Coronavirus پرسش و پاسخ: چه می توانم انجام دهم و نه در منطقه خلیج?

به عنوان coronavirus موارد افزایش در سراسر کالیفرنیا بازگشایی قصد دارد در بسیاری از استان ها باید متوقف شده است و یا نورد.

این تصمیم دولت را تلاش برای کاهش سرعت رشد مورد بالغ که دارای عقاید از آنجا که برخی از استان ها آغاز شد اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی و سست محدودیت در فضای باز و داخل سالن اجتماعات. در سطح ایالت تست مثبت نرخ تا از 4.9% دو هفته پیش به حدود 7 درصد.

می توان آن را به چالش کشیدن برای پیگیری تغییرات در محدودیت در شهرستان خود را. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد آنچه شما می توانید و نمی تواند انجام در حال حاضر است. و به یاد داشته باشید دولت نیاز به استفاده از ماسک های صورت که در.

از کجا می توانم خوردن و نوشیدن?

در گردشگاه عمومی, هوای آزاد, ناهار خوری باز است. میله می تواند در خدمت الکل در خارج از منزل اما تنها با دراز کردن وعده های غذایی. از Wineries می تواند در خدمت مذاقات با جفت غذایی خارج است. میله و از wineries که ارائه نمی دهد, در بیرون ناهار خوری نشسته باز نیست.

نپا سان ماتئو و سونوما باز هستند برای فضای ناهارخوری و از wineries و میله های که ارائه نشسته سرویس غذا باز هستند با برخی تغییرات برای ایمنی.

دولت دستور داده است که در فضای باز و سرپوشیده میله در کنترا کوستا و سلنو نزدیک تا استان ها در حال حذف از دولت لیست سازمان دیده بان هر چند هر دو را می توانید در ادامه فضای باز ناهار خوری.

در مارین باز داخل سالن ناهار خوری متوقف شده است هر چند فضای باز ناهار خوری است که هنوز هم مجاز است.

فضای باز ناهار خوری موسسات در حال باز کردن در سانتا کلارا.

سان فرانسیسکو میله wineries و داخل سالن ناهار خوردن-خوردن موسسات بسته شده است. عمومی, میله نیز بسته هر چند فضای باز ناهار خوری مجاز است. آنها باز نمی شود و یا بازگشایی در جولای 13, همانطور که در ابتدا در نظر گرفته شده.

می توانم به دیدن یک فیلم ؟

سینما و drive-ins مجاز به کار کسب و کار با برخی تغییرات در اکثر شهرستانهای استان است. اما در کنترا کوستا سانتا کلارا و سلنو تنها رانندگی در تئاتر مجاز به باز کردن.

چه فعالیت های دیگری می توانم انجام دهم ؟

مراکز تفریحی باغ وحش, موزه ها, قمار, ورزشگاه, سالن مو و آرایشگری می تواند برای باز کردن بیشتر منطقه خلیج شهرستانهای استان به جز کنترا کوستا سانتا کلارا و سولانو.

آنچه در مورد آکواریوم خلیج مانتری?

آکواریوم خلیج مانتری هنوز باز است.

باز چیست ایالت?

ضروری کسب و کار باز می ماند. که شامل: ایستگاه های گاز داروخانه ها, فروشگاه های مواد غذایی را خارج و تحویل رستوران, بانک, laundromats و مهد کودک.

خرده فروشان (مانند مراکز خرید کتابخانه ها و کتابفروشی ها, لباس, فروشگاه های خانه و لوازم ورزشی) همچنین می توانید باز کردن هر چند آنها نیاز خاص اجتماعی-فاصله تغییرات.

چه می توانم بکنم در هر نقطه ؟

خدمات ناخن سالن های بدن, اپیلاسیون, تاتو سرو سونا و اتاق بخار تلقی میشوند در معرض خطر هستند و لذا باز نمی شود.

به همین ترتیب برای رویدادهای عمومی که جذب اجتماعات بزرگ مانند مخاطبان زنده ورزشی, کنوانسیون, مراکز پارک و جشنواره ها

داخل زمین بازی (به عنوان مثال: توپ چاله و لیزر تگ) بسته هستند. تفریحی ورزشی تیم نیز متوقف شده است.

است که بارت در حال اجرا ؟

بارت را ارائه خدمات با 30 دقیقه فواصل از ساعت 5 تا 9 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه. هر چند سرویس بر روی چشمه های آب گرم-دالی سیتی و ریچموند-میل بری خطوط به پایان خواهد رسید و پیش از آن در شب است. خدمات از ساعت 8 صبح تا 9 بعد از ظهر در روزهای شنبه و یکشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>