Coronavirus: خانه مجموعه به رای جمعه با وجود توافق در کنگره را اعتراض

توسط کلر Foran هیلی برد مانو راجو و تد برت | ایسنا

مجلس نمایندگان روز جمعه تلاش خواهد کرد به تصویب تاریخی 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی که به تصویب مجلس سنا در اوایل این هفته انتظار قادر به غلبه بر آخرین لحظه درام با استفاده از یک رویه غیر معمول حرکت می کند برای خنثی کردن یک تقاضا توسط یک محافظه کار جمهوری خواه به زور کاربران برای رای دادن در فرد است.

خواه Thomas Massie از کنتاکی خشم اعضا در هر دو طرف با آوردن آنها به بازگشت به واشنگتن در میان تردید که آیا او می خواهم درخواست یک رول کامل تماس با رای دادن. که عدم قطعیت مجبور بسیاری به سفر در طول اضطراری برای بهداشت عمومی به سادگی به رد تقاضای خود را به منظور اطمینان از عبور سریع از اندازه گیری در روز جمعه.

هنگامی که مجلس تصویب و اندازه گیری آن پاک خواهد شد برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا به عنوان مردم آمریکا و اقتصاد آمریکا مبارزه ویرانگر گسترش Covid-19.

گسترده قانون می ایستد به عنوان بزرگترین کمک های اضطراری بسته در تاریخ ایالات متحده آمریکا. آن را نشان دهنده عظیم تزریق مالی به یک مبارزه اقتصادی با مقررات با هدف کمک به کارگران آمریکایی کسب و کارهای کوچک و صنایع دست و پنجه نرم کردن با اقتصادی اختلال.

عناصر کلیدی این بسته شامل ارسال چک به طور مستقیم به افراد و خانواده های عمده گسترش مزایای بیکاری پول برای ضربه بیمارستان ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی کمک های مالی برای کسب و کارهای کوچک و 500 میلیارد دلار وام برای شرکت های مضطرب.

خانه رهبران در صورت فشار برای تصویب این قانون در اسرع وقت و به حداقل رساندن خطرات به اعضای خود در روند و این لایحه شده بود انتظار می رود گرفته شود تا با رای صدای یک حرکت است که اجازه می دهد برای عبور سریع و طراحی شده است به اجازه اکثر اعضای خانه به بازگشت به واشنگتن برای تماس رول رای دادن.

اما هویر را توصیه اعضای پنجشنبه شب آنها را تشویق به در واشنگتن روز جمعه در 10 p. m. و از آنجا که این لایحه ممکن است منتقل می کند که راه ، “در حال حاضر وجود دارد یک امکان” اطلاع از مریلند از حزب دموکرات را که یک جمهوری خواه ممکن است نیروی ثبت رای دادن.

جمهوری خواه در کنگره توماس Massie کنتاکی جمعه اعلام کرد که او را به درخواست یک رول کامل-تماس با رای هر چند منابع باید با سی ان ان گفت ممکن است گام به انکار Massie درخواست از نیاز به یک ثبت رای دادن.

“من سوگند سوگند به رعایت قانون اساسی و من را که سوگند به طور جدی” Massie توییتی فقط قبل از ظهر و در روز جمعه.

“در چند لحظه من درخواست یک رای در مراقبت عمل می کنند که بدان معنی است که اعضای کنگره آمریکا به رای دادن در آن را با فشار دادن” بله ” یا ” خیر ” یا ” حاضر.””

با وجود آن, خانه, ایران, رهبر, کوین مک کارتی گفت که این لایحه را تصویب جمعه بدون roll-call رای دادن.

“ما در حال رفتن به آن را دریافت از طریق امروز” مک کارتی گفت. پرسید: چگونه مک کارتی گفت: “در ارتباط باشید.”

خانه را گویند که Massie ندارد کافی دوم به درخواست roll-call رای با توجه به سه منبع آشنا با این موضوع.

