Coronavirus: روزنامه نگار می گوید: او ندانسته آلوده مادر و دیگران

توسط ایمان کریمی | ایسنا

روزنامه نگار آلیس استاکتون-روسینی میزبان 90 تولد برای مادر او ماه گذشته در نیوجرسی. در آن زمان رادیو میزبان گفت: او تا به حال هیچ ایده او شده است می خواهم مبتلا به کروناویروس در حالی که پوشش شیوع در نیو راشل, New York.

استاکتون-روسینی بعد از آزمایش مثبت برای coronavirus و می گوید او معتقد است که او افراد آلوده در حزب در 8 مارس. دو نفر کشته و شش نفر دیگر را آزمایش مثبت — همه مربوط به حزب او گفت:.

کسانی که تست مثبت شامل پدر و مادر و برادر در قانون که 56 و در یک در یک بیمارستان در شهر نیویورک, او گفت:. او در این حزب است.

“من تا به حال هیچ ایده چگونه به سرعت این ویروس را گسترش. هیچ ایده ای در همه,” او گفت: سی ان ان. “و این ترسناک است. و آن را عاقلانه است. و آن را سرگرم کننده را به زندگی با این واقعیت است که شما می توانید کسی که بسیار بیمار است.”

این حزب بود که در یک کلیسا در ساحل جزیره حضور داشتند حدود 25 از مادرش دوستان است.

“روز بعد از حزب مادر من رو واقعا بیمار گفت:” استاکتون-روسینی یک خبرنگار برای 710 WOR. “و او را نداشته باشند و علائم است که مانند هر دیگر نشانه های ما را شنیده بود در مورد. وجود تراکم. اما او پرتاب. او تا به حال واقعا تب بالا. او بیمار بود برای چند روز.

زمانی که تب او شدت افزایش به 102 آنها او را به بیمارستان که در آن او آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

“همه می توانم بگویم این است که در آن نقطه ما نمی دانیم که چگونه به سرعت این ویروس گسترش” استاکتون-روسینی گفت. “حتی خبرنگاران مثل خودم بودند گفت: شما می دانید بیشتر مردم مرگ از آنفولانزا آن را نمی شود بسیار بدتر … و ما به سرعت متوجه شدم که این یک معامله بزرگ است. که آن را بسیار به سرعت. و اجتماعی فاصله ثابت کرده است که راه را برای کنترل آن است.”

گردهمایی های اجتماعی نشده بود ممنوع که در آن نقطه او گفت:. در حال حاضر او می داند که چقدر مهم است که مردم در عمل اجتماعی فاصله.

“اگر شما نمی خواهید به فاصله اجتماعی به دلیل آن را ساخت, شما می دانید, زندگی شما پر از بدبختی و فکر می کنم در مورد افرادی که شما را درک نمی کنند ممکن است به خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن,” او گفت:.

او از مردم خواست تا مراقب باشند چرا که نه هر کس علائم شبیه به کسانی که به طور گسترده ای گزارش شده است.

“هر عضو خانواده من دارای آزمایش مثبت به جز پسر من” او گفت:. “همه ما تا به حال علائم مشابه. آنها واقعا باید به آزمون مردم است که با داشتن انواع علائم — و نه فقط این سه بزرگ: تب و سرفه و بی حالی است.”

به ما گزارش شده بیش از 245,500 موارد با بیش از 6000 مرگ و میر.

بیش از 30 ایالت و ناحیه کلمبیا دستور داده اند که ساکنان خود را به ماندن در خانه. ملت متخصص بیماری های عفونی گفت: او را درک نمی کند که چرا هر دولت نشده صادر stay-at-home سفارشات به عنوان coronavirus موارد افزایش در سراسر ایالات متحده.

Dr. Anthony Fauci گفت: فرمانداران که برگزار شد تا کنون “واقعا باید” تجدید نظر با تعدادی از ما در مواردی در ادامه به صعود

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>