Coronavirus: اهل بیت موارد بالا 15 در سانتا ریتا زندان

دوبلین – سه زندانی در سانتا ریتا زندان در دوبلین باید آزمایش مثبت برای COVID-19 آوردن مجموع به 15 آملدا جمعه اعلام کرد.

کلانتر دفتر گزارش اولین مورد در مارس 4. بیشتر از موارد گزارش شده بود روز شنبه پس از هشت روز شنبه و یک شنبه. به تاریخ 54 آزمون های تکمیل شده با 37 آینده به منفی 15 مثبت بوده و در عین حال به نتایج عملکرد. دو تن از اعضای هیات در زندان نیز آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

زندانیان و کارکنان در میان 730 مردم در این شهرستان را تایید کرده اند که موارد COVID-19 با توجه به آخرین داده های ارائه شده توسط شهرستان و جمعه.

با استناد به افزایش ناگهانی موارد در زندان مدافع ایمپلنت جنگل در روز پنج شنبه خواستار آزادی فوری 115 زندانیان با شش ماه یا کمتر به خدمت می کنند.

“ما می خواهیم این افراد در حال حاضر” جنگل در بیانیه ای گفت. “آنچه که ممکن است توجیه می دا ارائه به نگه داشتن آنها را قفل شده است و تا سه هفته بیشتر در میان این ویروس ؟ یک county حکم زندان نباید یک پتانسیل حکم اعدام است.”

دادستان منطقه نانسی اومالی رد درخواست.

“ما نمی تواند و نمی خواهد به توافق برسند به هر حال منتشر شده از سانتا ریتا زندان که ما نیز باید حفاظت از امنیت عمومی گفت:” اومالی در بیانیه ای افزود که دفتر او دارای یک قانون اساسی وظیفه محافظت از جدی و خشونت آمیز مجرم.

تلاش های در حال انجام برای کاهش جمعیت زندان ها و به حداقل رساندن خطرات ارائه شده توسط ویروس. دادستان به توافق اولیه انتشار 247 زندانیان با برنامه ریزی تاریخ انتشار تا تاریخ 30 آوریل. و کلانتر را به طور موقت متوقف رزرو زندانیان جدید به جز برای کسانی که مظنون به ارتکاب جدی و یا جنایات خشونت.

همانطور که از جمعه در زندان بود 1,963 زندانیان را از 2,597 فتح کرد گرفته شد در ابتدای ماه مارس ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>