Coronavirus مارس 28: تحولات در سراسر منطقه ما

داکوتای شمالی, وزارت بهداشت اعلام کرد: مرگ صبح جمعه, مارس 27 مدت کوتاهی پس از انتشار آن صبح اعداد در انجام آزمون. دولت را تایید کرد هفت موارد مثبت coronavirus صبح روز جمعه آوردن مجموع به 65.

مردی که مرده بود و بخشی از تعداد موارد جدید منتشر شده صبح روز جمعه. خود را مورد تایید شد در دسته ای از تست شماره منتشر شد مارس 24, با توجه به گزارش های قبلی. داکوتای شمالی در گزارش خود در مورد اول مارس 18.

از روز جمعه هفت مورد جدید Cass County گزارش دو — زن و مرد هر دو در 60s. مورتون شهرستان تا به حال سه — یک زن و مرد هر یک در 50s خود را و یک زن در دهه 60 با توجه به انتشار اخبار از داکوتای شمالی وزارت بهداشت. Stark County نیز ذکر شده مرد در 50s.

مینه سوتا

مینه سوتا وزارت بهداشت در جمعه 27 مارس گزارش 52 موارد جدیدی از کروناویروس در مینه سوتا و جدید, مرگ و میر, آوردن تعداد مرگ و میر ناشی از این بیماری به چهار.

تمام چهار Minnesotans به مرگ ناشی از این بیماری تا کنون ساکنان بودند در 80s. سه تن از مرگ — از جمله دو گزارش روز جمعه — در دراز مدت مراقبت مراکز بهداشتی دولتی و مقامات گفت.

مینه سوتا در حال حاضر شمارش 398 تایید موارد COVID-19 از 14,003 تست های فرآوری شده تا کنون. و مقامات بهداشتی می گویند کل یک undercount به عنوان آزمون محدود است. ایالت 34 بيمار بستری هستند برای coronavirus و 14 بودند در ICU تنظیم. تا به امروز 180 بهبود از COVID-19 در مینه سوتا و دیگر نیازی به جدا شده است.

یک فرمان اجرایی که Walz صادر شنبه راه اندازی شد برای اثر را جمعه در 11:59 p. m. نیاز به غیر معاف Minnesotans به ماندن در خانه به جز برای خدمات ضروری است. که منظور تنظیم شده است در اثر باقی می ماند برای حداقل دو هفته.

بدون هیچ گونه کاهش تلاش در دولت 74,000 مردم انتظار می رود می تواند به مرگ از بیماری, دولت مدل نشان می دهد.

قانونگذاران ایالتی سرعت از طریق $330 میلیون طرح به صندوق ارائه دهندگان مراقبت از کودکان قرار داده تا افراد بی خانمان در متل, انبار مواد غذایی, قفسه ها و بانک های مواد غذایی. این طرح همچنین مجموعه تا $200 میلیون COVID-19 صندوق است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پاسخ به اثرات این بیماری همه گیر.

داکوتای جنوبی

در Pierre رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem گفت: با توجه به دولت داده, اوج عفونت COVID-19 خواهد رسید داکوتای جنوبی در اواخر ماه مه یا اوایل ماه ژوئن است.

“آنچه ما در حال انجام کار” Noem گفت. “من صادقانه باشد من پیش بینی ما را خیلی بیشتر از افراد آزمایش مثبت برای COVID-19 در این نقطه اگر شما به درخواست من چند هفته پیش.”

Noem گفت که وجود خواهد داشت که در آن دولت نمی خواهد بود قادر به ارائه عمومی با نتایج آزمون مانند آنها توانسته ایم تا کنون به دلیل انتظار هجوم آزمون و موارد بالقوه است.

تست حجم کار او گفت: را فشار دولت تست قابلیت های.

وجود 58 مثبت COVID-19 موارد در داکوتای جنوبی روز جمعه تا 12 از روز شنبه با توجه به داکوتای جنوبی در وزارت بهداشت.

Noem گفت: گارد ملی درگیر شده است با برنامه ریزی برای سال در حال حاضر شده است و برنامه ریزی برای پتانسیل نیاز به ساخت بیمارستان برای مراقبت از مردم در آینده است.

در اطراف منطقه

  • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا جمعه 2 تریلیون دلار کمک بسته طراحی شده برای کمک به شرکت های آمریکایی و خانواده های وضعیتی وخیم از اقتصادی خرید اینترنتی ایجاد شده توسط خاموش کردن از خیلی از کشور فعالیت های کسب و کار.

  • بیش از 300,000 مردم برای اعمال سوتا بیمه بیکاری برنامه پس مارس 16. در داکوتای شمالی تعداد مدعیان بیکاری در آمریکا افزایش یافت و به حدود 14000 سال اخیر نه روز.

  • آمریکا تایید کرده است 85,356 موارد مثبت و 1,246 مرگ و میر به علت COVID-19 با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

  • ویسکانسین مقامات بهداشتی گزارش دادند که 842 نفر تست مثبت است. دولت هفت مرگ و میر مربوط به COVID-19.

  • دانشجويان در شرف فارغ التحصیلی در ایالت مینه سوتا و داکوتای شمالی روبرو هستند کمبود صدور مجوز مراکز آزمون آنها به عنوان آماده سازی برای ورود به نیروی کار در وسط coronavirus بیماری همه گیر.

  • سخنگوی جان Stiles گفت: از طریق ایمیل در جمعه 27 مارس که مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون دریافت کرده 483 شکایت از قیمت سنگ آهن در بازار به عنوان تعریف شده در رژیم صهیونیستی. تیم Walz اجرایی سفارش 20-10 در هفته گذشته. یک مثال کوچک کانادا-بر اساس خرده فروش آنلاین اژدها درب Publications Inc., شروع به فروش N95 ماسک برای $5 هر یک به علاوه حمل و نقل و ارائه شده به کمک ماسک اگر مشتریان خریداری این شرکت حدود 500 برنامه تناسب اندام.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>