شصت و افرادی که حضور داشتند اخیر بیوتکنولوژی کنفرانس در بوستون بودند با عجله به بریگهام و بیمارستان زنان در اواخر جمعه برای تست برای coronavirus تنها چند ساعت پس از آن اعلام شد جدید موارد مشکوک از COVID-19 نشات گرفته از جمع آوری.

“این است که به سرعت در حال تحول وضعیت” شهردار مارتین والش گفت: در شلوغ کنفرانس خبری در شهر پیوست توسط رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر و یک بند از محلی دیگر و مقامات دولتی و اولین پاسخ دهندگان.

مقامات گفت: در یک کنفرانس توسط Biogen در ماریوت طولانی اسکله مرکز شهر در هفته گذشته منجر به پنج جدید “presumptive مثبت” موارد coronavirus. سه نفر از کسانی که در بوستون و دو در Norfolk County است.

که به ارمغان می آورد تعداد کل فرض coronavirus موارد در ماساچوست به هشت عنوان از شب جمعه.

که تعداد شامل پنج جدید “presumptive مثبت” بازدید از Biogen کنفرانس — از جمله سه بیمار Bostonians — بالای سه out-of-towners از همان کنفرانس که گزارش شد در روز پنج شنبه به ویروس.

این موارد هستند “presumptive” از آنجا که آنها در حال بررسی نهایی تجزیه و تحلیل توسط مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به تایید می کنند که آنها باید این ویروس که بیمار بیش از 100 ، 000 نفر در سراسر جهان کشته و هزاران نفر که عمدتا در چین اما باعث 14 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

کسی از تنسی و دو اروپایی ها با حضور Biogen کنفرانس و پس از آن سفر خانه تست مثبت در پنج شنبه, مقامات گفت. پنج بای Staters مورد آزمایش قرار گرفتند و پس از Biogen شناسایی آنها به عنوان داشتن تماس نزدیک با سه بیمار out-of-towners در این رویداد گفته است.

Biogen با صدور بیانیه ای جمعه شب.

“ما به طور جدی با تمام ادارات مربوطه از بهداشت عمومی و بیمارستان ها به اولویت بندی رفاه مردم که ممکن است در معرض COVID-19.

“ما مطلع کارکنان که با حضور مدیریت جلسه و علامتی است که اگر آنها در حال حاضر نمی, آنها تماس گرفته خواهد شد توسط مقامات بهداشت عمومی به آزمایش می شود و آنها باید قرنطینه خود را. علاوه بر این کارمندان خواسته شده است که برای منزوی از مردم آنها را با زندگی می کنند (به عنوان مثال اعضای خانواده و عزیزان و یا هم اتاقی) تا اطلاع ثانوی و این تماس نیز باید قرنطینه تا اطلاع ثانوی.

“برای شرکت کنندگان در جلسه که در حال نشان دادن علائم افراد خواسته شده است که برای ماندن در قرنطینه تا اطلاع ثانوی و مردم در آنها زندگی می کنند باید با اجتناب از تعامل اجتماعی و کار از خانه.

“همه دیگر مبتنی بر Biogen کارکنان و پیمانکاران در ماساچوست Research Triangle Park, کارولینای شمالی و بار سوئیس خواسته شده است که برای کار از خانه تا اطلاع ثانوی.”

صرف ساعت پس از والش در اطلاعیه ای ده ها تن از Biogen شرکت کنندگان در کنفرانس به رهبری بیش از بریگهام و بیمارستان زنان.

“ماساچوست وزارت بهداشت خواسته بریگهام و بیمارستان زنان به کمک تست افرادی که با حضور Biogen کنفرانس در بوستون هفته گذشته برای COVID-19” این بیمارستان در بیانیه ای گفت. “ما باید فعال ما مرکزی سیار غربالگری و تست های برنامه ریزی و تست خواهد شد بیماران در خارج از بیمارستان در آمبولانس خلیج است.”

این Brigham ادامه داد: “ما طب اورژانس همکاران را مدیریت تست و افراد را برای بازگشت به خانه به انتظار نتایج. ما پیش بینی نیست هجوم بستری و یا هر گونه ضربه به بیمارستان عملیات یا عادی بیمار فعالیت است.”

قبل از آن اعلام هاروارد در دانشکده بهداشت عمومی ارسال یک ایمیل به اطراف هیات علمی گفت: “Brigham و بیمارستان زنان دانشگاه هاروارد اعلام کرده است که 60 نفر از این هتل ماریوت در بوستون در مسیر هستند به بیمارستان برای ارزیابی شود برای Coronavirus. به عنوان یک نتیجه, آنها در حال بسته شدن Shattuck خیابان برای اطمینان از یک روند منظم. BWH است که وضعیت تحت کنترل است اما لطفا برای جلوگیری از آن منطقه برای بقیه روز.”

یک ماریوت مدیر گفت که هیچ یک از این هتل در میان کسانی که گرفته شده به بیمارستان.

این ویروس همچنان تعطیل رویدادهای مهم از جمله بزرگ South By Southwest جشنواره در Austin, Texas. در مورد خواسته ماراتن بوستون و رژه سنت پاتریک والش گفت: “ما در حال نظارت بر وضعیت روز به روز” اضافه کردن شهر است “هنوز” در خاموش کردن حوادث بزرگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de