Coronavirus: هیوارد مرکز آزمایش کامل هفته اول

هیوارد — با توجه به نتایج حاصل از اولین هفته پس از عمل برای یک شهر ایستگاه آتش تبدیل COVID-19 تست سایت بیش از یک صد نفر را آزمایش مثبت تا کنون مقامات گفت.

مقامات روز چهارشنبه گفت که این سایت در هیوارد ایستگاه های آتش نشانی پلاک 7 28720 Huntwood Ave. آزمایش قرار گرفته است و در مجموع 1,324 مردم در طول آن هفت روز اول که 130 تست مثبت برای رمان coronavirus.

صدها نفر به دنبال تست زمانی که سایت افتتاح یک هفته پیش اما برخی از آنها تبدیل شده را برای نمایش علائم. این سایت دارای ظرفیت آزمون تا حدود 370 نفر در روز.

هیچ خرابی شد و بلافاصله در دسترس برای تست نتایج در سایت اولیه اولویت اول پاسخ و مراقبت های بهداشتی کارگران که ممکن است به پیشرفت قرار ملاقات برای تست تماس با شهرستان COVID-19 تدریس خصوصی در 510-583-4949.

تست تیم نیز در حال اعزام به ارائه تست برای جمعیت آسیب پذیر شدند.

هیوارد آتش امدادگران پشتیبانی توسط آمبولانس اورژانس-پزشکی تکنسین های در حال اجرا در این مرکز روز سه شنبه تا جمعه از 9 صبح تا 6 بعد از ظهر یا تا زمانی که در دسترس است آزمون اجرا برای روز. آن را رایگان به مردم شهرستان بدون مقیم, دکتر, ارجاع یا مهاجرت-وضعیت موانع.

مردم برای اولین بار خواهد بود غربالگری بیماری و باید نشان می دهد علائمی مانند تب بیش از 100 درجه و سرفه و تنگی نفس قبل از دریافت یک بینی-حفره و گلو-بازگشت گرد و خاک.

پس از نتایج آزمون دوباره در ظرف شش ساعت و یا روز بعد در آخرین نتایج مشترک با فرد اصلی خود را-پزشک مراقبت و بهداشت-وزارت مقامات در فرد که شهرستان محل اقامت. کسانی که تست مثبت دریافت اطلاعات در مورد چگونه به درستی منزوی کردن و جلوگیری از انتقال به دیگران است.

منلو پارک مبتنی بر Avellino آزمایشگاه ایالات متحده آمریکا یک ژن-درمانی و مولکولی-تشخیص شرکت ها و در شهرستان در حال اجرا در این مرکز و این شرکت قصد دارد برای کار با این شهر برای باز کردن دیگر منطقه خلیج تست سایت.

برای کسب اطلاعات بیشتر و بازدید از شهر COVID-19 وب سایت در http://www.hayward-ca.gov/covid-19.

تماس با جورج کلی در 408-859-5180.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>