Coronavirus نقاط داغ: آمریکا عبور می کند چین و 4 دیگر اعداد بزرگ

Coronavirus اعداد در اخبار صبح روز جمعه شامل این پنج نقاط داغ:

ایالات متحده و ایتالیا: با 85,996 مورد تأیید ایالات متحده را تصویب کرده است چین در کل برای همه گیر جهانی با توجه به تعداد نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. ایتالیا نیز به مجموعه عبور چین شماره (81,782) در روز جمعه.

این سه کشور حساب برای نزدیک به نیمی از جهان را 549,604 عفونت و بیش از نیمی از 24,863 گزارش ویروس مرگ و میر.

تحلیلگران هشدار داد که هر سه ملت عفونت آمار و ارقام می تواند کم است.

“چین اعداد نمی توان اعتماد کرد چرا که دولت دروغ” آمریکا علوم سیاسی Ian Bremmer رئیس Euraisa گروه فکر می کنم تانک در روز جمعه گفت در یک صدای جیر جیر. “اعداد ایالات متحده نمی تواند قابل اعتماد باشد چرا که دولت نمی تواند تولید به اندازه کافی انجام شد.”

ایتالیایی اپیدیولوژی هشدار می دهند که این کشور تعداد به احتمال زیاد بسیار بیشتر از گزارش — شاید پنج بار به عنوان بالاتر — اگر چه دو هفته به یک مستند در سراسر کشور روزانه افزایش به نظر می رسد کاهش حداقل در شمال ایتالیا.

اسپانیا: این کشور وزارت بهداشت گزارش دیگری 7,800 عفونت های یک شبه در مجموع 64,059. مرگ و میر صعود توسط 769 به 4,858 — جهان رتبه دوم را در کل بعد از ایتالیا 8,214 مرگ و میر.

نیویورک: دولت گزارش 100 مرگ و میر بیشتر در یک روز حسابداری برای تقریبا 30 درصد از 1,300 مرگ و میر در سراسر کشور.

لوئیزیانا: تعدادی از شناخته شده coronavirus موارد در دولت افتاده 28 درصد یک شبه و نیواورلئان آغاز شده است آماده سازی خود برای یک ممکن است سرریز در بیمارستان با پلان به درمان به عنوان بسیاری از 3000 نفر در این شهرستان در مرکز کنوانسیون در صورت لزوم. لوئیزیانا پیشی گرفته است 2,300 مردم شناخته شده آلوده با 86 ساکنان مرده را از COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان. 17 ساله از نیواورلئان در میان مرگ و میر.

به روز رسانی گرافیک تعاملی و نقشه ها:

Coronavirus موارد در کالیفرنیا, شهرستان شهرستان

Coronavirus موارد در ایالات متحده, شهرستان شهرستان

نقشه و نمودار به روز شده تعداد coronavirus موارد و مرگ و میر در سراسر جهان توسط ملت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>