Coronavirus: مطالعه جدید نشان داده است که به کمک قفل کردن منطقه خلیج

منحصر به فرد و اوایل coronavirus تست برنامه در شهرستان سانتا کلارا کمک مقامات رسمیت شناختن بحران و پاسخ با کشور اولین پناهگاه در محل سفارش با توجه به یک گزارش جدید از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

اما فقط به عنوان کارشناسان می گویند این نشان از اهمیت اولیه و گسترده تست این مطالعه همچنین تأکید چگونه دولت می آید تا در آن آزمایش ظرفیت.

در مارس 5 — هنگامی که سانتا کلارا کانتی گزارش شده بود فقط 21 نفر از COVID-19 و نبود تست هر کسی مگر اینکه آنها تا به حال سفر خارج از کشور به یک coronavirus کانون و یا تا به حال شده است در تماس با یک شناخته شده آلوده به فرد — مقامات بهداشتی خود را آغاز کرد “نگهبان نظارت” مطالعه. Spooked اولین مورد شناخته شده از این ویروس گسترش جامعه انتقال در این شهرستان یک هفته زودتر آنها تصمیم به شکار برای این گونه موارد است.

بین 5 مارس و 14 مارس مقامات شروع به گرفتن اطلاعات از چهار مراقبت های فوری و مراکز در شهرستان سانتا کلارا. محققان در نگاه 226 بیمارانی که شکایت از علائم تنفسی اما تا به حال هیچ سفر تاریخچه به کروناویروس نقاط شناخته شده و یا تماس با فرد آلوده. از آن 23 درصد تست مثبت برای آنفلوانزای. در میان بیمارانی که آزمایش منفی برای آنفلوانزا محققان تا به حال از این ظرفیت برای آزمون فقط 79. از آن 11 درصد — یا نه بیماران — آزمایش مثبت برای COVID-19.

بر اساس این اطلاعات محققان تخمین زده است که 8 ٪ از تمام بیماران مبتلا به علائم تنفسی در چهار درمانگاه در حال COVID-19. که پیدا کردن شگفت انگیز.

“این مهم است زیرا نشان می دهد که وجود دارد این است که انتقال این بیماری در جامعه است که این بیماری بود و شاید گسترده تر از آنچه قبلا درک,” دکتر گفت: جورج هان معاون افسر بهداشت برای شهرستان سانتا کلارا و نویسنده ارشد این CDC گزارش. “و از آنجا که ما قادر به استفاده از آن داده ها به عنوان یک قطعه از داده ها برای اطلاع رسانی به تصمیم گیری ما در مورد ساخت توصیه ها و سفارشات به عموم مردم است.”

همراه با تعداد رو به رشد از coronavirus موارد گزارش جدید داده موجب مقامات شهرستان به عمل می کنند. در مارس 16 — تنها دو روز پس از مطالعه به پایان رسید — سانتا کلارا کانتی پیوست پنج منطقه خلیج محلات به موضوع اول-در-این-ملت پناهگاه در محل سفارش. سه روز بعد از آن رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom ساخته شده آن را یک دولت گسترده ای در دستور.

اما از آنجا که تست ظرفیت خیلی محدود شهرستان سانتا کلارا محققان نمی تواند آزمون هر بیمار که متناسب با معیارهای خود را. آنها در آزمایش اول پنج تا 10 بيمار که متناسب با معیارهای خود را هر روز و پس از آن متوقف شده است. نتیجه یک مطالعه کوچک با محدود حجم نمونه.

“به همین دلیل ما نیاز به یک استراتژی ملی به سطح شیب دار بالا تولید تست مواد و تست کیت” هان گفت: “به طوری که ما می توانید یک دسته بهتر در کنترل این بیماری همه گیر.”

برایان شوارتز استاد پزشکی در بخش بیماری های عفونی در UCSF موافق.

این مطالعه با هدف “تقویت این ایده که ما باید کار را انجام نمی دهد به اندازه کافی تست و از ما نشده است انجام آن را در اوایل به اندازه کافی” او گفت:. “و هنگامی که ما این کار را ما انتخاب کنید تا موارد است.”

هان امیدوار جوامع دیگر در سراسر کشور به خصوص کسانی که هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود بسیاری از تایید COVID-19 موارد اجرا خواهد شد شبیه “نگهبان نظارت” برنامه های.

شهرستان سانتا کلارا در حال حاضر بحث دیگری انجام مطالعه مشابه در همکاری با دیگر منطقه خلیج حوزه های قضایی است.

“من فکر می کنم این چیزی است که ادارات بهداشت در سراسر کشور علاقه مند هستند به دلیل آن کمک می کند تا اطلاع رسانی به آنچه در جریان است در جوامع خود” هان گفت. “اما آن را می کند و منابع و زمان برای راه اندازی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>