Coronavirus راهنما: OnwardCA ایجاد شده برای کمک به آوارگان کالیفرنیا پیدا کردن کار

با نمرات کسب و کار بسته شدن در میان coronavirus همه گیر مردم در سراسر کالیفرنیا پیدا کرده اند خود را از کار و بدانم که در آن به نوبه خود.

بیش از 1 میلیون کالیفرنیا زمینه برای مزایای بیکاری بیش از دو هفته گذشته به تنهایی.

اما کمک در راه است.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom در روز پنج شنبه, آوریل 2 پرده برداری از یک منبع آنلاین طراحی شده برای دریافت آواره کارکنان به کار می کنند. این OnwardCA سایت onwardca.org اتصال مردم با اورژانس منابع و برنامه های آموزشی به upskill برای یک شغل جدید. آن نیز کمک خواهد کرد که کاربران مطابقت با کارفرمایانی که به دنبال افرادی با مهارت فعلی خود را تنظیم کنید.

این پلت فرم همچنین مردم متصل به بودجه و ضرورت مانند مواد غذایی, سرپناه و دارو است.

COVID-19-منابع مرتبط در وب سایت عبارتند از:

  • ایالت COVID-19 تهاتری
  • California Department of Public Health
  • کالیفرنیا دفتر خدمات اورژانس
  • کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom
  • فرماندار از کسب و کار و توسعه اقتصادی

کاربران با کلیک بر روی یک شهرستان و از منابع مختلف نشان داد تحت دسته مانند مصرف کنندگان & کسب و کارهای متداول و مقابله با استرس است.

تلاش دسته جمعی

وب سایت ایجاد شده از طریق یک ائتلاف گسترده ای از بخش های دولتی و خصوصی رهبری توسط شرکت فناوری اعضای اتحادیه اروپا صنایع و Kapor, مرکز کسب و کار است که با این نسخهها کار به فناوری و کارآفرینی متنوع تر و فراگیر.

“این است که زمان عمل و اعضای اتحادیه اروپا را دیدم یک فرصت برای خدمت به جامعه ما با گرد هم آوردن منابع مردم بیشترین نیاز به یک مکان” اعضای اتحادیه اروپا از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت جیک Soberal گفت.

فرزنو مبتنی بر اعضای اتحادیه اروپا است که شرکت مادر برای Shift3 فن آوری های که جمع کارفرما داده و ساخته شده پلت فرم جستجو.

“ما از نزدیک با Kapor مرکز ایالت کالیفرنیا Indeed.com Linkedin و CalJOBS, Soberal گفت. “ما توانسته ایم به منبع 70,000 شغل فقط در پنج روز از جمع آوری داده ها. این تعداد خواهد بود تجدید شبانه به عنوان برخی از مشاغل پر کنید.”

چرخش سریع

این OnwardCA سایت ایجاد شد و به سرعت به مقابله با فشار دادن نیاز از خارج از کار کالیفرنیا, Soberal گفت.

“ما ممکن است به طور معمول شش تا 12 ماه به مصالح و ساخت این نوع از جمع آوری اطلاعات, سایت,” او گفت:. “اما این 10 روز روند.”

OnwardCA را با یک توقف فروشگاه پلت فرم از نزدیک آینه L. A. شهرستان کسب و کار و کارگر فاجعه کمک به مرکز آن رونمایی شد در هفته گذشته. که وب سایت (lacountyhelpcenter.org) کمک می کند تا صاحبان کسب و کار و کارکنان که منفی نهفته COVID-19 بحران بهداشتی.

این کمک می کند تا کسب و کار مطابق با دستورات بهداشتی و دسترسی به انواع منابع مالی از جمله امداد بسته از دولت و سازمان های فدرال.

Freada Kapor کلاین روسای Kapor مرکز گفت: سازمان بلافاصله دیدم که چگونه COVID-19 تحت تاثیر زندگی مردم به ویژه صاحبان کسب و کار کوچک و کارگران است.

“پشتیبانی ما از OnwardCA است که به منظور بدست آوردن چرخ دنده های اقتصاد دوباره رفتن” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>