کاربران هنوز هم مجبور به بازگشت به کاپیتول اما از آنجا که آنها نیاز به ایجاد یک حد نصاب برای انجام این کار. اعضای در حال حاضر در حال نشستن در طبقه بالا گالری مشرف به خانه یک طبقه به اطمینان حاصل شود آنها به اندازه کافی برای رسیدن به حد نصاب و اجتماعی را حفظ فاصله.

Massie نیاز 1/5 از اعضای به افزایش و توان به کافی دریافت کنید دوم برای یک رول تماس بگیرید. که نمی خواهد اتفاق می افتد, منابع گفت.

این است که بسیار غیر معمول منابع گفت: می گویند یک عضو به اندازه کافی برای یک ثانیه.

Massie به صورت کامل رای

Massie مشاهده شده است به عنوان به احتمال زیاد عضو به سعی کنید به زور رای پس از نشان می دهد علنا خود را رزرو در مورد یک صدا رای دادن.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت به انتقاد از کنگره در روز جمعه گفت: در یک جفت توییتهایی که او “فقط می خواهد تبلیغات” و باید پرتاب کردن از حزب جمهوری خواه.

“به نظر می رسد مانند یک سوم رای grandstander وجود دارد به نام @RepThomasMassie یک نماینده کنگره از, متاسفانه واقعا بزرگ, خارجه کنتاکی, می خواهد در برابر رای جدید نجات ما کارگران لایحه در کنگره است. او فقط می خواهد تبلیغات. او می تواند آن را متوقف کند, تنها تاخیر است که هر دو خطرناک & پرهزینه” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

“کارگران و کوچک کسب و کار نیاز به پول در حال حاضر به منظور زنده ماندن. ویروس نیست تقصیر آنها است. آن است که “جهنم” برخورد با حزب دموکرات به حال به رها کردن برخی از کارهای احمقانه به منظور رسیدن به “تصویر بزرگ” انجام می شود. 90% بزرگ! پیروزی اما پرتاب Massie از حزب جمهوری خواه!,” رئیس جمهور گفت:.

Massie نیست در پاسخ به یک درخواست برای نظر پنج شنبه.

اما این کنگره گفت: یک ایستگاه رادیویی محلی روز شنبه که او را “داشتن یک زمان واقعا سخت” با این لایحه و به نظر نمی رسد بیش از حد نگران قانونگذاران’ مشکلات در بازگشت به واشنگتن است.

“اگر کنگره در حال شکایت است که آن را سخت برای سفر به خوبی آنچه در مورد کامیونداران که من دیدم در جاده ها هنگامی که من سوار به DC? دردسر سوار با راننده کامیون. … اگر شما یک کنگره ساخت $87 ساعت یک و پیدا کردن آن سخت برای رسیدن به DC, خوب, دردسر سوار با راننده کامیون,” Massie گفت: در 55KRC رادیویی.

قانونگذاران بازگشت به DC

بسیاری از اعضای تقلا بودند به کتاب پرواز و بازگشت به واشنگتن در روز پنج شنبه شب در میان نگرانی های است که می تواند آنها خواسته می شود که برای رای دادن به فرد در محرک با توجه به منابع متعدد آشنا با این موضوع.

ترس است که یک عضو می تواند در جلوگیری از تصویب این لایحه با رای صدای آنها را وادار به جای بازیگران و غیاب رای در فرد است. که خشم بسیاری از اعضای نگران سفر در طول اضطراری برای بهداشت عمومی.

دو عضو مجلس نمایندگان در حال حاضر آزمایش مثبت برای Covid-19 در حالی که بیش از سه ده نفر دیگر که خود را قرنطینه پس از تجربه آنفولانزا مانند علائم تعامل با افراد آلوده یا بالقوه قرار گرفتن در معرض.

