Coronavirus: اولین قربانی شناخته شده در ایالات متحده درگذشت “پشت سر هم” قلب آسیب شناس می گوید

یک شهرستان سانتا کلارا زن در حال حاضر اعتقاد بر این بود که فرد برای اولین بار در آمریکا کشته رمان coronavirus درگذشت یک پاره قلب ناشی از بدن او را در تلاش برای شکست ویروس های کالبد شکافی نشان می دهد.

پاتریشیا Dowd, 57, از سن خوزه در خانه درگذشت on Feb. 6 از آنچه به نظر می رسید مانند یک حمله قلبی در حالی که رنج می برند از آنچه به نظر می رسید مانند آنفولانزا. اما این سازمان خبری گزارش روز شنبه که مقامات در حال حاضر می گویند او تا به حال coronavirus که آنها نمی دانستند که در آن زمان.

یک گزارش در کالبد شکافی ارسال شده در شنبه شب گذشته در سن فرانسیسکو کرونیکل نشان می دهد که بدن او با تلاش بسیار سخت در برابر ویروس است که یک دریچه در قلب او پاره شده یک آسیب شناس که بررسی این سند گفت: این سازمان خبری. .

دکتر جودی Melinek یک منطقه خلیج آسیب شناس پزشکی قانونی که بررسی گزارش کالبد شکافی گفت: این نشان داد که قلب “عضله آلوده شد که چه چیزی باعث قلب او را شکسته است.”

Boland قلب نرمال بود اندازه و وزن Melinek گفت. قلب پارگی مانند یک Boland رنج می برد به طور معمول رخ می دهد در افرادی که سطح کلسترول بد.

“هیچ نشانه ای قلب تضعیف شد” Melinek گفت. “سیستم ایمنی بدن بود حمله ویروس و در حمله به ویروس آن آسیب دیده قلب و سپس قلب اساسا پشت سر هم.”

Boland شوهر به همسر خود را قوی عادات ورزشی و به طور کلی سلامت قبل از سقوط بیمار درخواست کرده بود یک کالبد شکافی.

نتایج نشان داد که نقش این ویروس در بازی که نبود شناخته شده در زمان مرگ است و در حال حاضر در نظر گرفته شده بسیار مهم فرصت از دست رفته در جنگ در برابر ویروس و COVID-19 بیماری را باعث می شود. Boland مرگ و همچنین دو نفر دیگر در فوریه. 17 و 6 مارس نشان می دهد که ویروس پخش شد در سواحل غرب قبل از اول ایالات متحده شناخته شده است مورد پرچم در Solano County, مارس.

خلیج مساحت نمی مسئله اول کشور در خانه بماند سفارش تا زمانی که نزدیک به شش هفته پس از Boland مرگ است.

“اگر ما را درک کرده بود پس از آن که مردم در حال حاضر در حال مرگ … ما احتمالا باید عمل زودتر از ما” گفت: شهرستان سانتا کلارا سلامت افسر دکتر سارا کودی در چهار شنبه نشست خبری.

چه شد آن بود که برای اولین بار coronavirus مرگ در شهرستان سانتا کلارا بود علنا گزارش 9 مارس. همانطور که از شنبه این شهرستان در بخش بهداشت و درمان گزارش شده بود 99 و میر نسبت به ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>