Coronavirus: قاضی تعلیق طرح به حرکت ویروس در بیماران مبتلا به کوستا مسا

در یک حرکت یک قاضی فدرال تصمیم گرفته است برای حفظ موقت محدود سفارش از طریق دوشنبه آینده که بلوک های حمل و نقل از هر کسی که مبتلا یا در معرض coronavirus از پایگاه نیروی هوایی تراویس به پیشنهاد مرکز قرنطینه در کوستا مسا, گفت زمان بیشتری مورد نیاز است به بحث در مورد برنامه.

فدرال و مقامات بهداشتی دولت به دنبال حرکت افراد آلوده به کوستا مسا 125 هکتار فرویو توسعه مرکز دولتی تسهیلات برای افراد با معلولیت های ذهنی است که در حال حاضر خالی است.

استراتژی است که در حال حاضر به حالت تعلیق در حالی که های محلی و ایالتی و فدرال مقامات برگزاری یک دادگاه دستور جلسه به بحث در مورد برنامه ریزی برای استفاده از تسهیلات.

شهرستان رهبران واصل طرح دعوی در دادگاه برای جلوگیری از حرکت با استناد به نگرانی برای ساکنان ،

در ضمن سه مطلب مسافران تخلیه از بد بخت الماس شاهزاده خانم کروز آزمایش مثبت در روز یکشنبه و در بیمارستان بستری شد در Solano County, بیمارستان ها, با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری است.

به عنوان اپیدمی جهانی وسیعتر و امریکا و چهره های مداوم تهدید از موارد جدید. به سرعت در حال گسترش شیوع بیماری در کره جنوبی, ایران و ایتالیا, پس از آن در چین و ژاپن در حال افزایش ترس از یک بیماری همه گیر کوروناویروس در قاره های متعدد.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی در هفته گذشته اعلام کرد که آن را نقل مکان هر کسی که تست مثبت برای این ویروس در قرنطینه برگزار می شود در دو پایگاه — تراویس پایگاه نیروی هوایی و قرارگاه مشترک سن آنتونیو-Lackland در تگزاس — به سازمان مدیریت اضطراری فدرال مرکز داخلی آمادگی در Anniston, Alabama.

اما آنیستون رد این طرح. پس از آن لغو شد در بعد از ظهر یکشنبه توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

برنامه ریزی شده حرکت به کوستا مسا نمی شد قریب الوقوع به دلیل نتایج حاصل از برآورد 140 آزمون از ساکنان فعلی هنوز در انتظار است.

اما مقامات وزارت بهداشت در حال آماده برای افزایش موارد جدید.

دولت استدلال کرد که اگر کوستا مسا تسهیلات نبود استفاده سولانو شهرستان و شهرستانهای اطراف را متهم به مراقبت از این افراد در بیمارستان ها و هتل ها – “به طور جدی مزاحمت برای مراقبت های بهداشتی خود را تحویل سیستم های” با توجه به دولت فدرال و حقوقی براده در ایالات متحده دادگاه منطقه.

کوستا مسا مرکز انتخاب شد به عنوان یک محل است که می تواند تا 30 روز از انزوا و مراقبت با توجه به قانونی براده.

آن را نگه دارید و تنها افرادی که نیاز به بستری شدن در بیمارستان است و فقط مناسب دولتی سایت برای افراد آلوده با توجه به حقوقی دولت تشکیل پرونده.

اما آن می تواند به ارائه یک محل برای نیروی تازه یافتن دوران بهبودی. با توجه به تحقیقات اخیر توسط چین و سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که افراد مبتلا شدید یا انتقادی بیماری بهبود می یابند و در سه تا شش هفته است.

مقامات گفت: Travis بیماران خواهد بود و حمل و نقل به کوستا مسا هوا یا زمین آمبولانس در فدرال تایید تجهیزات حفاظتی و دولت فدرال خواهد بود مسئول برای امنیت, بهداشت مواد غذایی, مراقبت های پزشکی مورد مدیریت و تدارکات.

