Coronavirus: منلو پارک گالری هنر باز می شود در سرپیچی از پناهگاه در محل سفارش

خسته از ماندن در خانه سفارشات در حال حاضر در هفته هفتم صاحبان کسب و کار مانند Katharina قدرت آشکارا هجوم دولت و شهر سفارشات بسته باقی می ماند برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

شنبه او باز, هنر, گالری سرمایه گذاری در منلو پارک اصلی تجاری نوار است و با توجه به بازگشایی روز شنبه با محدود ساعت و اصرار دیگر گالری ها در منطقه خلیج برای انجام همان.

  • MENLO PARK, CA – MAY 04: هنر سرمایه گذاری صاحب گالری Katharina قدرت به شمار برای یک پرتره داخل گالری خود را در 4 مه سال 2020 در منلو پارک کالیفرنیا. (دای Sugano/اخبار منطقه خلیج گروهی)

  • MENLO PARK, CA – MAY 04: پیام درخواست برای 6 فوت فاصله اجتماعی قابل مشاهده است در هنر سرمایه گذاری های گالری در منلو پارک کالیفرنیا در آوریل 5 سال 2020 است. (دای Sugano/اخبار منطقه خلیج گروهی)

  • MENLO PARK, CA – MAY 04: هنر سرمایه گذاری صاحب گالری Katharina قدرت به شمار برای یک پرتره داخل گالری خود را در 4 مه سال 2020 در منلو پارک کالیفرنیا. (دای Sugano/اخبار منطقه خلیج گروهی)

“گالری های هنری ضروری است. هنر چیزی است که هیچ چیز دیگری می تواند دستیابی به آن است که آن را به ما طول می کشد دور از ما زمان طرز فکر و همه چیز است که رفتن در” قدرت گفت: در مصاحبه ای در روز دوشنبه. “مردم در حال گرفتن جان چرا که آنها نمی دانند که چگونه آن را متوقف و آنها در حال گرفتن عصبی است. من می خواهم مردم را به خارج شدن از این طرز فکر و نگاه هنری است که آرامش و رهایی از استرس است.”

قدرت می پیوندد تعداد فزاینده ای از کسب و کار تلقی می شود غیر ضروری است که نادیده گرفتن اقامت در خانه سفارشات. بیش از آخر هفته چند اورنج کانتی رستوران ها نیز بازگشایی شد از جمله عشایر غذاخوری در سن کلمنت یک رستوران پیشرو تماس برای رستوران ها و مغازه ها به بازگشایی ایالت با وجود محدودیت.

قدرت’ اقدامات ممکن است نشستن به خوبی با مقامات محلی که او گفت: باید از او پرسید که مطابق با خاموش کردن سفارش و بازگشایی شده است.

او گفت که او موفق به دریافت یک تماس پنج شنبه از منلو پارک پلیس فرمانده ویلیام دیکسون که به او گفت که “برای گفتگو از باز بودن یا نه با یک گالری هنری در وسط یک بیماری همه گیر مسخره است.” پاسخ او بود به سادگی “مرسی.” دیکسون نمی تواند از نظر دوشنبه ،

قدرت گفت: او معنی نیست که برای اقدامات او برای آمدن به عنوان یک “چالش در برابر فرماندار Newsom و تهدید COVID-19” اما او با توجه به باز کردن گالری زیر در تماس های تلفنی, درخواست ها و ایمیل های از منلو پارک ساکنان که او انجام این کار است.

قدرت گفت: آن را “بسیار امن برای نگاه در هنر” به عنوان مهمان مجاز نیست به لمس قطعه و وجود دارد مقدار زیادی از فضا برای مردم را به نگه داشتن یک فاصله امن از هر یک از دیگر.

اگر او دوباره باز می شود, facemasks خواهد بود اجباری و اجتماعی فاصله به اجرا گذاشته خواهد شد. قدرت گفت که او نیز راه اندازی کرده است جدید یکی از راه مشاهده سیستم به صورت گالری به طوری مهمانان می آیند در یک راه و آن دیگر. برای کسانی که با نگرانی های سلامت قرار ملاقات خصوصی هنوز هم گرفته خواهد شد قدرت گفت.

باز شب هر چند هنوز هم انجام خواهد شد از طریق ویدئو برای جلوگیری از جمعیت زیادی.

“این به این معنا نیست برای بی احترامی به کسانی که در خط مقدم کسانی که آسیب دیده اند و کسانی دیگر شرکت های خارج وجود دارد که در حال مختل تلاش برای جلوگیری از گسترش مرگبار Coronavirus” قدرت در بیانیه ای گفت:. “این یک درس در احساسات از هنر و بقای هنر از طریق هر فاجعه ای است که انسان و طبیعت مادر انداخت در آن است.”

قدرت گفت: او در حال حاضر در تماس شده توسط یک گالری هنری در نیمه ماه خلیج و دیگران در اطراف منطقه خلیج که تعجب که چگونه او را نرم و باز در شنبه رفت و اینکه آیا آنها باید همان را انجام دهید.

حدود ده نفر رفت به گالری در روز شنبه و قدرت گفت: آنها “واقعا خوشحال و سپاسگزار.” برای اولین بار در چند ماه قدرت گفت که او قادر به صحبت با کسی در مورد چیزی غیر از این بیماری همه گیر و اقتصادی آن انشعابات.

“مردم احساس خیلی خوشحال” قدرت گفت. “ما صحبت در مورد هنر جنگ جهانی و چیز طبیعی است. که آنچه ما نیاز داریم.”

او گفت: این مهم برای سایر گالری ها به انجام آنچه او را از انجام, اگر تنها به ارسال یک پیام در مورد قدرت هنر است.

دو هفته پیش قدرت گفت که او با ارسال یک ایمیل به Newsom را درخواست او را به در نظر گرفتن ساخت گالری های هنری “ضروری کسب و کار” اما شنیده ام هرگز دوباره.

چرا که هنر گالری ها احتمالا آخرین چیزی که در فرمانداری ذهن, قدرت گفت که او تصمیم به گرفتن امور به دست خود او و دوباره باز کردن کسب و کار خود را در روز شنبه. او نمی بپرسید منلو پارک شهردار یا شورای شهر پس از قدرت بود انتظار یک واکنش سریع از مقامات محلی. اما هیچ آمد تا دوشنبه.

اگر او در نهایت تصمیم می گیرد به طور دائم خود را باز گالری, آن را نمی خواهد بود آسان برای قدرت که مادر چهار فرزند در حال حاضر همه در خانه با هیچ چیز به نگه داشتن آنها را مشغول اما حاضر از تکالیف مدرسه.

“من باید برای انجام در منزل در حالی که آنها در خانه تمام وقت وعده های غذایی تمام وقت مطمئن شوید که بچه ها انجام مشق شب. این یک فاجعه” قدرت گفت. “این یک عمل برای من برای باز کردن گالری. این نه برای من سرگرم کننده به آن را انجام دهد. آن را بیشتر شبیه به یک سرویس به افراد دیگر به آن را انجام دهد. آنها را به عقب برخی از حس ظاهر ، این فرهنگ بسیار مهم تر از همه چیزهای دیگر.”

قدرت گفت که او امیدوار است مردم را انتخاب کنید برای رفتن به گالری خود را اگر او بازگشایی به جای سالن مو و یا ناخن استودیو. او گفت: فرهنگ مهم تر است.

“ما خیلی مهم تر از همه چیزهای دیگر” قدرت گفت. “قطعا مهم تر از رفتن به آرایشگاه خود را.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>