Coronavirus: کالیفرنیا ضربه اوج خود? هنگامی که آن را امن برای بازگشایی?

هفته گذشته مرگبارترین هنوز در کالیفرنیا و منطقه خلیج از coronavirus بحران در زمان نگه دارید. دولت گزارش داد بیش از 100 مرگ و میر در دو روز جداگانه و مرگ و میر دارای عقاید نزدیک به 75%.

خواهد بود که در این دولت قله وجود دارد و یا بدتر می آمد ؟ یک مدل از دانشگاه واشنگتن دوست دارد آنچه را می بیند از کالیفرنیا اما گزارش تاخیر بیش از آخر هفته می تواند منجر به افزایش مرگ و میر گزارش روز دوشنبه.

وجود 20 جدید مرگ و میر و 757 به تازگی موارد گزارش شده در یکشنبه, اما روز قبل از این دولت است و در عین حال مرگبارترین — 106 جدید مرگ و میر — و بسیاری از شهرستانهای موضوع نیست به روز رسانی. همانطور که از یکشنبه شب وجود دارد 31,511 موارد تایید شده در کشور با بیش از 6400 در منطقه خلیج در حالی که مرگ و میر در ایستاده بود 1,176 — 199 در منطقه خلیج است.

UW محققان بر این باورند که دولت گذشته به اوج خود و می تواند یکی از اولین بار در کشور شروع به با خیال راحت بازگشایی شده است. در آخرین به روز رسانی, UW مدل کمی افزایش آن پیش بینی شده تعداد مرگ و میر دولت خواهد تجربه از 1,483 به 1,658 اما در ادامه به پروژه مارس 16, چهار روز پیش به عنوان روزی که دولت را گزارش آن بیشترین مرگ و میر.

کالیفرنیا می تواند سقوط به زیر 1 شایع در مورد هر 1 میلیون تا اواسط ممکن است در مسیر شروع به کاستن اجتماعی فاصله اقدامات هفته مه 18.

چه معنا است ؟ اول که نسبت: آن تخمین می زند که وجود خواهد داشت یک یا کمتر فعال مورد در هر 1 میلیون نفر در یک کشور به معنای “نشان دادن یک تخمین محافظه کارانه از تعدادی از عفونت در هر مکان می تواند منطقی سعی کنید به شناسایی از طریق فعال مورد تشخیص و ردیابی تماس به منظور جلوگیری از COVID-19 تجدید حیات” محققان نوشت. کاهش شيوع زمانی که یک دولت بازگشایی پایین تر شانس یک تجدید حیات در موارد.

چند متحده در یک سریع تر پیگیری برای بازگشایی از کالیفرنیا با توجه به مدل. آن مه 18 جدول زمانی راستا با واشنگتن و نوادا برای مثال یک هفته پشت آلاسکا و آیداهو. وجود دارد 15 متحده است که نیاز به باقی می ماند قفل شده است و فراتر از هفته اول ماه ژوئن با توجه به مدل.

حتی زمانی که کالیفرنیا و دیگر دولت شروع به سهولت و محدودیت های این مدل است که به شمارش در “قوی مهار استراتژی” در آن آمده است که شامل “به طور گسترده ای در دسترس تست, تماس, ردیابی و مورد مبتنی بر انزوا (و) محدود کردن تجمع جمعی.”

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام کرد ائتلاف با واشنگتن و اورگان برای تعیین زمانی که سواحل غرب متحده آغاز خواهد شد به بازگشایی شده است. در میان شش ستون های مورد نیاز برای بلند کردن پناهگاه در محل سفارشات گسترده تست و تماس با ردیابی.

ایالات متحده نیز خواهد شد نیاز به مراجعه به ادامه کاهش می یابد و در موارد بستری و مرگ و میر.

میزان موارد جدید رو به کاهش است اما دولت هنوز دریافت شمالی از 1000 تست مثبت در هر روز. آن را اعتقاد بر این مرگ منحنی آغاز خواهد شد به پایین شیب این هفته اما آخر هفته گزارش تاخیر نیز می تواند آهسته است.

تعدادی از بستری شدن در بیمارستان با این حال شده است در یک سازگار روند رو به پایین. روز شنبه آخرین روز برای آن داده شد و در دسترس وجود دارد 3,196 بیماران بستری با COVID-19 و 1,163 در بخش های مراقبت ويژه هر دو کمی پایین از روز قبل.

در منطقه خلیج تعدادی از بیماران حاد در تخت بیمارستان و همچنین ICU تخت پایین تر است این جمعه از آن است که یک هفته پیش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>