Coronavirus مارس 18: تحولات در سراسر منطقه ما

دو مورد جدید اعلام کرد بعد از ظهر سه شنبه یک Cass County زن در 20s و یک بخش شهرستان در 60s. این گروه اعلام کرد دو بیشتر موارد سه شنبه شب از Burleigh شهرستان — یک مرد در 50s و یک زن در 20s خود را. همه مردم بود “سابقه سفر به نهفته مناطق است.”

بهداشت عمومی و تحقیقات همچنان در هر دو مورد اما دولت بهداشت و درمان افسر Mylynn steve sisko گفت: یکی از این افراد اخیرا در بازگشت از آلمان است.

در این اطلاعیه از موارد جدید به معنای دولت در حال حاضر دارای پنج موارد تایید شده بیماری است که باعث شده است که بهداشت جهانی بحران.

مینه سوتا

مینه سوتا وزارت بهداشت منتشر شد چهره های جدید در روز سه شنبه, مارس 17, نشان دادن شش نفر تست مثبت برای coronavirus در دولت بالا بردن تعداد به 60 نفر.

جدید شهرستانهای بودند در مورد همه آنها دوره نقاهت در خانه و همه آنها اعتقاد به قرارداد این بیماری از مردم آنها را ملاقات در مسافرت های بین المللی و یا خارج از دولت است.

دو نفر واقع در شهرستان Hennepin, دو, در, Olmsted, شهرستان, یکی در داکوتای کانتی و یکی در شهرستان رمزی. آنها در سن از محدوده 37 تا 71. خبر آمد به عنوان دولتی و حتی خصوصی تست اشخاص در حال اجرا هستند از مواد لازم برای استفاده از کیت های آزمایش.

قانونگذاران دولت همچنین تصویب 200 میلیون دلار بودجه اضطراری برنامه ریزی برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در دولت در حال آماده شدن برای مقابله با کروناویروس.

داکوتای جنوبی

داکوتای جنوبی, مدارس دولتی باید بسته باقی می ماند از طریق هفته آینده رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem گفت سهشنبه, مارس 17 او به عنوان تایید تست تا به حال کشف یک 11th مورد کوروناویروس در دولت است.

“است که به ما اجازه می دهد زمان را به مطمئن شوید که ما کافی تست آزمایشگاهی و لوازم برای هر آنچه که ممکن است ما را در جهت” گفت: Noem پس از ملاقات با نظام سلامت رهبران در Sioux Falls.

این حرکت گسترش تعطیلی دولت K-12 مدرسه به هفته دوم. آن است که مهیج ترین گام داکوتای جنوبی گرفته شده برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس به دولت است.

جدید کروناویروس مورد یک زن در 50s, پنجمین مورد از سندی شهرستان است. او تا به حال سابقه سفر به خارج از دولت را تایید کرد کیم Malsam-Rysdon, وزیر امور خارجه, وزارت بهداشت.

در اطراف منطقه

  • فرماندار ویسکانسین ، تونی Evers اعلام کرد که بسته شدن از تمام رستوران ها و کافه ها در ویسکانسین به جز برای بایگانی اطلاعات و تحویل در طی یک کنفرانس رسانه های شنبه. او همچنین امضا به منظور منع ترین گردهمایی از 10 یا بیشتر مردم در دولت است که 72 تست مثبت برای coronavirus.

  • در مواجهه با از دست دادن شغل و ساعات کار Minnesotans در حال حاضر شروع به درخواست برای مزایای بیکاری یکهو به عنوان کافه ها و رستوران ها و سراسر کشور.

  • گسترش coronavirus آمار کشاورزی در بازارهای سخت به خصوص در بخش دام است که ترس تقاضای ضعیف به عنوان رستوران در پاسخ به این بیماری همه گیر. در دوشنبه, زنده, گاو, گاو گوشتی و لاغر گراز آتی تمام آمار جدید قرارداد پایین و بسیاری از قراردادهای بسته و محدود را تحت گسترش محدودیت.
  • بازار آمریکا اعلام کرد این بسته خواهد شد تا 31 مارس است.
  • از کاغذ توالت? St. Paul مقامات ترغیب ساکنان به خیط و پیت کردن جایگزین های دیگر را در توالت, مانند حوله کاغذی, دستمال یا پوشک برای جلوگیری از گرفتگی فاضلاب و سیستم.
  • صلیب سرخ است رو به رو شدید خون کمبود. حدود 2,700 صلیب سرخ خون درایوهای لغو شده است در سراسر کشور است که در نتیجه در مورد 86,000 کمتر خون کمک های مالی.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>