Coronavirus: Grand شاهزاده خانم مسافر می گوید: “آنها نیاز به دریافت ما از این قایق’

برای کل کروز روی Grand شاهزاده خانم — به هاوایی و بازگشت مسافران باید با تکیه بر خدمه برای همه چیز: برای آماده سازی وعده های غذایی خود را بریزید و آنها را در نوشیدنی خود را به تخت. و در حال حاضر یک روز پس از محدود بودن به اتاق خود را به عنوان کشتی محافل 40 مایل کردن, سان فرانسیسکو, ساحل, آنها آموخته جمعه که 19 خدمه باید آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

“در اینجا ما به دام افتاده در این کشتی با آنها گفت:” Kristian Riese یک زن 47 ساله خلبان از گرجستان است که در گراند شاهزاده با دوست دختر خود را و خود را پدر و مادر سالمند. “چه هستند که ما در برخورد با اینجا ؟ آنها نیاز به دریافت ما از این قایق است.”

فقط هنگامی که و که در آن بیش از 2500 مسافر و بیش از 1100 خدمه خواهد حوض نامشخص است. معاون رئیس جمهور مایک پنس جمعه اعلام کرد که این کشتی که در اصل برنامه ریزی شده برای بارانداز در سان فرانسیسکو در روز شنبه به جای خواهد بود به کارگردانی “غیرتجاری بندر” مدتی این آخر هفته. اما آیا مسافران خواهد بود قادر به گرفتن کشتی و زمانی که هنوز در سوال.

و آن را ساخت مسافران عصبی است.

“من احساس این است که رفتن به الماس 2.0,” مسافر Shellie چپمن نوشت: در Facebook message جمعه با اشاره به شیوع کروناویروس در ماه گذشته در الماس شاهزاده که آلوده بیش از 1700 مسافر و خدمه آنها به عنوان قرنطینه پردازنده به صورت دو هفته در سواحل ژاپن است.

اضطراب ایجاد شده بود در کشتی از روز شنبه هنگامی که مسافران از قبلی سفر به مکزیک در همان کشتی بودند مبتلا به کروناویروس پس از آنها دلپذیر است. یکی از آنها سالمند Placer County مرد, درگذشت, او اولین ویروس مربوط به مرگ در کالیفرنیا است. خدمه و برخی از مسافران از مکزیک سفر باقی مانده پردازنده برای هاوایی گشت. برخی از پایین آمد با آنفولانزا مانند علائم و قرنطینه بودند. زمانی که کاپیتان آغاز شد لغو, گروه فعالیت های پردازنده. او بسته کازینو. لغو حراج هنر و یکنوع بازی شبیه لوتو.

توسط پنجشنبه, هلیکوپتر خدمه بودند ارائه کیت های تست به 46 مسافر و خدمه و بعد از ناهار بوفه کوتاه قطع شد — کاپیتان بازگردانده شدند همه مسافران را به خود staterooms و گفت: آنها را به ماندن قرار داده است.

“ما احساس می کنیم مثل زندانیان” چپمن 54 ساله از ردینگ گفت: در یک مصاحبه آنلاین. “ما در حال درمان به عنوان چنین است.”

او شده است برای فرار از اتاق در شب به هوای تازه و دود.

سوزان suwanda می یک نوازنده از Los Gatos حال تلاش برای باقی می ماند “شاد” در طول حبس اما پس از او آموخته است که از رسانه ها به جای کاپیتان جمعه که 19 خدمه و 2 مسافر تا به حال آزمایش مثبت او اذیت شد.

“آنها را تحمل کنم که آیا آنها؟” Suwanda می گفت. “من واقعا از دست رفته اعتماد به نفس در دولت برای رسیدگی به این هموار.”

او همچنین نا امید که تنها 46 مسافر و خدمه شد آزمایش ویروس. “چقدر مسخره است این است که همه (مسافر) نمی تواند آزمایش می شود دیروز,” او گفت: در Facebook post.

اگر چه او با اعتماد به نفس در او باید شده اند در معرض این ویروس در هیئت مدیره او معتقد است “من خطر ابتلا به بیماری های جدی است.”

شاهزاده بزرگ set sail on Feb. 21 برای یک سفر به هاوایی و توقف در انسنادا مکزیک در راه بازگشت به سان فرانسیسکو. این قرار بود 15-شب کروز با samba کلاس ها و آشپزی, تظاهرات جذب در کشتی شور سگ gastropub و غرقه شدن در “شکلات سفر.”

در عوض مسافران گیر شده است در اتاق خود را از روز پنج شنبه در غذا خوردن — به عنوان یک مسافر posted on Instagram — “سرد بسته بندی تخم مرغ سرد سیب زمینی بدون نمک و فلفل هیچ قهوه.”

تا زمانی که برنامه های ساخته شده برای رشته مسافران آنها ادامه خواهد داد تا در رحمت از خدمه. آنها در حال ارائه سه وعده غذا در روز برای هر اتاق ویژه تختخواب دارو مجلل, ترک سینی خارج از درب و ضربه زدن. بعد از ظهر روز جمعه کاپیتان خواسته مسافران به پر کردن فرم در مورد آنها نیاز به نسخه پر — شوم نشانه آن است که خود را قرنطینه می تواند همچنان برای برخی از زمان.

این همه دلسردکننده برای Riese خلبان سفر با پدر و مادر خود را از جمله 79 ساله که به نظر او “ضعيف است.”

اگر چه او نمی داند که چه نوع از مشاغل آلوده خدمه تا به حال در هیئت مدیره او مطمئن است که دیگر اعضای خدمه باید در معرض شده به بیمار ،

“شما نمی دانید که چه کسی دیگری است و یا در حال پایین آمدن با آن و کسانی که مردم ما در حال حاضر مجبور به در تکیه می کنند برای ارائه به ما غذا آورد و ما حوله” Riese گفت. “ما نیاز به بستگی به این خدمه. که کمی نگرانکننده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>