Coronavirus: مونتری کانتی به آرامی بازگشایی دریاچه برای اردو زدن, قایقرانی

به آرامی کاهش محدودیت های اعمال شده در محل با توجه به شیوع کروناویروس, Monterey County parks آماده است برای شروع اجازه می دهد محدود اردو در دریاچه نکیمینتو و سن آنتونیو و همچنین گسترش قایقرانی و دیگر فعالیت ها برای روز پدر آخر هفته.

این شهرستان نیز به مجموعه اجازه می دهد تا گسترش استفاده از امکانات در دیگر شهرستان پارک ها به صورت محدود از جمله زمینه های ورزشی و دادگاه و اجازه استفاده از جداول پیک نیک و نه کباب مناطق.

دو هفته پیش دولت اعلام کرد که استان ها با واريانس مانند مونتری کانتی می تواند بازگشایی اردو و اجازه می دهد تا دیگر فعالیت های در فضای باز همراه با از سرگیری چندین کسب و کار دیگر و فعالیت هایی که تا به حال ممنوع شده است با توجه به همه گیر خاموش و شهرستان افسر بهداشت دکتر ادوارد مورنو داد thumbs-up.

اما county parks مقامات هشدار داده اند هر کسی با استفاده از دریاچه ها و شهرستان پارک به رعایت دقیق قوانین ایمنی از جمله محدود کردن فعالیت ها فقط به اعضای همان خانواده با هیچ گروه های بزرگ مجاز و اجتماعی رعایت فاصله و بهداشت شخصی شیوه یا امکانات می تواند بسته به پایین.

جدید county parks عملیات مدیر Nate Merkle که نظارت شهرستان دریاچه امکانات گفت: مهمانان باید به رفتار خود و اطاعت از قوانین اشاره کرد که وجود دارد محدود است کارکنان در دسترس برای نظارت بر مهمان رفتار و انجام تمیز کردن به طور منظم از پروتکل های مورد نیاز برای دریاچه ها و امکانات برای بازگشایی شده است.

“ما توانایی برای باز کردن و ادامه کار بستگی به این دارد که مردم چگونه عمل می کنند” Merkle گفت. “دستورالعمل های دقیق در محل هستند برای یک دلیل. اگر ما دیدن جمعیت زیادی و اگر مردم غرب وحشی در این محل پس از آن ما احتمالا باید بسته به پایین.”

Merkle پیوست شهرستان در ماه آوریل پس از کار برای دریاچه نکیمینتو اپراتور خصوصی Basecamp از سال 2012 در نظر گرفتن موقعیت جدید در پی رئیس سابق پارک جیم Rodems’ عزیمت به شهرستان خمین است که در ماه است. به جای یک پارک ارشد این شهرستان در حال حاضر دارای سه پارک عملیات مدیران نظارت شهرستان و پارک ها از جمله دو دریاچه و تورو جک اوج, Manzanita Royal Oaks, سن لورنزو و فورت Ord.

شهرستان مدیریت منابع مدیر آژانس کارل حلم گفت: دریاچه بازگشایی برنامه انعطاف پذیر باقی می ماند و موضوع را به تغییر در هر نقطه و بستگی به در دسترس بودن نیروی انسانی کافی و نشست پروتکل اما هدف این است که به آرامی بازگشایی دریاچه ها و امکانات طول چند هفته آینده و آماده برای هر چند هنوز هم محدود عملیات در چهارم جولای تعطیلات آخر هفته.

Merkle گفت: این طرح در حال حاضر است برای باز کردن 20 campsites در دریاچه نکیمینتو را بلوط Knolls اردوگاه حدود نیمی از کل سایت اجازه می دهد تا اجتماعی فاصله رعایت شروع جمعه پس از به تعویق انداختن برنامه ریزی افتتاح در هفته گذشته. اما او اشاره کرد که رزرو مورد نیاز برای تمام کمپینگ در نکیمینتو با هیچ درایو-یو پی اس های مجاز و گفت: تمام 20 campsites به احتمال زیاد در حال حاضر محفوظ است برای این آخر هفته. او اشاره کرد که تقاضا برای تعداد محدودی از campsites انتظار می رود که قوی است.

مسکن و تریلر اجاره نیز انتظار می رود با شروع جمعه و رزرو نیز مورد نیاز است.