Rep. پیت شاه, New York, جمهوری خواه, توییتی در صبح روز جمعه: “رفتن به واشنگتن برای رای دادن در همه گیر شد. چرا که از یک عضو کنگره امتناع از اجازه اقدام اضطراری تمام اعضای کنگره باید به نام برای رای دادن در خانه. خطر عفونت و خطر از قانون که به تعویق افتاد. ننگین. غیر مسئولانه است.”

Rep. گرد و خاکی Johnson, یک, داکوتای جنوبی, جمهوری خواه, توییتی یک تصویر بر روی یک هواپیما با مظنونان حمله به دانشگاه پیت Stauber یک مینه سوتا جمهوری خواه و دموکرات مینه سوتا مظنونان حمله به دانشگاه انجی کریگ بتی McCollum. “دو حزبی (و اجتماعی فاصله گرفته) پرواز به DC امروز صبح برای رای دادن در Coronavirus اقتصادی امداد” جانسون نوشت.

دموکراتیک Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز از نیویورک گفت: سی ان ان روز چهارشنبه که او ممکن است نیروی ثبت رای دموکرات ها باور نمی کنم او خواهد شد.

این کنگره نشان داد در روز جمعه این است که او نمی خواهد درخواست ثبت رای دادن.

“من باور نمی کنم من خواهد شد” Ocasio-کورتز گفت: در صبح روز جمعه. “وجود دارد فقط تعداد زیادی از اعضا که زندگی در معرض خطر هستند در حال حاضر.”

او, اما, انتقاد از لایحه محرک.

“اما من فکر می کنم این لایحه بسیاری از مشکلات با آن است. و من فوق العاده نگران در مورد آنچه میچ مک کانل انجام داده است. من تا به حال بیشتر ترکیبات تماس در مورد این لایحه از حمایت از آن است. این یک روز بسیار سخت است. این یک روز بسیار سختی برای این بدن,” او گفت:.

چگونه رای کار خواهد کرد

مجلس نانسی پلوسی و رهبر اقلیت کوین مک کارتی هر دو روشن ساخته شده است در روز پنج شنبه که آنها می خواهند به 2 تریلیون دلار محرک لایحه به تایید شده توسط خود اتاق جمعه با صدای رای دادن.

اما اگر هر عضو درخواست ثبت رای نمایندگان مجلس را به بازیگران و غیاب رای دادن.

در یک کنفرانس تلفنی با دموکراتیک اعضا در پنجشنبه پلوسی گفت که اگر آنها قادر به تصویب این لایحه با رای صدای آنها را رول تماس با رای جمعه با توجه به سه منبع در تماس است.

پلوسی با سی ان ان گفت که در حالی که او نمی تواند با اطمینان بگوید که چگونه و یا زمانی که این لایحه تصویب خواهد شد, از آن خواهد شد به تصویب جمعه.

“وجود چند سناریو اما در پایان این دوره از زمان ما را مجبور به تصویب لایحه بنابراین من در مورد هیجان زده است که با قوی دو حزبی شور و شوق” او گفت: به عنوان او راه می رفت و از دفتر او برای باز کردن کف خانه.

خواسته به تایید این لایحه قطعا تصویب جمعه او گفت: “بله.”

پس از مناظره روز جمعه خانه است که انتظار می رود برای ادامه برای رای دادن صدا. هنگامی که افسر قاضی می گوید: “lady” باید این لایحه تصویب خواهد شد — مگر اینکه یک عضو درخواست ثبت رای دادن.

این معلوم نیست که چگونه بسیاری از کاربران را نشان می دهد روز جمعه بحث و رای دادن صدا. این می تواند بسیار کمی و یا آن می تواند بسیاری دارد و مورد نیاز است.

پلوسی روز پنج شنبه پیش بینی کرد که خانه را تصویب بسته محرک با یک “قوی دو حزبی رای” و اضافه کرد که “اگر کسی به یک دیدگاه متفاوت آنها می توانید آن را در تاریخ ثبت است.”

“ما انتظار داریم رای دادن صدا بر روی آن اما اگر ما نمی خواهیم آماده برای هر آنچه در آن است,” او گفت:.

