Coronavirus: Los Gatos کروز کشتی مسافری در نهایت بازگشت به خانه از قرنطینه

پس از محدود بودن به اتاق او روی coronavirus زده Grand شاهزاده خانم کروز کشتی برگزار شد در federal قرنطینه به مدت 14 روز در پایگاه نیروی هوایی تراویس و مبارزه از طریق هفته از قطعیت ژاکلین بیکر در نهایت آمدن به منطقه خلیج است.

اما plآس او در سمت چپ بیش از یک ماه پیش شده است به طور چشمگیری تبدیل به یک تاریک جهان جدید با وهم آور پژواک از تجربه 56 ساله از لس Gatos فقط سمت چپ. و او می بیند مشکل پیش رو. در حال حاضر, هر چند, او, اول منظور از کسب و کار است پناه در محل با دوست پسر جدید خود را.

“من فکر می کنم او یک نوع سنت برای آمدن به من” بیکر روز سه شنبه گفت.

به عنوان شاد به عنوان او به خارج از قرنطینه به همینe سوئیچینگ بین تنها دو لباس او در تراویس و به خوردن غذا خانه پخته بیکر است که نگران مردم نیست تا این ویروس که طرح میتوانست او را در جهان به طور جدی به اندازه کافی.

“من فکر نمی کنم آن را تا به حال برای رفتن به پشت من و من فکر می کنم آن را به تغییر چهره جهان گفت:” بیکر که سوار شاهزاده بزرگ در سان فرانسیسکو در فوریه. 21 برای آنچه که قرار بود یک استراحت 15 روزه کروز به هاوایی و برگشت.

سفر کوتاه بود, پایان دادن به در اوکلند پس از نمایشی تقریبا یک هفته ای از ماموریت به offload بیش از 2500 مسافر پس از 21 مسافر و خدمه آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری است. بسیاری از کسانی که مسافر هستند و در نهایت در حال ظهور از قرنطینه این هفته به تغییر جهان است.

“آمریکایی ها باید بیشتر ترس از آنها گفت:” بیکر, زندگی در دوست پسر او را در خانه در ساراتوگا تپه.

از درون او دو هفته قرنطینه در Travis بیکر نظارت این بیماری همه گیر از طریق تلفن خواندن در مورد چگونگی تهاجمی برای تست این ویروس در سنگاپور و کره جنوبی بود که با اعتبار محدود کردن آسیب را از شیوع بیماری است.

“کشورهای دیگر را دنبال کرده و نه تنها به دنبال آن است اما زمانی که آنها در حال پیدا کردن مثبت جداسازی مردم و مردم با این افراد تماس گرفت گفت:” بیکر, که با این نسخهها کار به عنوان دستیار صاحب یک Los Gatos آژانس مسافرتی.

در تراویس او گفت: مسافران کشتی کروز اجازه داده شد برای سه روز اول به خط برای وعده های غذایی و غذا خوردن با هم در جداول کوچک. او در زمان یک نگاه و عقب نشینی به اتاق خود. پس از آن همه گفته شد به غذا خوردن در اتاق خود را, او گفت:.

مسافران بودند دستور داد اجتماعی را حفظ فاصله در خارج از اتاق خود را, او گفت:. اما هیچ کس مانع مردم از درگیر شدن در شیوه های خطرناک او گفت: حتی پس از دو نفر در قرنطینه آزمایش مثبت است. در آخرین روز از قرنطینه او گفت: او را دیدم مردم بازی خارج بداهه بازی bocce با میوه.

“وجود دارد یک تخم مرغ در وسط و آنها در حال پرتاب سیب و پرتقال در آن من حدس می زنم بود قرنطینه سرگرم کننده اما نه بیش از حد هوشمند به این دلیل که آنها تمام لمس کردن میوه,” او گفت:.

بیکر بازگویی تجربه خود را در قرنطینه پرسش در مورد تلاش ها برای کنترل عفونت در میان مسافران ارسال می شود به تراویس. هر چند او گفت که او و دیگران با هیچ علائم گفته شده که تست گرفتن برای COVID-19 می تواند منجر به یک دیگر قرنطینه نانوا پرسید: برای تست. روز دوشنبه هنگامی که او یاد گرفته که او منتشر خواهد شد, او گفت که او به نام وزارت بهداشت و خدمات انسانی مورد کارگران می گویند او می خواست به ماندن در Travis تا زمانی که نتایج آمد آنها گفتن”من نمی خواهم به حمل (ویروس) عقب است.” او گفت که او بود به او گفت نگرانی خواهد بود گذشت به بالاتر اما او را نمی شنوند و قبل از انتشار.

هفت نفر از 115 نفر در تراویس که مورد آزمایش قرار گرفتند برای COVID-19 ویروس تایید شد مثبت منتقل کردن این پایه به امکانات ویژه و نمی شد با توجه به منتشر می شود, رسمی با مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری گفت: آخر هفته گذشته. یکی دیگر از 191 هنوز در انتظار نتایج آزمایش شد اما منتشر شود چرا که آنها خود را تکمیل کرده قرنطینه هستند و دیگر به عنوان یک خطر است.

به عنوان نگران بیکر باقی می ماند برای آینده کشور خود و سلامت دوستان و خانواده او reveling در آزادی نسبی. او خوشحال بود برای دیدن دوست پسر خود ، او به دنبال به جلو به خوردن چیزی — هر چیزی — که نبود پردازش ترکیه یک جزء اصلی از تراویس رژیم غذایی.

به او خوش آمدید صفحه اصلی لایحه به صورت پخته شده و سوپ از ابتدا — ترکیه سوپ. “من شکایت نیست,” او گفت:. “من تا به حال خوب ریزه اندام sirah با ترکیه سوپ. این یک سوپ خوب این یک حرکت خوب و آن را خوب به خوردن چیزی که واقعی بود مواد غذایی است.”

بیکر بود فقط به عنوان بسیار خوشحال به انتخاب کنید تا تازه لباس در لس Gatos, آپارتمان, پس از زندگی فقط در دو لباس در پایگاه هوایی. او را برای رفتن به رفتن به لس Gatos و دفتر او به زودی به انجام حقوق و دستمزد اما او قصد دارد برای رفتن در شب برای جلوگیری از مردم است. لایحه مواجه نگردند و دوستان تا به حال خرید مواد غذایی برای بازگشت او از قرنطینه.

“من خوشحالم من در اینجا با من نسبتا جدید پسر,” او گفت:. “ما که این امر می تواند خیلی بیشتر دوستانه و سرگرم کننده برای منزوی کردن با هم. من فکر می کنم ما در حال رفتن به دریافت به دانستن هر دیگر خیلی بهتر است.”

او در حال حاضر تعطیلات رزرو در ماه دسامبر. همه گیر اجازه او را از رفتن به مکزیک در پنج روز کروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>