هر دو دریاچه در حال حاضر اجازه می دهد تفریحی قایقرانی خواهد شد اما محدود کردن تعدادی از قایق های مجاز به راه اندازی با نکیمینتو تنظیم یک کلاه روزانه 200 و سن آنتونیو روزانه کلاه از 100. قایق اجاره نیز انتظار می رود با شروع اما Merkle توصیه پیش فراخوانی برای تایید.

بعد با استفاده از پوش خواهد شد در 100 خودرو در نکیمینتو در حالی که شنا و ساحل دسترسی خواهد بود با اجازه اجتماعی فاصله شروع جمعه.

ژوئن 26, همه اردو در نکیمینتو قرار است باز شود هر چند تنها نیمی از 400 یا بیشتر سایت ها در دسترس خواهد بود برای استفاده Merkle گفت. کلاه در قایق راه اندازی و استفاده روز نیز انتظار می رود به برداشته شود و سپس به عنوان به خوبی.

در دریاچه سان Antonio, برنامه ریزی شده است برای باز کردن نیمی از سایت های موجود در دو ساحل جنوبی اردو هریس نهر و ردندو ویستا روز جمعه در حالی که نگه داشتن لینچ اردوگاه بسته شده است ، Merkle اشاره کرد که برخی از سایت های در دسترس برای رزرو و برخی از در دسترس هستند برای درایو-استفاده از در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده.

در دریاچه, North Shore, تنها تعداد محدودی از تعیین سایت های کمپینگ در دسترس خواهد بود و همه کمپینگ در هر دو دریاچه است که محدود به مکان های تعیین شده و هیچ “پراکنده” کمپینگ مجاز است.

با توجه به محدود قایق بازرسی نیروی انسانی Merkle گفت: قایقرانی تنها اجازه داده می شود در دریاچه سن آنتونیو در روزهای شنبه و یکشنبه و راه اندازی از قایق و یا دست و پا زدن قایق مجاز است. علاوه بر این, شهرستان, پارک مقامات هشدار داد که انداختن سطح آب در این دریاچه به احتمال زیاد تنها اجازه می دهد قایقرانی در ساحل شمالی تا شش هفته.

همه قایق ها محدود به اعضای خانواده تنها در هر دو دریاچه از جمله اگر و هنگامی که boaters رفتن به ساحل در دریاچه ها.

هر دو دریاچه باز شد ماه گذشته برای استفاده از مسیرهای پیاده روی و قایق رانی برای ماهیگیری تحت محدودیت های خاص.

در ضمن تمام شهرستان پارک ها باز باقی می ماند برای مسیرهای پیاده روی در استفاده از آنها به عنوان شده است پس از خاموش کردن به طور خلاصه در مارس و در حال حاضر اجازه می دهد با استفاده از زمینه های ورزشی و دادگاه ها با علامت های ترسیم محدودیت از جمله محدود کردن تمامی فعالیت های اعضای خانواده با هیچ های از تجهیزات و پوشش صورت مورد نیاز است.

رسمی کباب و مناطق پیک نیک در پارک ها باقی می ماند و عدالت جز در نکیمینتو و رزرو لغو خواهد شد از طریق حداقل 10 ژوئیه اما خانواده ها می توانند با استفاده از جداول پیک نیک با یک پلاستیک پارچه میز یا پیک نیک در زمین با یک پتو.

لاگونا سکا منطقه تفریحی از جمله آن یاد raceway در حال حاضر نظارت توسط بخش اداری و مدیریت توسط شرکت های خصوصی, A&D Narigi. سخنگوی بری Toepke گفت لاگونا سکا آغاز خواهد شد ارائه کمپینگ با رزرو شروع جمعه

کمپینگ است که هنوز هم ممنوع در سن لورنزو پارک در شهرستان کینگ که در آن تریلر مستقر شده اند به عنوان یک پتانسیل جایگزین مسکن سایت برای ساکنان شهرستان در آزمایش مثبت برای coronavirus که نمی تواند خود جدا. با این حال برنامه ریزی برای بازگشایی مونتری کانتی کشاورزی و زندگی روستایی موزه در پارک به عنوان به زودی به عنوان جمعه تحت بررسی توسط مقامات بهداشت شهرستان.

Manzanita پارک BMX مسیر نیز مجاز به کار در یک طرح ارائه شده توسط شمال شهرستان, جوانان, تفریح و سرگرمی انجمن که در عمل بسیاری از این پارک امکانات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>