کروناویروس جدید, جریان, گزینه, برای, تئاتر, موسیقی, طرفداران فیلم

در اینجا برخی از گزینه های جریان برای coronavirus-cocooning موسیقی و تئاتر و فیلم طرفداران.

جین آستن می رود دیجیتال: برای بعدی آن تاخت و تاز دنیای شجاع جدید تئاتر جریان TheatreWorks دره سیلیکون است که مصرف بینندگان بازگشت به اوایل قرن 19 انگلستان است. این شرکت در خدمت تونی-نامزد آهنگساز Paul Gordon برتر جهان اقتباس از جین آستن “غرور و تعصب” که TheatreWorks عرضه در ماه دسامبر گذشته در لوسی استرن تئاتر در پالو آلتو. تولید ستاره مریم Mattison به عنوان الیزابت بنت و جاستین Mortelliti به عنوان بی باک آقای دارسی. پس از یک رایگان “مجازی باز” 3:30 و 7 p. m. PST, این برنامه شامل مصاحبه با TheatreWorks موسس و مدیر هنری رابرت کلی تولید در دسترس خواهد بود برای جریان برای هزینه های کوچک.

جزئیات: $4.99/اجاره $19.99 خرید; www.prideandprejudicepremiere.com یا www.streamingmusicals.com.

G. G. پارک جشن: به عنوان بخشی از پارک گلدن گیت سالگرد 150 مقامات در حال جریان یک سری از کنسرت های که در محل وجود دارد. اولین پست که بالا رفت و در هفته گذشته دستگیر شده منطقه خلیج موسیقی آیکون Boz Scaggs عملکرد در سال 2016 به سختی و به شدت بلوگرس. روز دوشنبه طرفداران می توانید Metallica صاعقه وار را نشان می دهد در سال 2017 در خارج از سرزمین های جشنواره (در همکاری با منطقه خلیج فلزی گروه MetallicaMondays کنسرت جریان سری (دیدن www.metallica.com).

جزئیات: همه جریان کنسرت رایگان; ببینید GoldenGatePark150.com.

SFJazz مرکز کنسرت: سان فرانسیسکو SFJazz مرکز عرضه یک جدید در جریان سری کنسرت با عنوان “جمعه ها در پنج است.” هر جمعه در ساعت 5 بعد از ظهر PST (از این رو نام) شما می توانید گرفتن یک کنسرت های مختلف در مجموعه ای که این سازمان می گوید: “نه معمولی خود را به تصویری کنسرت سری; این طراحی شده است تا شما را در داخل موسیقی است.” این جمعه گرفتن محبوب و همیشه یابم pop/jazz/کلاسیک لباس پینک مارتینی.

جزئیات: رایگان برای SFJazz اعضای غیر عضو می تواند به عضویت این سری برای 5 دلار در ماه. sfjazz.org/watch.

اقیانوس متحرک فیلم: سالانه تور جشنواره فیلم های مستند, ویژگی های, و, کوتاه, درباره اقیانوس ها و موجودات که ساکن آنها بود scuttled توسط COVID-19 اما در حال حاضر در دسترس آنلاین. این سال را به صف در دسترس است برای پخش از طریق پنج شنبه. نوشته های شامل “شکننده — چرا لاک پشت Hatchlings نیاز دریا”; “خیابان خوانندگان” در مورد یک گروه از آفریقای جنوبی خوانندگان که با استفاده از بازیافت و موارد یافت شده را به جای surfy; و “گالاپاگوس تکامل” شامل Pierre کوستو پسر افسانه ای ژاک کوستو.

جزئیات بیشتر: نمایش رایگان هستند در www.intloceanfilmfest.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>