بعد از ظهر جمعه 10 شهرستان در مجموع به رشد 1,648 موارد با 36 مرگ و میر.

سوم روز, سان فرانسیسکو, گزارش یک رکورد تعداد موارد جدید جمعه با 56 عفونت های جدید — و شهر سوم مرگ — آوردن مجموع آن به 279. سان متئو کانتی گزارش 44 جدید مثبت آزمون در مجموع 239 همراه با یک ششم مرگ است. آالمدا کانتی شد و 42 نفر به علاوه 16 در برکلی در مجموع 220 موارد در سراسر حوزه های قضایی است. در شهرستان کنترا کوستا ایالت گزارش شده 16 مورد جدید در مجموع 147 موارد است. و سانتا کلارا کانتی گزارش 32 جدید موارد در مجموع 574 به علاوه یک جدید مرگ برای یک مجموع از 20.

در مورد 88,400 مردم ایالت شده اند آزمایش Newsom گفت: — پرش از حدود 10000 آزمون از پنجشنبه — اما “دهها هزار نفر” هنوز هم در انتظار نتایج.

فرماندار با اشاره به افزایش تعداد موارد مثبت را به عنوان دلیلی برای افزایش ظرفیت بیمارستان ستایش 1,000-تخت خواب نیروی دریایی قایق در حال حاضر در اختیار لس آنجلس است که بیشترین تعداد از موارد در دولت است. رحمت را در غیر coronavirus بیماران به سیفون بار خاموش بیمارستان محلی سیستم.

منطقه خلیج مقامات در ضمن تکرار فرماندار فشار اجتماعی فاصله به عنوان یک راه برای کاهش قریب الوقوع تخت بیمارستان بحران حملات به ماندن در خانه به عنوان بهار آب و هوا و آخر هفته عید پاک برچسبها.

در یک بعد از ظهر کنفرانس مطبوعاتی شهرستان سانتا کلارا مدیر عامل جف اسمیت گفت: آن را حداقل دو هفته از اجتماعی فاصله قبل از این شهرستان می تواند اندازه گیری تاثیر آن بر گسترش این رمان coronavirus.

اسمیت افزود که او انتظار دارد که اعداد به ادامه در حال افزایش است.

“ماندن در خانه ماندن از دیگر مردم, چرا که اگر شما آن را انجام دهد, شما باید یک نتیجه مانند چین — که در آن به طور چشمگیری پایین می رود” اسمیت گفت.

منطقه خلیج افسران بهداشت که برای اولین بار در کشور به سفارش ساکنان به ماندن در حال بحث که آیا به گسترش پناهگاه در محل فراتر از آوریل 7 و یا تغییر هر یک از شرایط آن, اما هیچ تصمیم گیری ساخته شده اند.

اسمیت همچنین هشدار داد در مقابل با تکیه بر پیش بینی به تنهایی ذکر است که آمار مانند نرخ مرگ و میر می تواند تا حد زیادی متفاوت است بسته به جغرافیا و جمعیت. او گفت: مردم باید اعتماد کنند که ماندن در خانه و ثابت شده است برای جلوگیری از گسترش این بیماری و کمک به بیمارستان برای مراقبت از “واقعا افراد بیمار.”

“بسیاری از مردم می خواهم به بحث در مورد آمار و مدل سازی که بد نیست, اما این چیزی است که رفتن به تعیین آینده” اسمیت گفت. “آنها نمی, پیش بینی آینده به دلیل آنها بر اساس گمان و هر یک از این انگاره ها و یا همه آنها را به راحتی می تواند نادرست است.”

شهرستان سانتا کلارا تاسیس خود را در اوایل به عنوان یکی از تهاجمی تر منطقه خلیج شهرستانهای استان از لحاظ اجتماعی فاصله. در مارس 9, مقامات ممنوع تجمعات بیش از 1000 نفر و فقط چهار روز بعد ratcheted که به تجمعات بیش از 100 نفر است. دو روز بعد هفت شهرستان اجرا در منطقه پناهگاه در محل سفارش یک حرکت Newsom به دنبال هفته گذشته است.

تا کنون مردم را تا حد زیادی رعایت دستورالعمل Santa Clara County Sheriff لوری اسمیت در روز جمعه گفت. در حالی که او نمایندگان را به میدان فرستاد شکایت از طریق دفتر دادستان منطقه شده است وجود دارد “واقعا خوب پذیرش” و با نظم است.

بازگشت به وضعیت موجود تنها پس از دو یا سه هفته به احتمال زیاد نه خیلی به سرعت همه گیر Dr. Nicholas Jewell, استاد آمار در دانشگاه برکلی دانشکده بهداشت عمومی گفت: این سازمان خبری.

“شما واقعا نیاز به حفظ یا سرکوب انتقال به صورت 12 یا حتی 20 سال قبل از اینکه شما واقعا می تواند تاثیر” Jewell گفت. “این یک زمان بسیار طولانی برای جامعه به رسیدگی به این و من قادر به اظهار نظر در مورد اینکه آیا ما می توانیم انجام دهیم این است که از لحاظ اقتصادی.”

لیزا Krieger, هریت روآن و کری کرولی باعث شد برای این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>