Coronavirus: ایران آماده بازگشایی مساجد

توسط بابک Dehghanpisheh | ایسنا

Coronavirus مرگ و میر در ایران, یکی از سخت ترین ضربه از کشورها در خاورمیانه و افزایش 74 در 24 ساعت گذشته به 6,277 وزارت بهداشت گفت: به عنوان مساجد شد و با توجه به بازگشایی در بسیاری از شهرستانها.

تعداد کل تشخيص موارد رز به 98,647 وزارت, سخنگوی kianush می Jahanpur گفت: در بیانیه ای که در تلویزیون دولتی. روزانه مرگ و میر مانده است زیر 100 از اواسط ماه آوریل است.

ایران بود که با توجه به باز مساجد در 132 شهرستانها و شهرهای کوچک در دوشنبه حسن روحانی رئیس جمهور گفت: بخشی از گسترده تر طرح به سهولت محدودیت. آن را بلافاصله روشن نیست که چگونه بسیاری از بازگشایی شد.

132 شهرستانها و شهرهای انتخاب شده بودند چرا که آنها تلقی می شد کم خطر و نداشته جدید کروناویروس عفونت و یا مرگ و میر برای یک دوره از زمان.

در مناطقی که مساجد بازگشایی نمازگزاران باید حفظ اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک و دستکش و نه ماندن برای بیش از نیم ساعت, خبرگزاری ایسنا گزارش روز دوشنبه.

باشگاه های ورزشی را نیز باز خواهد شد در 132 شهرستانها وزیر ورزش مسعود سلطانی فر گفت: با توجه به خبرگزاری رسمی ایرنا.

ایران در حال حاضر لغو ممنوعیت اینتر-شهرستان سفر و خرید در مراکز با مراکز خرید بزرگ بازگشایی با وجود هشدارهای برخی از مقامات بهداشت از موج جدیدی از عفونت.

مدارس همچنین ممکن است بازگشایی در بیش از 130 شهرستان, وزیر آموزش و پرورش, محسن حاجی میرزایی گفت: با توجه به خبرگزاری ایسنا.

امتحانات نهایی برای سالمندان دبیرستان در حال انتظار را در فرد از ژوئن 6, مگر اینکه وزارت بهداشت توصیه می کند در برابر آنها در آن زمان, او گفت:.

به دنبال یک تعادل بین حفاظت از بهداشت عمومی و محافظ یک اقتصاد در حال حاضر توفان تحریم دولت خودداری از تحمیل نوع عمده فروشی مستندات در شهرستانها دیده می شود در بسیاری از کشورهای دیگر.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انصراف ایالات متحده از ایران در سال 2018 و reimposed تحریم ها بر تهران که فلج اقتصاد آن است. بر اساس این توافق ایران, توافق برای توقف آن حساس هسته ای در ازای کاهش تحریم ها.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>