Coronavirus مارس 11: تحولات در سراسر منطقه ما

پنج نفر در داکوتای جنوبی تایید شده اند به کروناویروس و یکی از آلوده کرده و مقامات دولتی گفت سهشنبه, مارس 10.

دولت های آزمایشگاه, انجام تست های سه شنبه و در روند اطلاع کسانی که آزمایش مثبت دولت بهداشت و درمان, مقامات گفت.

یکی از افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس درگذشت صبح روز سه شنبه مقامات بهداشتی دولت مرد گفت: حال دیگر شرایط پزشکی و آن را بلافاصله روشن اگر مرگ او ناشی از کوروناویروس. دولت انجام خواهد شد تست اضافی برای تعیین اینکه آیا ویروس عامل بود.

همه کسانی که آزمایش مثبت سفر کرده بود در هفته گذشته اگر چه نه همه در سطح بین المللی. هیچ ارتباط شناخته شده بین بیماران مبتلا به مقامات دولتی گفت. دیگر از مرد متوفی در شهرستان Pennington, تمام کسانی که آلوده هستند در صفحه اصلی برای مراقبت توسط ارائه دهندگان خدمات سلامت.

مینه سوتا

سوم شخص در مینه سوتا به بیمار توسط coronavirus یک فرد در 30s خود را از Anoka County, و که در حال حاضر در بیمارستان بستری و در شرایط بحرانی ظاهرا تا به حال هیچ زمینه ای شرایط پزشکی به گفته مقامات از مینه سوتا وزارت بهداشت.

“ما در ادامه به بررسی وضعیت این بیمار وجود دارد اما هیچ خودنمایی شرایط بهداشتی اساسی ما آگاه هستند که در حال حاضر” گفت: MDH بیماری های عفونی, مدیر بخش کریس Ehresmann در یک جلسه مطبوعاتی با خبرنگاران سهشنبه بعد از ظهر.

Ehresmann گفت که بیمار اعتقاد بر این است که قرارداد این ویروس از تماس با مسافران بین المللی در حالی که در خارج از دولت است.

“در این مرحله ما فکر می کنم قرار گرفتن در معرض اتفاق رخ نداد در مینه سوتا” Ehresmann گفت.

در اطراف منطقه

  • دانشگاه داکوتای شمالی بود که خود را قرنطینه و آزمایش برای coronavirus با توجه به دانشگاه بیانیه. نتایج آزمون بازگشت منفی است.

  • مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz در سهشنبه, مارس 10 امضا و به قانون یک پیشنهاد برای ارسال $20.9 میلیون به مینه سوتا وزارت بهداشت برای کمک به صندوق coronavirus مهار و درمان تلاش.

  • یک چنگال بزرگ زن و شوهر بودند که رشته در یک کشتی کروز در حال حاضر وارد خواهد شد فدرال قرنطینه است که در حال حاضر کشش بیش از دو هفته در پایگاه نیروی هوایی تراویس در ایالت کالیفرنیا ، پل و Kari Kolstoe در میان 3,500 قرنطینه در شاهزاده بزرگ کشتی کروز پس از تشخیص از coronavirus. “من خواهد بود بسیار شگفت زده اگر پل و من تست مثبت از آنجایی که ما در حال نشان دادن هیچ نشانه” Kari Kolstoe گفت.
  • داکوتای شمالی اضطراری کمیسیون به اتفاق آرا رای دادند سهشنبه, مارس 10 به قبول تا 6 میلیون دلار بخشی از $8.3 میلیارد coronavirus هزینه های بسته بندی تایید شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.
  • مینه سوتا در کنگره ایالات متحده جیم Hagedorn, دولت بهداشت ، جف هاو و ایالتی داکوتای شمالی Rep. غنی و بکر از جمله افرادی بودند که با حضور محافظه کار آمریکا و اتحادیه محافظه کار عمل سیاسی کنفرانس در ایالت مریلند در ماه فوریه whereone همراه تایید شد به COVID-19. هاو آزمون برگشتم منفی و بکر گفت: فرد آلوده نمی شد در جلسه عمومی.

  • یک Pierce County (Wis.) ساکن که با حضور در رویدادهای مدرسه در غرب ویسکانسین بیش از آخر هفته آزمایش مثبت برای coronavirus بیماری COVID-19. مقامات بهداشت در روز سه شنبه همچنین اعلام کرد یک مورد تایید شده در Dane County, آوردن تعداد کل موارد در ویسکانسین به سه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>