Coronavirus به احتمال زیاد به نگه داشتن مدارس توقیف برای سال تحصیلی

ساکرامنتو – کالیفرنیا مدارس هستند به احتمال زیاد به بسته باقی می ماند برای بقیه سال تحصیلی را به عنوان مبارزه برای جلوگیری از رمان coronavirus همچنان دولت سرپرست آموزش عمومی گفته مقامات محلی روز سه شنبه.

“با توجه به زمان نگرانی های ایمنی و نیازهای اجتماعی در حال انجام دورى آن را در حال حاضر به نظر می رسد که دانش آموزان ما نمی خواهد بود قادر به بازگشت به مدرسه و دانشگاه قبل از پایان سال تحصیلی” دولت سرپرست تونی Thurmond نوشت: در نامه ای منتشر شد به محلی مدارس.

“این به هیچ وجه به نشان می دهد که مدرسه است برای سال” او ادامه داد: “بلکه ما باید تمام تلاش را تقویت کنیم و تحویل آموزش و پرورش از طریق آموزش از راه دور.”

Thurmond اذعان کرد که تمدید بسته شدن می تواند ایجاد مشکلات برای برخی از دانش آموزان و خانواده ها و مربیان.

“ما خواستار یک رویکرد اول ایمنی از فراوانی از احتیاط,” او گفت:. “ما می خواهیم که تمام مدارس در کالیفرنیا حرکت به سمت و/یا همچنان به تقویت آموزش از راه دور برنامه ها و فرصت ها برای دانش آموزان است.”

Sachi Hwangbo پدر و مادر از دو دانش آموز در پالو آلتو دبیرستان گفت: این خبر که مدارس خواهد بود و از لحاظ جسمی بسته از طریق حداقل ممکن بود تعجب آور نیست اگر آن را ناامید کننده بود.

پدر و مادر 9-گریدر و یک 12th-گریدر Hwangbo گفت: مقامات بهداشت عمومی به سادگی اقدام مسئولانه و درک کنند که اولویت اصلی این است که به سرعت گسترش coronavirus.

“من بیش از حد مورد تاکید و آن را و نه بچه های من” Hawngbo گفت. “آنها فقط رفتن با جریان و به نظر می رسد مانند معلمان و کارکنان مدرسه هستند واقعا در تلاش به جلو به جایی که آنها می توانند در حفظ و یادگیری و نه سقوط. افتتاح مدرسه بازگشت تا برای رفتن به بزرگترین چالش است.”

پدر و مادر و معلم ارتباط رئیس جمهور برای پالو آلتو مدارس جید چائو گفت: والدین و معلمان در سازمان “نه گرفتار کردن گارد.” او گفت: انجمن اولیا و مربیان و مدیران در مدارس 17 شده اند در تماس با ما از آنجا شروع coronavirus’ جای پایی در منطقه خلیج است.

“ما شده اند و ادامه خواهد داد به کار به صورت موازی با ما مدرسه منطقه و مدیران مدارس” چائو گفت:, و اضافه کرد که سازمان تمرکز اصلی خانواده ها در نیاز به وعده های غذایی و کمک به آموزش آنلاین و صفحه اصلی پشتیبانی می کند. “ما در وضعیت خوبی به خاطر اختصاص داده شده و سازمان یافته مادران و پدران است. ما بسیاری از منابع محلی و شبکه های برای کمک به پدر و مادر و خانواده محوری برای دیدار با مهار و migitation تلاش در COVID-19.”

بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>