Coronavirus: Netflix تسلا نمره در حالی که دستاوردهای گسترده ای در بازار دچار سردرگمی

پیشرو در منطقه خلیج سهام از جمله کسانی که از Netflix تسلا و بی آغاز هفته با سود جامد دوشنبه اما گسترده تر در بازار در حال عقب نشینی بود پس از یک تاریخی برای مقابله با کاهش تولید نفت و آخرین اطلاعات در coronavirus وضعیت در ایالات متحده است.

تسلا سهام صعود 4.5% افزایش به $598.85 روز پس از برق خودروساز گفت آن آغاز خواهد شد furloughing تعداد نامعلومی از کارگران و حقوق برش در سراسر هیئت مدیره با توجه به اثر coronavirus پس از آن کسب و کار است. تسلا تا به حال به توقف تولید خودرو در کارخانه خود در فریمانت و در هفته گذشته این شرکت گفت: کاهش پرداخت از مدیران 20 درصد معاون رئیس جمهور 30 درصد و از تمام کارکنان دیگر 10 درصد با توجه به وضعیت مالی.

Netflix بکشد تا 3.7% در $384.38 زیر صنعت, گزارش, پیشنهاد streaming TV رهبر کشیدن در بیشتر از بینندگان که در خانه گیر کرده با توجه به کروناویروس مربوط به پناهگاه در محل سفارشات به سراسر کشور. Netflix گزارش سه ماهه نتایج در آوریل 21 و رشد شرکت در تعداد مشترک دیده می شود به عنوان یک نشانگر چگونه کسب و کار خود را در حال انجام در طول coronavirus بحران است.

EBay نیز با 1.3% کاهش به $34.44 یک سهم. شرکت تجارت الکترونیکی روز دوشنبه به نام جیمی Iannone به عنوان رئیس جدید آن اجرایی برای موفقیت Devin Wenig. Iannone قبلا افسر ارشد عامل خارج از تجارت الکترونیک است.

اما خیلی از بقیه سهام بازار بر روی اسلاید دوشنبه با میانگین صنعتی داو جونز سقوط 529.50 امتیاز یا بیشتر از 2% به 23,189.87 و S&P 500 به بالا تقریبا 2 درصد به سقوط به 2,735.06. شاخص Nasdaq Composite با پایین بود تقریبا 1% در 8,090.68.

سرمایه گذاران به این بازار پس از سه روز دور که شامل هفته گذشته روز جمعه روز تعطیل است. روز فعالیت برجسته شد توسط واکنش به اوپک گفت: کاهش تولید نفت توسط 9.7 میلیون بشکه در روز بزرگترین تولید برش در کارتل ، رئیس جمهور تهمت ستایش این حرکت به عنوان یکی که صرفه جویی در هزاران شغل در ایالات متحده در صنعت نفت.

آخرین اطلاعات در coronavirus نشان داد کالیفرنیا با داشتن بیش از 23,000 موارد این بیماری با تعدادی از موارد در منطقه خلیج بیش از 5000. در یکشنبه, Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت که او “محتاطانه خوشبین” است که شیوع کروناویروس کاهش بود در ایالات متحده و این بخش از اقتصاد می تواند احتمالا دوباره باز در مه.

در میان شرکت های داخلی در بازار سهام کاهش در آمد از Facebook خاموش 2.5% در $170.82 سهم; اوراکل که داد تا 1.3% به لغزش به $52.51 سهم; توییتر به 3.4% در $26.82 به اشتراک گذاری و Yelp که کاهش 3 ٪ به $19.09 یک سهم. هفته گذشته Yelp گفت: این امر اخراج 1000 کارمند و کردند 1,100 بیشتر به دلیل چگونه coronavirus بحران نهفته است کسب و کار خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>