مک کارتی گفت: در یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه است که خانه را کار متفاوت تر از آن معمولا به منظور ترویج اجتماعی فاصله.

او گفت: اعضای نخواهد نشستن در کنار یکدیگر آنها را تغییر دهید که در آن اعضای ایستاده و کارکنان خواهد شد تمیز کردن به عنوان اعضای آیند و بروید. او همچنین گفت که اعضای خود را برای ورود به یک تعیین شده درب و ترک کردن.

“ما اعضای هر دو طرف راهرو که این ویروس. ما اعضای که قرنطینه می شوند. ما اعضای که چالش با هواپیمایی گرفتن پروازهای خود را لغو. ما باید به اندازه کافی برای دریافت این طریق, اما طبقه را نگاه متفاوت” مک کارتی گفت: توضیح این تغییرات است که ساخته خواهد شد.

مقامات کاخ مراحل دقیق برای محدود کردن عضو تعاملات در توجه به تمام خانه ادارات پنج شنبه.

در این اطلاعیه آمده توسط سی ان ان خانه گروهبان-در-آغوش و کنگره مطب پزشک مشخص شده روش های جدید پیش از رای توضیح داد که دسترسی در اطراف خانه و اتاق و در طبقه محدود خواهد شد. به این منظور خانه بسته است سخنران لابی یک منطقه درست کردن کف خانه که در آن خبرنگاران سهام و مصاحبه با نمایندگان مجلس و اعضای غالبا جمع.

اگر ثبت رای, روش های جدید نیز مفصل به تنها اجازه می دهد تا گروه های کوچک از اعضای طبقه در یک زمان.

سخت مبارزه مذاکرات منجر به یک بسته کمک

بسته محرک اقتصادی گرد هم آمدند و پس از شدید و کشیده مذاکرات بین جمهوری خواهان کنگره و دموکرات ها و تهمت اداره میرسد که چند روز درگیر مذاکرات در حال انجام است که کشیده در اواخر شب.

دموکرات ها در ابتدا در زمان موضوع را با بسته بود که دستکاری شده توسط سنا جمهوری خواهان در ابتدا این استدلال که آن را شرکت های جلوتر از کارگران است. حزبی تنش بیش از این قانون به سر آمد و زمانی که حزب دموکرات مسدود شده دو رویه, رای به حرکت به جلو با بسته, در روز یکشنبه و دوباره در روز دوشنبه, یک شکست برای هر دو حزب تلاش برای پیدا کردن یک اجماع معامله است.

معامله شد و در نهایت اعلام کرد که اواسط هفته, با این حال هموار کردن راه برای سنا را به بالا و عبور از اندازه گیری.

کلید مقررات در محرک

یک محور بسته محرک است که آن را ارائه مستقیم کمک مالی به آمریکایی ها در قالب چک های با مبلغ دریافت شده را بر اساس درآمد.

افرادی که در کسب $75,000 در تنظیم درآمد ناخالص یا کمتر می توانید پرداخت های مستقیم از 1200 دلار در هر, با ازدواج, ارتباط جنسی, درآمد تا $150,000 دریافت $2,400 — و اضافی $500 در هر کودک است.

پرداخت خواهد در مقیاس پایین و با درآمد تدریجی به طور کامل در $99,000 مجرد و $198,000 برای زوج های بدون فرزند.

علاوه بر این, این لایحه ارائه میلیاردها دلار کمک به سخت-آمار بیمارستان ها در تلاش برای مقابله با شیوع بیماری و همچنین برای دولت و دولت های محلی هستند که بسته های پول با توجه به پاسخ خود را به کوروناویروس.

یک نقطه از مشاجره در مذاکرات حول یک صندوق برای مضطرب صنایع با دموکرات ها نگران کننده است که وجود دارد خواهد بود در نظارت کافی. در یک سازش حرکت به توافق نهایی را فراهم می کند برای مسئولیت پذیری از طریق مستقل و بازرس کل کنگره و نظارت پنل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>