Coronavirus: شهر حکم عمومی, ماسک صورت با استفاده از

توسط مادلین مجلس | ایسنا

برلین – شهر ینا در شرق آلمان تصمیم گرفته است تا مردم را به پوشیدن ماسک در هنگام خرید و یا سفر در حمل و نقل عمومی افزایش تلاش ها برای جلوگیری از coronavirus انتقال و تبدیل شدن به اولین شهر در کشور به معرفی و اندازه گیری.

برای دو هفته گذشته متحده در سراسر آلمان بسته اند و مدارس و رستوران ها ممنوع مجامع عمومی به عنوان آنها سعی می کنند برای مقابله با شیوع اما تعداد موارد و مرگ و میر است که هنوز هم در حال افزایش سریع است.

ینا که دارای 119 coronavirus عفونت ها و به طور کلی جمعیت حدود 110,000 تصمیم گرفت به دنبال نمونه ای از اتریش که در روز دوشنبه گفت که نیاز خریداران به پوشیدن ماسک در سوپر مارکت ها. جمهوری چک در حال حاضر نیاز به هر کس به پوشیدن ماسک در ملاء عام.

“در زمان یک هفته با پوشیدن دهان و بینی حفاظت در مغازه ها در ینا در حمل و نقل عمومی و ساختمان های عمومی و ترافیک خواهد بود اجباری” ینا تالار شهر در بیانیه ای گفت.

با توجه کمبود ماسک محافظ شهر در ایالت تورینگن گفت: حوله یا روسری پیچیده بیش از مردم دهان و بینی قابل قبول خواهد بود و آن تشویق افراد به دوختن خود را.

تعداد موارد تایید شده از coronavirus در آلمان افزایش یافته است به 65,166 و 648 نفر بوده اند با توجه به آخرین همشهری چوب خط حساب کردن در روز سه شنبه.

وزیر بهداشت ینس Spahn وجود دارد گفت: تا به حال شده است یک رکود در روزانه افزایش موارد جدید در روزهای اخیر اما افزود: “من فکر می کنم آن را تا هفته آینده قبل از ما می توانیم واقعا اظهارات روشن در مورد روند.”

Spahn گفت: او را دیدم بدون نیاز به یک ملی ماسک مورد نیاز “در شرایط فعلی” اما او اشاره کرد افزایش تمایل در میان آلمانی ها به همین صورت حفاظت به طور داوطلبانه.

به عنوان کادر پزشکی در سراسر جهان سر و صدا برای تجهیزات حفاظت شخصی بسیاری از شرکت های آلمانی به خصوص نساجی شرکت روشن به تولید محافظ و ماسک صورت.

وزیر دارایی اولاف شولز گفت: او می خواست برای حمایت از تولید اقلام پزشکی در آلمان و که پول در دسترس برای شرکت های سوئیچ: “که می تواند به سرعت اتفاق می افتد.”

Lothar Wieler رئیس جمهور آلمان رابرت کخ موسسه (RKI) برای عفونت, بیماری ها گفت: بحث در مورد ماسک صورت مناسب بود زیرا آنها کمک به جلوگیری از انتقال قطرات است که می تواند گسترش coronavirus.

در یکی دیگر از نشانه ای از سقوط از ویروس بایرویت برگزارکنندگان جشنواره گفت: سالانه رویداد که در آن اپرا توسط قرن 19 آهنگساز ریچارد واگنر انجام شده در خصوص طراحی تئاتر لغو خواهد شد این سال است.

اقتصادی خرید اینترنتی

مقامات آلمانی تاکید کرده اند در حال حاضر زمان برای شل اجتماعی-فاصله اقدامات اما سیاستمداران ترس از تاثیر در بزرگترین اقتصاد اروپا در حال حاضر بحث چگونه بهترین برای باز کردن از پیچ مستند اقدامات است.

یک سخنگوی وزارت بهداشت گفت: در روز دوشنبه یک تعهد برای عموم مردم به پوشیدن ماسک ممکن است یک نقش به بازی بعد.

با این حال نخست وزیر ایالت بایرن گفت: اولویت بود تا مطمئن شوید که کارگران پزشکی باید دنده محافظ آنها نیاز دارند و ساخت ماسک اجباری برای عموم می تواند باعث تامین تنگناها.

یکی دیگر از گزینه برای بعد است که برای راه اندازی یک برنامه تلفن هوشمند برای کمک به ردیابی عفونت کروناویروس یک رویکرد پیشگام توسط سنگاپور که مقامات آلمانی فکر می کنم می تواند کار بدون تهاجم به حریم شخصی مردم.

با آلمان در شورای مشاوران اقتصادی هشدار ویروس می تواند باعث 5.4% انقباض در اقتصاد در این سال صدراعظم دولت اعلام کرده است یک بسته محرک اقتصادی به ارزش بیش از 750 میلیارد یورو ($821.93 میلیارد دلار) برای کوسن ،

برای جلوگیری از افزایش نرخ بیکاری در دولت است گسترش کوتاه از زمان کار طرح است که اجازه می دهد تا شرکت های برش کارگران ساعت در حالی که نگه داشتن آنها را در حقوق و دستمزد. کار این دفتر گفت: برخی از 470,000 شرکت در حال حاضر اعمال می شود برای کمک به دولت است.

RKI جمهور Wieler گفت او خوشبین اقدامات آلمان گرفته بود به مهار بیماری همه گیر کوروناویروس مشغول به کار بودند و این وضعیت را روشن تر شده پس از عید پاک است.

او همچنین گفت که او انتظار می رود میزان مرگ و میر 0.8% در آلمان – بسیار کم در مقایسه با دیگر کشورهای اتحادیه اروپا مانند ایتالیا و اسپانیا به افزایش است, در بخشی به دلیل بیشتر افراد مسن بودند در حال حاضر آلوده شدن.

در خصوص تکان دهنده در مورد حداقل 15 نفر کشته شده اند در یک خانه سالمندان در وولفسبورگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر