Coronavirus: آن زمان به ضربه مکث دوباره باز کالیفرنیا?

با COVID-19 مورد افزایش به سطح رکورد زمان است که آن را برای کالیفرنیا به فشار مکث در بازگشایی?

سوال متبلور جمعه به عنوان مورد تأیید در دولت تصویب 200000 نفر و بستری شدن در بیمارستان ادامه داد: سه هفته صعودی مارس. دو منطقه خلیج شهرستان — سن فرانسیسکو و مارین — گفت: آنها می کند برنامه های که دیده می شود دور جدیدی از کسب و کار باز هفته آینده و کنترا کوستا نیز ممکن است پمپ ترمز.

برای رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به نام Imperial County, دولت را در سخت ترین ضربه با فشرده-واحد مراقبت خطرناکی به ظرفیت تعطیل تنگ و یا او را مجبور به موضوع است. اما Newsom در برابر انتقادات و پیشنهادات در روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی که او باید گسترده تر مراحل است که تاثیر مناطق دیگر.

در عین حال به عنوان فرمانداران در فلوریدا و تگزاس و در جای دیگر به عقب کشیده در بازگشایی مجدد برنامه های چند برجسته کارشناسان پزشکی به نام این دولت را به انجام همان.

“اگر ما نمی کنند در حال حاضر آن معنا ندارد به صبر کنید تا زمانی که ما هستیم خیلی بدتر” گفت: جان Swartzberg, یک متخصص بیماری های عفونی و استاد بازنشسته در دانشگاه برکلی است.

دکتر Shashank راوی دستیار مدیر پزشکی در بخش اورژانس در دانشگاه استنفورد بهداشت گفت: بیمارستان خود را آماده کرده است و برای هر دو موج دوم COVID-19 و آینده فصل آنفولانزا و او نگران است با راه کالیفرنیا جسارت بوده اند در هفته های اخیر ترویج و گسترش ویروسی.

“من فکر می کنم ما نیاز به مکث کنید و ببینید که در آن ما در” راوی گفت. “من فکر می کنم مردم در حال حرکت در سراسر استان ها بیشتر و بیشتر از جنوب به شمال کالیفرنیا شمال به جنوب کالیفرنیا و بنابراین ما در حال دیدن بیشتر معاشرت.”

بیشترین مشکل به کارشناسان مانند Swartzberg و راوی در حال تیز به سمت بالا گرایش به تازگی تایید کرد COVID-19 نفر از نزدیک شدن دو نرخ روز از آغاز ماه ژوئن — و بستری شدن در بیمارستان است که با افزایش بیش از 30 درصد بیش از دو هفته گذشته.

نگران اعداد در شهر سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد روز جمعه اعلام کرد که تعلیق از برنامه ریزی برای ورود به مرحله سوم Newsom چهار فاز re-opening که اجازه داده اند سالن آرایشگری تاتو سرو و دیگر کسب و کار را انتخاب کنید برای از سرگیری فعالیت است. این تصمیم پس از 103 نتایج آزمون برگشتم مثبت برای این ویروس بیش از گذشته 24 ساعت.

“در حال حاضر ما رای شماره دو برابر می تواند به سرعت در حال” نژاد گفت. “در صورتی که همچنان ادامه دارد و ما دخالت نمی کنیم در چنین تعداد بالایی که ما تنها گزینه خواهد بود به خطر بیاندازد.”

مارین کانتی گفت: اواخر دوشنبه این امر مکث reopenings از ورزشگاه ها و هتل ها و بدن هنر حرفه ای رو با یک شیوع در زندان سن کوئنتین.

