Coronavirus مارس 31: تحولات در سراسر منطقه ما

داکوتای شمالی, وزارت بهداشت اعلام کرد دوشنبه, مارس 30 مورتون شهرستان در 70s با زمینه مسائل مربوط به سلامت سالگی از این بیماری است. پیش از آن در روز بخش اعلام کرد McHenry County زن در 80s در با زمینه مسائل مربوط به سلامت سالگی از این بیماری است. هر دو ساکنان قرارداد این ویروس از طریق جامعه گسترش معنی آن نبود قرارداد از طریق مسافرت و یا قرار گرفتن در معرض مورد شناخته شده است و نشان میدهد که شخص دیگری در یک جامعه دارای بیماری اما هنوز آزمایش شده است.

مک هنری شهرستان واقع شده است در شمال-مرکزی بخشی از دولت در شرق مینت و دارای جمعیتی در حدود 5,900. مورتون شهرستان واقع شده است در جنوب بخش مرکزی از دولت و جمعیت مورد 31,000 بسیاری از آنها زندگی می کنند در یا در اطراف مندن.

دو مرگ و میر آمده سه روز پس از Cass County مرد در 90s شد اولین بار در شمال Dakotan به مرگ از بیماری است.

بخش تایید 11 جدید تست مثبت برای coronavirus دوشنبه آوردن این دولت در مجموع به 109 موارد است. این بخش لیست 20 نفر به عنوان بهبود از بیماری است. نوزده بیماران در حال حاضر در بیمارستان بستری مبتلا به بیماری.

جدید موارد عبارتند از چنگال بزرگ شهرستان دو مورد شناخته شده: یک مرد و یک زن, هر دو در 30s خود را. این اداره همچنین اعلام کرد چهار مورد جدید در Cass County, که در حال حاضر دارای 24 کل. از دیگر موارد جدید در آمد از Burleigh, Mountrail بخش و شهرستانهای استان است.

در مجموع 3,909 آزمون برای این ویروس گزارش شده به دولت و 19 استان ها حداقل یک مورد شناخته شده از بیماری.

مینه سوتا

تعداد Minnesotans بستری برای COVID-19 در ICU تنظیم افزایش 50% در دوشنبه, مارس 30 از 16 به 24.

تعداد بیماران بستری بیماری شروع به پریدن کرد و نزدیک به 50 درصد در یک روز نیز از 39 به 56.

پهناوری از دولت باید بدون تخت ICU اما منابع-توزیع چالش در حال حاضر پرداخت توسط اورژانس خصوصی-عمومی مراقبت های بهداشتی ابتکار شدت ایجاد یک پایگاه داده از منابع برای انتظار اوج بوده است.

در هشت مورد جدید از دوشنبه افزایش در بيماران ICU کم باقی مانده است در تعداد مطلق است. اما 50 درصد نسبی نرخ پرش بالاترین و در عین حال و ناپایدار در دراز مدت. بالا و فراتر از آن مورد استفاده برای دیگر شرایط بهداشتی مینه سوتا فقط 243 در دسترس تخت ICU به گفته مقامات بهداشتی دولت.

صعود در ICU موارد در آمد بالای یک رکورد دیگر یک روز پرش در موارد جدید به دولت اضافه شده 73 بیشتر مورد تأیید و یک مرگ آوردن این دولت در مجموع به 576 مورد تأیید و 10 مرگ و میر. هیچ اطلاعات بلافاصله موجود در محل و یا سن از 10 نفر فوت کرده اند از ویروس اما مقامات در شهرستان مارتین گزارش دوم مرگ وجود دارد, یک مرد در 80s که زندگی در یک تخصص در پرستاری جمع امکانات زندگی.

در جریان روند نگران کننده در یک بعد از ظهر کنفرانس مطبوعاتی با رژیم صهیونیستی است. تیم Walz, دولت, کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم وجود دارد گفت: 31 جمع زندگی مراقبت از سالمندان با امکانات حداقل یک مورد از coronavirus البته اکثریت قریب به اتفاق است که امکانات تنها با یک مورد.

داکوتای جنوبی

موارد شناخته شده coronavirus صدر 100 روز دوشنبه مارس 30, مقامات گفت. مقامات بهداشت برگزار شد برای اولین بار از آنچه به آنها گفته می شود روزانه جلسات را رسانه ای سوالات در نتایج تست. این جلسات به نظر می رسد در نظر گرفتن محل تقریبا روزانه روز هفته کنفرانس های مطبوعاتی که قبلا به رهبری رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem.

جدید تست پیدا کرده است 11 یکی دیگر از موارد برای یک دولت در مجموع 101. هیچ یک از موارد جدید در بیمارستان بستری هستند اما جدا هستند در خانه و گفت: جاش کلیتون اپیدمیولوژی دولت.

به تازگی کشف موارد نشان داد که این ویروس در حال حرکت است کشف نشده — شناخته شده به عنوان جامعه گسترش — در 13 ایالت’ 66 شهرستانهای اضافه کردن سه از روز یکشنبه با توجه به دولت coronavirus صفحه اطلاعات.

سی و چهار نفر از کسانی که مبتلا به COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از coronavirus را بازیافت. دولتی و خصوصی آزمایشگاه از جمله دو خانه بهداشت سیستم آزمایشگاه در دولت باید فرآوری شده و در مجموع 3,579 آزمون.

در اطراف منطقه

  • مینه سوتا و بزرگسالان, نوجوانان, چالش تسهیلات در برینرد, Minn., گزارش آن را دریافت اطلاعیه روز شنبه, مارس 28 که یک مشتری در کوتاه مدت خود برنامه تا به حال یک مورد تایید شده از COVID-19. نهفته مشتری فرستاده شد به Essentia سلامت-St. joseph’s مرکز پزشکی در برینرد آن روز برای ارزیابی با توجه به انتشار اخبار از سازمان است. او تاکنون منتشر شده است به یک عضو خانواده است و در حال جدا شده در خانه خود را.
  • آژانس کنترل آلودگی مینه سوتا است یادآوری ساکنان به تماشای آنچه که آنها خیط و پیت کردن. با مردم در جوراب زنانه ساقه بلند در منابع مانند کاغذ توالت در میان coronavirus همه گیر جایگزین مانند حوله کاغذی, صورت, بافت کودک دستمال مرطوب دستمال مرطوب یکبار مصرف و سایر محصولات هستند و مطمئنا در نظر گرفته شود. این MPCA است اصرار همه را به چوب به سیفون توالت کاغذی و کاغذ توالت فقط. “این محصولات — حتی کسانی که با برچسب ‘flushable’ — شکستن نه پایین مانند کاغذ توالت و می تواند به مسدود کردن لوله ها منجر به فاضلاب پشتیبان گیری و هزینه تعمیرات ، ” MPCA گفت.
  • در مورد 239,263 کارگران در مینه سوتا را برای اعمال نرخ بیکاری از آوریل 16, بیش از اعمال در تمامیت 2019 با توجه به استیو گرو گروه اشتغال و توسعه اقتصادی کمیسر.
  • ترس از coronavirus گسترش “بدون کنترل” در بابکت دوسان از Gwinner N. D. باعث شده است تا کارگران و اتحادیه های کارگری به آغاز مذاکرات با شرکت های بزرگ مدیریت برای راه اندازی پادمان در داخل کارخانه تولید.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در بالا righthand گوشه ای از صفحه اصلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>