“بیماران قرار دارد وجود داشته باشد محدود از تعامل با جامعه اطراف گفت:” علامت گذاری Ghaly از بهداشت و خدمات انسانی سازمان در بیانیه ای.

امکانات دیگر — مانند سونوما توسعه مرکز گارد ملی ارتش اردوگاه رابرتز و بسته جوانان تادیبی امکانات در نظر گرفته شدند و سپس رد کرد.

شهرستان رهبران مسدود حرکت می کند گفت: آنها می گویند آنها blindsided توسط فدرال طرح است.

“اولویت ما این است که ایمنی و امنیت این جامعه و کسانی که زندگی در این منطقه” شهردار کاترینا فولی در بیانیه ای گفت.

عمل قرنطینه آغاز شد و در طول 14 قرن در تلاش برای محافظت از شهرهای ساحلی از طاعون. کشتی ورود از آلوده بنادر به ونیز ایتالیا شد نیاز به نشستن در لنگر برای 40 روز قبل از فرود. کلمه “قرنطینه” است مشتق شده از کلمات ایتالیایی quaranta روز — که ترجمه به معنی “40 روز.”

این افراطی ترین استفاده از قدرت دولت بیش از افرادی که مرتکب هیچ جرم و جنایت و گفت: پولی J., قیمت استاد و قانون جهانی بهداشت در آتلانتا در دانشگاه اموری و یک کارشناس حقوقی سابقه قرنطينه.

در حالی که ایالات متحده قرنطینه “ایستگاه” در سان فرانسیسکو و لس آنجلس و سن دیگو و 17 سایر شهرهای آنها طراحی شده برای طولانی مدت باقی می ماند و نظارت است.

یک قرن پیش در کالیفرنیا به حال یک ایستگاه قرنطینه در فرشته جزیره برگزار شد که 400 تخت بیمارستان ضد عفونی گیاه آزمایشگاه و نقاهت چهارم.

امروز که مرکز و به همین ترتیب جدا شده در سایت در جزیره الیس و در امتداد مرز مکزیک بلند رفته است. بسیاری از فرشته جزیره قرنطینه ساختمان بودند پاره در اواخر 1950s. آن را تبدیل به یک پارک ایالتی. در نیویورک امکانات در جزیره الیس بسته شد و در سال 1954 و آن را تبدیل به یک اثر تاریخی ملی.

“بهبود شیوه های پزشکی طولانی ساخته شده قرنطينه غیر ضروری” با توجه به ایالتی کالیفرنیا پارک های سایت.

در سال های اخیر شیوع بیماری های عفونی دیگر مهمترین ابولا در سال 2014 و سارس در سال 2003 منجر به مهربان رویکرد با تاکید بر خانه حبس و توجه دقیق به افراد خوب بودن.

در حال حاضر دولت فدرال مواجه با این برنامه به طور بالقوه تعداد زیادی از coronavirus موارد ضروری و تلاش برای پیدا کردن جایی برای قرار دادن افرادی که می توان آنها را از نزدیک تحت نظارت و مراقبت.

“CDC ندارد قرنطینه یا انزوا امکانات است که می تواند بیش از یک چند در یک زمان” با توجه به اموری قانون پژوهشگر قیمت.

فدرال و دولت های ایالتی و محلی به مدت طولانی برنامه ریزی شده برای یک بیماری همه گیر بود, او گفت:.

“اما قرار دادن برنامه به اثر ممکن است برخی از تکان” گفت: قیمت. “آنها به تقلا در اطراف برای اجرای برنامه. ممکن است کثیف است. ارتباط ممکن است به طور ایده آل “

“دولت نمی نگه داشتن قرنطینه امکانات به راحتی در دسترس,” او گفت:. “ما نمی به عنوان یک قاعده کلی امکانات فقط در حال انتظار در اطراف فقط مورد استفاده قرار گیرد برای به ندرت مورد نیاز قرنطينه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>