و در شهرستان کنترا کوستا ایالت مقامات بهداشتی — که در حال برنامه ریزی برای بازگشایی داخل سالن ناهار خوری میله ورزشگاه ها و هتل ها جولای 1 — همچنین گفت که آنها “برای ارزیابی اینکه آیا شهرستان باید خود را ادامه دهد و زمان بازگشایی جدول زمانی است.” آن را در پاسخ به COVID-19 بستری شدن در بیمارستان صعودی 42 درصد بیش قبلی هفت روز متوسط روزانه تعداد موارد جدید افزایش از 39 به 68 و بسیاری از افراد آلوده به زیر 40 افزایش از 38 درصد به 55 درصد است.

شهرستان سانتا کلارا نشانه قصد خود را برای تعمیرات اساسی بازگشایی استراتژی است که شاید کمترین در دولت هفته آینده به عنوان به خوبی. اما مقامات مبهم در مورد آنچه در آن به معنی.

“آنچه را که آموخته بیش از چهار ماه گذشته است که آن را در مورد کسب و کار شما در حال شرکت در آن فعالیت شما در حال انجام” شهرستان اجرایی جف اسمیت گفت. “آن را مانند رانندگی یک ماشین در اتوبان. این مهم نیست که آیا آن را یک کامیون و یا یک ماشین ورزشی, اگر شما در حال بالا بردن سرعت, شما, قرار دادن مردم در معرض خطر است. تمرکز شده بود در آنچه که شما رانندگی شد و یا کسب و کار است.”

در اخبار جلسه جمعه Newsom قرار دادن یک تمرکز خاص بر Imperial County, صفحه اصلی به دولت بالاترین سرانه مورد رای با 3000 مورد در هر 100,000 نفر. جنوب کالیفرنیا, شهرستان مرزهای مکزیک است که به فکر کمک به این مشکل است.

Imperial County تست مثبت رای در ضمن آمار 23 درصد بیش از دو هفته گذشته — به شدت بالاتر از نرخ 5.3%.

“ما در حال حاضر در یک موقعیت که در آن ما در حال کار با مقامات شهرستان و ارائه مشاوره به آنها را به جلو و عقب و دوباره re-موسسه اقامت خود را در خانه سفارشات” Newsom گفت. “اگر آنها قادر به رسیدن به برخی از اجماع من متعهد به دخالت.”

اما Newsom را رد کرد و سوالات در مورد اینکه آیا او خواهد همان را انجام دهید برای اطلاعات بیشتر جمعیت شهرستانهای استان که افزایش فعالیت های قابل توجهی دیده می شود عفونت موج به عنوان یک نتیجه.

“کالیفرنیا است نه one-size-fits-all … هنگامی که شما نگاه در منشور کالیفرنیا مسئول تنها راه نگاه به آن است و از طریق پایین به بالا لنز” Newsom گفت. فرماندار اصرار او قابل توجه است که تعادل مناسب ترغیب مردم برای ادامه به پوشیدن ماسک و جلوگیری از فعالیت های غیر ضروری اما دیگران نمی شد بنابراین مطمئن شوید.

“ما فرماندار گفت: ما به دنبال اطلاعات. ایده های زیر را داده است که اگر ما شروع به آزاد سازی همه چیز و دیدن موارد نمی رفتن تا ما می تواند همچنان به آزاد سازی همه چیز” Swartzberg گفت. “اما اگر درصد شروع می شود که ما نیاز به حداقل مکث و حقایقی که در آن ما هستند. او پس از آن طرح در حال حاضر است.”

دین وینسلو یک استاد پزشکی در دانشگاه استنفورد و متخصص در بیماری های عفونی معتقد است که استان ها به زودی نیاز به بازگشت به سنگین تر محدودیت.

“من فکر می کنم در این نقطه احتمالا (یک) بسیار سخت پناهگاه در محل در حال رفتن به پرواز” وینسلو گفت. “اما من فکر می کنم همه از دیگر اقدامات ما واقعا باید به شدت در نظر گرفتن حفظ حداقل برای آینده قابل پیش بینی به طور بالقوه تا زمانی که ما یک واکسن موثر.”

نویسنده کارکنان اوان Webeck کمک به این گزارش.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>