Coronavirus & high school sports: یک دختر از دست دادن پدر و مادر درد

وقتی که دختر من هنوز هم در یک پرسه زن من گاهی اوقات فکر می کردم در مورد سال او می خواهم از دبیرستان فارغ التحصیل. بازگشت در اوایل 2000s, به نظر می رسید خیلی دور.

چه خواهد سوفیا رشد برای تبدیل شدن به ؟ آنچه او خواهد بود ؟

بسیاری از افکار بسیاری از رویاهای زیادی برای تماشای آشکار برای یک مرد که برای سال نوشته شده است در مورد ورزشکاران دبیرستان اما هرگز خود را.

ادامه coronavirus همه گیر شده است تحت تاثیر قرار همه, برخی از مراتب بیشتر به شدت از دیگران است. در خانه من خوشبختانه همه ما خوب است. اما این ویروس تغییر مسیر از رویاهای من به عنوان یک پدر و مادر و من کاملا مطمئن هستم من دختر رویاهای به عنوان یک rising ارشد که نقش واترپلو و شنا — حتی به عنوان مقامات روز دوشنبه اعلام کرد که ورزش دبیرستان در کالیفرنیا برای آینده تحصیلی سال ها تاخیر و لغو در این نقطه است.

سوفیا: به عنوان کسی که به او نهایی سال سوم دبیرستان. من دل شکسته به صورت امکان است که من ممکن است یک فصل ارشد.

شما کار بسیار سخت برای سه سال به دنبال به جلو به فصل نهایی و در حال حاضر این امکان وجود دارد که ممکن است آن را از شما گرفته شده و مدرسه دیگر ورزشکاران به دلیل یک بیماری همه گیر. حتی اگر وجود دارد بسیاری چیزهای مهم تر اتفاق می افتد در جهان ما نسبت به ورزش دبیرستان, آن است که هنوز خرد کردن برای یادگیری که در این فصل بوده است به عقب رانده است و ممکن است هرگز اتفاق می افتد.

پدر: مارس 13 بود سوفیا آخرین روز در کلاس درس قبل از همه چیز تعطیل. یک روز زودتر کالیفرنیا Interscholastic فدراسیون — دولت حاکم بر بدن برای بالا مدرسه دو و میدانی — کشیده پلاگین در دولت بسکتبال قهرمانی برنامه ریزی شده که برای آخر هفته.

مدرسه شنا تیم تا به حال یک ملاقات آن روز. به جهنم همسر من, Brandi و من آن را از قلم و مطمئن نبودند ما تصمیم درست به ما اجازه می دهد تا به شنا. ما را — اگر نه برای ما.

“آنها افتخار سالمندان در هر دو تیم,” او گفت: هنگامی که او به خانه “به دلیل آن ممکن است ما آخرین دیدار.”

روز دیگر او به من گفت چیزی دیگری که فرود سنگین در قلب من است.

“پدر” او گفت:, “آیا شما متوجه ما ممکن است کلاس اول در مدرسه من را به یک مدل و ارشد سال؟”

سوفیا: برای چند ماه گذشته همه چیز شده است تا در هوا یک تجربه استرس زا در انتظار اخبار در مورد همه چیز مربوط به مدرسه از جمله ورزش است. حتی در حال حاضر با فصل خرما را هنوز هم وجود دارد احتمال است که ورزش می تواند لغو شود چرا که هیچ کس نمی داند آنچه را که جهان مانند یک زن و شوهر از ماه.

پدر: من امیدوارم که شنا ملاقات در مارس نیست آخرین رقابت های ورزشی از مدرسه حرفه ای فقط به عنوان من امیدوارم که یک زمستان یکشنبه در سنت مری دبیرستان در استاکتون نیست آخرین بار من را به دیدن بازی او آب چوگان.

دوشنبه, مدت کوتاهی پس از ساخت خود اعلام کرد که سقوط ورزش نجومی خواهد بود با تاخیر ران Nocetti این CIF است مدیر اجرایی خواست در مورد دختر من. دختر خود را نیز نقش واترپولو و او نیز بود و در سنت مری دبیرستان در استاکتون که یکشنبه در اواخر ماه ژانویه به دختر بازی.

او و من صحبت کردن در زمانی که دختر من زد تا به ما برای به اشتراک گذاشتن اخبار وحشتناک که کوبه برایانت تا به حال کشته در سقوط یک هلیکوپتر. من هرگز فراموش نکنید که لحظه ای یخ زده عکس فوری در یک هوای سرد و خاکستری ، این وحشتناک سال آغاز شد و با اخبار در مورد کوبه.

