Coronavirus مارس 24: تحولات در سراسر منطقه ما

Walz تخمین زده است که بین 40% تا 80% از Minnesotans خواهد بود تحت تاثیر این بیماری اغلب بدون علائم شدید

“قبل از ما انجام می شود با این کار هر یک از ما خواهد بود لمس توسط این” Walz خبرنگاران در یک کنفرانس تلفنی.

Walz که مشغول به کار بود از فرماندار اقامت گفت: شروع کار از خانه او در نزدیکی کسی که با این بیماری است. او گفت که او تا به حال نه هر گونه علائم و ادامه خواهد داد در نظر گرفتن اقدامات برای محدود کردن این بیماری را در مینه سوتا است.

عضو فرماندار امنیتی جزئیات آزمایش مثبت برای COVID-19 یکشنبه شب و به عنوان یک احتیاط Walz گفت که او خواهد ماند و در قرنطینه به مدت 14 روز از طریق مه 6. خبر آمد فقط پیش از آن اعلام کرد که 66 مورد جدید از COVID-19 بیماری ناشی از coronavirus گزارش شده بود در مینه سوتا آوردن این دولت در مجموع موارد به 235.

داکوتای شمالی

رژیم صهیونیستی. داگ بورگوم و داکوتای شمالی وزارت بهداشت تایید سه مورد جدید از coronavirus. دولت در حال حاضر 33 موارد شناخته شده COVID-19.

این گروه اعلام کرد Burleigh شهرستان در 30s و والش شهرستان در 70s آزمایش مثبت برای ویروس. اطلاعات در مورد سوم شخص در دسترس نیست.

دولت آزمایشگاه پردازش چند تا تست شنبه به دلیل ماشین آلات مورد استفاده برای تولید نتایج مختلف چرخش و برخی از تست نشده اند ممکن است در زمان پردازش برای آخرین به روز رسانی سخنگوی وزارت نیکول Peske گفت.

داکوتای جنوبی

داکوتای جنوبی رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem پرسید: کسب و کار و بیمارستان ها برای محدود کردن عملیات, دوشنبه, مارس 23 عنوان تایید موارد coronavirus دو برابر در دو روز. این موارد جدید گنجانده شده است اولین یافته این ویروس جهش از فرد به فرد غیر قابل تشخیص است.

Noem اجرایی سفارش می پرسد اما نمی فرماندهی کسب و کار به نظر telework برای کارمندان خود حد و غیر ضروری سفر و پیشنهاد خرید ویژه ساعت برای کسانی که تلقی به ویژه آسیب پذیر به COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس است.

او همچنین پرسید کسب و کار مانند رستوران ها و کافه ها برای محدود کردن تجمعات از 10 یا بیشتر مردم و سوئیچ به تحویل و از گزینه های.

رهبران برخی از دولت شهرستانها در حال حرکت بودند به بستن کسب و کار قبل از فرماندار اجرایی به عنوان تماس های نصب شده برای مقامات در تمام سطوح را به سرعت گسترش COVID-19.

ویسکانسین

فرماندار ویسکانسین ، تونی Evers روز دوشنبه گفت که او منظور خواهد شد بسته شدن غیر ضروری کسب و کار سه شنبه.

در یک صدای جیر جیر Evers همچنین از مردم خواست تا در خانه بماند به سرعت گسترش COVID-19 ویروس است که به کشته شدن چهار نفر در دولت و آلوده حداقل 400 از جمله موارد در Bayfield و داگلاس شهرستانهای استان است.

Evers توییتی دوشنبه که او می تواند ثبت سفارش سه شنبه.

اولین مورد تایید شده از COVID-19 در شهرستان داگلاس تایید شد مارس 20. توسط دوشنبه, تعداد افزایش یافته بود به چهار. وزارت امور خارجه از خدمات بهداشتی و درمانی گزارش 416 تایید موارد COVID-19 روز دوشنبه گفت: Andrea نخل وزیر منصوب از DHS در طول یک جلسه رسانه. چهار در کشور فوت کرده اند.

در اطراف منطقه

  • سنفورد بهداشت در حال حاضر راه اندازی به انجام coronavirus تست و همه درمانگاه ها و بیمارستان ها قادر خواهد بود به ارسال نمونه با نتایج موجود در 24 تا 48 ساعت است. سنفورد در نظر دارد برای انجام آن خود تست های آزمایشگاهی در Sioux Falls, S. D.

  • Walz روز دوشنبه با صدور دستور اجرایی جلوگیری از اخراج دادرسی از محل مصرف تا پس از COVID-19 زمان صلح و وضعیت اضطراری در ایالت مینه سوتا فروکش کرده است. این بدان معناست که کسانی که می تواند به استطاعت باید ادامه پرداخت اجاره اما صاحبخانه ها و موسسات مالی نمی قادر خواهد بود برای شروع به اخراج اگر صاحب خانه یا مستاجر قادر به پرداخت.

  • Walz گفت: گسترش کسب و کار و مدرسه تعطیل خواهد بود به احتمال زیاد “اجتناب ناپذیر است.” و او گفت: دولت به احتمال زیاد در نهایت نیاز به یک پناهگاه در محل سفارش که حد اکثر Minnesotans از ترک خانه های خود را مگر اینکه آنها را به فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه یا ورزش در خارج از منزل.

  • به گزارش ایسنا ، ctq از مینه سوتا گزارش شده از طریق رسانه های اجتماعی است که شوهرش جان Bessler آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. این سناتور گفت: او نبوده است در همان محل به عنوان شوهر او از او بیمار شد. او گفت که او نمی خواهد به آزمایش می شود و ادامه خواهد داد به کار می کنند.

  • هر دولت در حال حاضر حداقل 15 موارد تایید شده بیماری — ایالت نیویورک شده است ضربه سخت با بیش از 15000 مورد شناخته شده و بیش از 100 مرگ و میر.

  • Avondale estates آزمایشگاه در Sioux Falls, تایید, توسط, داکوتای جنوبی, وزارت بهداشت برای انجام COVID-19 تست با توجه به انتشار اخبار. اضافی تست سایت شما اجازه می دهد برای پردازش تا 200 تست در هر روز.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>