سوفیا Sabedra افزایش واشنگتن-فرمونت دبیرستان ارشد نشان داده شده است نگه داشتن توپ امیدوار است او و دیگر ورزشکاران از کلاس بازی خود را نهایی دبیرستان رقابت است. Coronavirus را به تعویق انداخته water polo فصل تا زمستان. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از ساموئل Stringer/MaxPreps)

پدر: من به تماشای من بچه شنا در دیدار از تابستان پس از او مهد کودک در سال است. بیش از حد بسیاری از تیره و تار چشم صبح شنبه به دفعات مشاهده شده است. بسیاری از ملاقات lounging در نزدیکی استخر در انتظار آن چند ثانیه با ارزش است که دختر من بود در واقع در آب است.

در سال های اخیر او در زمان قوی تر از میل به واترپلو یک ورزش من می دانستم که کمی در مورد بود اما به سرعت رو. البته این کمک می کند تا زمانی که بچه خود را نمرات پنج گل در اولین بازی به عنوان یک دانشجوی سال اول. او راه خود را به تیم اول دانشگاه یا دانشکده به عنوان یک دانشجوی سال دوم و بخشی از سواحل شمال بخش حذفی مقدماتی به عنوان یک تازه وارد. با گروه اصلی از این تیم پشت این مدرسه در سال انتظارات بسیار بالا است. یک قهرمانی لیگ و شاید حتی عمیق NCS حذفی اجرا ممکن است در توان کارت — اگر وجود دارد یک فصل است.

به عنوان همسر من, دختر و من باید زمان بیشتری را صرف با هم در این چهار ماه گذشته بیش از شاید چهار سال گذشته همراه — یک محصول از بودن در خانه, بسیاری — ما از طریق حیطه امکانات.

به دختر من در حال حاضر آخرین فرد در دبیرستان کلاس ؟ (منطقه خود اعلام کرد در این ماه که آن شروع خواهد شد با آموزش از راه دور.) خواهد فارغ التحصیلی برای کلاس 2021 توان آن را به عنوان برای کلاس 2020 بود سال را به یک درایو-از طریق مراسم?

خواهد از او در تاریخ المپیک باشگاه واترپلو مسابقات ؟ (به تعویق افتاد این تابستان موکول برای زمستان.)

و خواهد شد که هسته گروه در دبیرستان واترپلو تیم یک فصل گذشته با هم ؟

سوفیا Sabedra بالا ردیف سوم از سمت راست از منطقه خلیج اخبار گروه ورزشی نویسنده دارن Sabedra نشان داده شده است که در اینجا با واشنگتن-فرمونت هم تیمی های دبیرستان پس از یک مسابقه فصل گذشته در مسابقات در سان لوئیس اوبیسپو. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Sabedra خانواده)

سوفیا: من به همراه بسیاری دیگر از دانش آموزان در حال حاضر دریافت اخبار ویرانگر که ارشد سال شروع خواهد شد به طور کامل آنلاین و بسیاری دیگر از حوادث ارشد لغو شده است. من درک می کنم که سلامت و ایمنی دانش آموزان برای اولین بار می آیند اما آن را هنوز هم لطمه می زند که بیشتر و بیشتر فعالیت های نامشخص اتفاق می افتد.

پارگی کیسه آب و پودر پف (juniors در مقابل سالمندان دختران بازی فوتبال) لغو شد در بهار گذشته. با همان اکثریت 2020 شنا فصل است. به طور سنتی در مدرسه من ارشد سال آغاز می شود و با طلوع آفتاب گرفتن با هم و یک پیک نیک در پارک آب است.

هر دو بعید است که اتفاق می افتد برای من کلاس.

پدر: من و همسرم تا به حال فکر. خواهد سوفیا شاید می خواهید به جست و خیز این سال تحصیلی و دوباره در سال آینده — او جوان تر کنار کلاس خود است. ما بیشتر به شوخی و حتی چک برای دیدن اگر مسئولان مدرسه اجازه می دهد آن را.

اما ما آن را انداخت در خارج وجود دارد یک روز فقط به عنوان یک فکر.

پاسخ او: “البته که نه!”

CIF اخبار هفته گذشته درباره سقوط ورزشی از جمله واترپلو بودن به تاخیر افتاد تا در زمستان به ما و دیگر خانواده های ورزشکاران دبیرستان امید. و با توجه به همه که ما تجربه این چهار ماه گذشته است که دقیقا همان چیزی است که ما نیاز داریم.

امیدواریم که از آن خواهد شد بهتر است که وجود خواهد داشت یک فصل و که شاید — فقط شاید — آن را خوب به خواب دوباره.

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر